» Aktuality

Soutěžte s originální chutí tyčinek Jsem Kokosová

Soutěžte s originální chutí tyčinek Jsem Kokosová

Odhalte svým smyslům novou dimenzi chutí. Dopřejte si jedinečnou chuť v podobě lahodných kokosových tyčinek od společnosti CHOCOLAND. Vybírat můžete z pěti originálních variant.  V nabídce najdete kokosové nebo kokosové s kakaem, pro náročnější mlsouny jsou připraveny tyčinky plněné arašídovým či kávovým krémem nebo s příchutí vaječného likéru. Každá příchuť má svůj unikátní obal a na pultech obchodů je najdete pod obchodním názvem Jsem Kokosová.


Zjistěte, která příchuť u vás vyhraje.

Bude to samotný kokos nebo kokos s náplní? Ať tak či tak, smyslný kokos zahalí jazyk každého do harmonie exotických chutí. Kromě zaručené originální chuti dodají nové tyčinky Jsem Kokosová pocit, že se jejich konzument ocitl v tropickém ráji.

Hoďte alespoň na chvíli každodenní starosti za hlavu a užijte si svých pět minut. Jsem Kokosováoceníte nejen na výletech, ve škole nebo v práci, ale i při sportu, ale jsou také ideální variantou, pokud Vás honí mlsná.

Soutěžte nyní s filmem Casting na lásku o spoustu atraktivních cen na Facebooku Jsem jaká jsem.Copyright © 2020 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz