» Aktuality

SANEP: VĚTŠINĚ VADÍ VYSTUPOVÁNÍ NĚKTERÝCH UMĚLCŮ PROTI ZEMANOVI

Praha 12. února (PROTEXT) - Většina Čechů respektuje demokratické principy.   Petici "Miloši Zemane, nejste a nikdy nebudete můj president", která vznikla spontánně po sobotní prohře Zemanova protikandidáta, šéfa TOP 09 Karla Schwarzenberga, považuje 58,5 % domácí populace za skandální.


AKTUÁLNÍ EPIDEMIOLOGICKÁ SITUACE VE VÝSKYTU AKUTNÍCH RESPIRAČNÍCH INFEKCÍ A CHŘIPKY

V 6. kalendářním týdnu 2013 došlo v ČR již k mírnému poklesu výskytu akutních respiračních infekcí (ARI). Celková nemocnost ARI v ČR dosáhla hodnoty 1 756 případů na 100 000 obyvatel, což ve srovnání s 5. kalendářním týdnem činí pokles o 3,4 %.POSTGRADUÁLNÍ STUDIUM: MANAGEMENT SOCIÁLNÍCH SLUŽEB S PRESTIŽNÍM TITULEM MPA

Správní institut, s.r.o. je českou vzdělávací institucí, která se specializuje na profesní vzdělávání zejména v oblasti managementu veřejné správy a regionálního rozvoje.


SANEP: HODNOCENÍ PREZIDENTSKÉ VOLBY

 

Agentura SANEP zjišťovala exkluzivně pro deník Blesk ihned poté, co byly vyhlášeny výsledky, co si Češi myslí o přímé volbě prezidenta.


VAROVÁNÍ: PODVODNÉ VOLÁNÍ

VAROVÁNÍ: PODVODNÉ VOLÁNÍVarování! Přátelé, dnes jsem čelila pokusu o podvod prostřednictvím telefonu a ráda bych vás varovala, protože je velmi jednoduché naletět.


PROHLÁŠENÍ MARTINA DEJDARA K PREZIDENTSKÝM VOLBÁM

 PROHLÁŠENÍ MARTINA DEJDARA K PREZIDENTSKÝM VOLBÁMProhlášení Martina Dejdara  

Buď zdráva, demokracie!

                         


EPIDEMICKÝ VÝSKYT CHŘIPKY

Současný vývoj epidemiologické situace ve výskytu chřipky v ČR lze hodnotit jako počátek epidemického výskytu této infekce. Z dat za uplynulý týden vyplývá výrazný nárůst chřipce podobných onemocnění (ILI) u celé populace.


PREZIDENTSKÝ DUEL MEZI FISCHEREM A ZEMANEM NA TV PRIMA FAMILY

PREZIDENTSKÝ DUEL MEZI FISCHEREM A ZEMANEM NA TV PRIMA FAMILY

Praha 6. ledna (PROTEXT) - Prezidentský duel mezi Fischerem a Zemanem u diváků jednoznačně vyhrál Zeman, který získal na svoji stranu i další voliče.


SANEP: S KLAUSOVOU AMNESTIÍ NESOUHLASÍ VÍCE NEŽ ČTYŘI PĚTINY LIDÍ

SANEP: S KLAUSOVOU AMNESTIÍ NESOUHLASÍ VÍCE NEŽ ČTYŘI PĚTINY LIDÍ

Praha 4. ledna (PROTEXT) - S Klausovou amnestií nesouhlasí více než čtyři pětiny Čechů, více než dvě pětiny veřejnosti ji považují za amorální a nezodpovědnou.


SANEP: DŮVĚRA VLÁDY JE NA HISTORICKÉM MINIMU

SANEP: DŮVĚRA VLÁDY JE NA HISTORICKÉM MINIMU

Praha 27. prosince (PROTEXT) - Téměř devadesát procent Čechů se domnívá, že Karolínu Peake neměl premiér Petr Nečas nikdy jmenovat ministryní obrany, důvěra vlády je na historickém minimu.


JAK JE TO S VÝMĚNOU PARKOVACÍCH PRŮKAZŮ

Je sice zákonnou povinností ke dni 31.12.2012 vyměnit stávající označení vozidla za nový parkovací průkaz, ale není pravdou, že po 1.1.2013 nelze stávající označení O1 už vyměnit za označení O7, jak informovala řada portálů i tištěných médií, i my jsme převzali příspěvek se zavádějící informací.


INFORMACE PRO VEŘEJNOST V SOUVISLOSTI S MOŽNOSTÍ BEZPLATNÉHO OVĚŘENÍ BEZPEČNOSTI LIHOVIN

S ohledem na trvající ohrožení zdraví fyzických osob nebezpečnými a z nebezpečnosti podezřelými lihoviny mohou občané v rámci podnětů na takové lihoviny přinést na krajské hygienické stanice k bezplatné analýze lihoviny s obsahem ethanolu od 20% obj. včetně a výše:


ZLATÝ ÁMOS: NOMINACE DO KONCE ROKU
ZLATÝ ÁMOS: NOMINACE DO KONCE ROKU

Do konce roku mohou žáci a studenti posílat přihlášky do ankety o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos. "Nejvíce přihlášek chodí na poslední chvíli. Očekáváme hlavní nápor právě teď,“ říká ředitel ankety Slávek Hrzal. Organizátoři doporučují všem žákům a studentům, aby s vypracováním a zasláním přihlášky neotáleli. Do přihlášky musí napsat stručnou charakteristiku navrhovaného kandidáta, popsat jednu společně prožitou příhodu a sehnat podpisy 100 osob, které s nominací souhlasí.


ČSSZ PŘIPOMÍNÁ ZMĚNU PROSINCOVÉHO A LEDNOVÉHO TERMÍNU VÝPLATY DŮCHODŮ

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) oznamuje svým klientům, že v prosinci 2012 dojde ke změně některých výplatních termínů důchodů. Mění se kvůli svátkům a dnům pracovního klidu, které stanovuje zákon o státních svátcích.


NADACE ČEZ VYHLAŠUJE GRANTOVÉ ŘÍZENÍ PODPORA REGIONŮ PRO ROK 2013

Grantové řízení Podpora regionů pro rok 2013 se řídí Podmínkami grantového řízení Podpora regionů pro rok 2013 a Grantovými pravidly Nadace ČEZ.


VÝZVA PŘEDSEDKYNĚ SNĚMOVNÍHO VÝBORU PRO VĚDU A VZDĚLÁVÁNÍ
VÝZVA PŘEDSEDKYNĚ SNĚMOVNÍHO VÝBORU PRO VĚDU A VZDĚLÁVÁNÍ

Výzva předsedkyně výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu Poslanecké sněmovny ve smyslu ustanovení § 36 odst. 7 a § 36a odst. 8 zák. č. 130/2002 o podpoře výzkumu, experimentálního vývoje a inovací z veřejných prostředků a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyzývá právnické osoby zabývající se výzkumem a vývojem, aby do 28. února 2013 předložily příslušnému výboru návrhy na volbu 1 člena Kontrolní rady Grantové agentury ČR a 2 členů Kontrolní rady Technologické agentury ČR.


OBČANSKÉ SDRUŽENÍ ŽIVOT DĚTEM POŘÁDÁ SBÍRKU SRDÍČKOVÉ DNY
OBČANSKÉ SDRUŽENÍ ŽIVOT DĚTEM POŘÁDÁ SBÍRKU SRDÍČKOVÉ DNY

Praha 29. listopadu (PROTEXT) - Občanské sdružení Život dětem pořádá ve dnech 3. - 7. prosince 2012 tradiční prosincovou celorepublikovou sbírku Srdíčkové dny. Sbírkovými předměty jsou přívěsky na klíče se srdíčkem za 35 Kč, přívěsky s vyjímatelným žetonem za 35 Kč a magnetky v hodnotě 30 Kč.


OSVĚTOVÁ KAMPAŇ O NEMOCI MOTÝLÍCH KŘÍDEL 12 PLUS 12 JE SVÁZANÁ V OBVAZECH
OSVĚTOVÁ KAMPAŇ O NEMOCI MOTÝLÍCH KŘÍDEL 12 PLUS 12 JE SVÁZANÁ V OBVAZECH

Se začátkem adventu představuje charitativní organizace DebRA ČR novou sadu fotografií pro svou osvětovou kampaň 12 plus 12, kterou realizuje spolu se svou patronkou Jitkou Čvančarovou. DebRA ČR je občanské sdružení, které se jako jediné v ČR věnuje podpoře a péči o pacienty s vzácnou vrozenou vadou kůže epidermolysis bullosa congenita (EB).


NEPROPÁSNĚTE TÝDEN BEZPLATNÉHO TESTOVÁNÍ NA HIV

V pondělí 26. listopadu byl zahájen Týden bezplatného testování HIV, který pořádá společnost Art for Life společně s Domem světla. Cíl kampaně a samotného testování je patrný i bez velkých slov, přesto podotýkáme, že prevence nevyléčitelné nemoci je klíčová.


Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28

Copyright © 2019 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz