» Aktuality

PROHLÁŠENÍ NEMOCNICE BRANDÝS NAD LABEM
PROHLÁŠENÍ NEMOCNICE BRANDÝS NAD LABEM

Vzhledem ke kritické situaci Nemocnice Brandýs nad Labem způsobené stálým a protiprávním krácením plateb za poskytnutou lékařskou péči v našem zdravotnickém zařízení ze strany VZP ČR jsme byli nuceni přistoupit k dočasnému omezení provozu, a to na dětském, gynekologicko-porodnickém a chirurgickém oddělení.


Z MALÉHO DLUHU – LIKVIDACE ZABĚHNUTÉ ORGANIZACE

Tak dnes nám přišel do naší neziskovky, kde všichni pracujeme zdarma, pozdrav z Raiffeisen BANK a vůbec nás nepotěšil z několika důvodů. Jeden z našich mecenášů se opozdil s finančním dárkem ve výši 3000,- Kč a my jsme se dostali do mínusové položky.  K 5. listopadu 2012 jsme byli v mínusu 496,82 Kč.


CESTOVATELÉ POZOR: ONEMOCNĚNÍ HOREČKOU RIFT VALLEY V MAURITÁNII

Dne 3. října 2012, Ministerstvo zdravotnictví v Mauritánii oznámilo Světové zdravotnické organizaci ohnisko výskytu horečky Rift Valley vyskytující se u lidí v regionu Tagant a Trarza.


SANEP: SNĚMOVNÍ VOLBY BY VYHRÁLA ČSSD, ODS ZTRÁCÍ
SANEP: SNĚMOVNÍ VOLBY BY VYHRÁLA ČSSD, ODS ZTRÁCÍ

Praha 8. listopadu - Sněmovní volby by vyhrála ČSSD, ODS ztrácí, TOP 09 pod šesti procenty. V listopadu je nejsilnější stranou ČSSD se ziskem 22,3 procentních bodů. Sociální demokraté si tak po vyhraných krajských volbách udržují své prvenství i ve sněmovních volebních preferencích. Ukázal to aktuální exkluzivní průzkum společnosti SANEP.


KRIMI: NEUSTÁLÉ ZDRAŽOVÁNÍ MÁ NEGATIVNÍ DOPAD NA DŮCHODCE

Na dané téma jsme hovořili s osobou povolanou, jejíž každodenní pracovní náplní je řešení přestupků. Nás především zajímalo, v jaké míře se na přestupcích podílí cílová skupina seniorů, ale také o jaké typy přestupků se především jedná.


POZOR NA NĚKTERÁ TELEFONNÍ ČÍSLA KONČÍCÍ 111, NEZNÁTE-LI RADĚJI NEPŘIJÍMAT!!!
POZOR NA NĚKTERÁ TELEFONNÍ ČÍSLA KONČÍCÍ 111, NEZNÁTE-LI RADĚJI NEPŘIJÍMAT!!!

Tuto praktiku začínají využívat i známější servery, jejich zástupci náhodně volají na různá telefonní čísla a bláhoví a důvěřiví po zvednutí se dozví, že si s nimi chtějí popovídat a prosí je o jednoduché odpovědi na jednoduché otázky stylem ano - ne s tím, že hovor je nahráván.


NAPIŠ, CO JE ŽIVOT
NAPIŠ, CO JE ŽIVOT

Publicisticko - literární soutěž pro osoby se zdravotním postižením vyhlašuje občanské sdružení Dobré místo, provozovatel portálu www.Lidemezilidmi.cz. Autor vítězného díla bude moci v případě zájmu získat pracovní místo jako redaktor tohoto portálu. Na další autory, kteří se v jednotlivých kategoriích umístí na prvních třech místech, čekají věcné ceny.


D1 EXPRESSY ZAHÁJIL SVÉ JÍZDY MEZI PRAHOU A BRNEM

Praha 4. října (SPONTIS) - České dráhy vypravily první D1 Expressy, které budou jezdit každý všední den mezi Prahou a Brnem. Vlaky mají posílit přepravu osob v souvislosti s chystanou opravou brněnské dálnice.  


SANEP: KRAJSKÉ VOLBY: ÚSTECKÝ KRAJ
SANEP: KRAJSKÉ VOLBY: ÚSTECKÝ KRAJ

Praha 29. září (PROTEXT) - Jak vyplývá z exkluzivního průzkumu volebních preferencí v Ústeckém kraji, který pro deník BLESK vypracovala agentura SANEP, čím více se blíží termín voleb do krajských zastupitelstev, tím více se zdá, že voliči budou dávat své hlasy politickým stranám, které slibují alespoň naději na nějakou změnu.


JANA BOBOŠÍKOVÁ MÁ 50 TISÍC PODPISŮ, BUDE LEGITIMNĚ BOJOVAT O HRAD

Podle vydaného tiskového prohlášení se Jana Bobošíková stala prezidentskou kandidátkou. Místopředseda Suverenity (SBB) JUDr. Václav Musílek potvrdil, že Jana Bobošíková nasbírala 50 tisíc podpisů občanů České republiky, čímž dosáhla hranice stanovené zákonem pro to, aby se stala oficiální kandidátkou na úřad prezidenta České republiky.


MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ ZMÍRNILO PROHIBICI
MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ ZMÍRNILO PROHIBICI

Ministerstvo zdravotnictví vyhlásilo nové mimořádné opatření, které upravuje pozvolné uvolnění trhu s lihovinami o obsahu etanolu nejméně 20% objemových nebo více, vč. tuzemáku a konzumního lihu.


ALKOHOL VYROBENÝ PŘED ROKEM 2012 JE ZPĚT NA PULTECH

Od čtvrtka 27. září je možné prodávat a konzumovat lihoviny s objemem etanolu nejméně 20 procent, který je vyrobený do 1. ledna 2012 nebo který má nový kolek a tzv. "rodokmen". Vláda zmírnila zákaz konzumace tvrdého alkoholu. Schválila nařízení vlády, které stanovuje doklad o původu lihovin.


V KATALOGU NÁRODNÍ SOUSTAVY POVOLÁNÍ JE JIŽ VÍCE NEŽ 5000 POLOŽEK
V KATALOGU NÁRODNÍ SOUSTAVY POVOLÁNÍ JE JIŽ VÍCE NEŽ 5000 POLOŽEK

V katalogu Národní soustavy povolání celkem 2799 jednotek práce, 1091 povolání a 1706 typových pozic. To jsou aktuální statistiky z katalogu Národní soustavy povolání na konci druhé etapy projektu a čísla neustále rostou. Do řešení kritické situace na českém pracovním trhu se zapojili zaměstnavatelé, zástupci Úřadu práce ČR a další instituce.


SANEP – KRAJSKÉ VOLBY: JIHOČESKÝ KRAJ
SANEP – KRAJSKÉ VOLBY: JIHOČESKÝ KRAJ

Praha 21. září (PROTEXT) - Jak vyplývá z exkluzivního průzkumu volebních preferencí v Jihočeském kraji, který pro deník BLESK vypracovala agentura SANEP, v tomto kraji "potomků pětilisté růže" nalezneme zvláštnosti, kterými byl tento kraj typický i v minulých dvaceti letech, a možná i dříve, komentuje výsledky šetření politolog Zdeněk Zbořil.


VLÁDA VYHLÁSILA PROHIBICI!

Praha 14. září (SPONTIS) – Dnes večer byla vyhlášena prohibice, vláda bez výjimek zakázala prodej a nalévání lihovin s obsahem alkoholu od 20 % na celém území České republiky. Toto opatření bude platit až do odvolání. Zákaz, který začal platit okamžitě, vyhlásil ministr zdravotnictví Leoš Heger v pátek v podvečer.


METANOL OD NEZÁVADNÉHO ALKOHOLU NEROZEZNÁTE ANI PODLE BARVY PLAMENE!

Nebezpečný alkohol, který se objevil na našem trhu, skutečně zabíjí. Oběti každým dnem přibývají, jsou to ti, kteří zemřeli, ale i ti, kteří mají nenávratně poškozené zdraví. Zasaženy jsou vždy některé orgány, nervové soustava a zrak, velmi často jde o nenávratnou slepotu.  POZOR: Methanol se prokazuje laboratorně, podle chuti, vůně ani vzhledu ho rozpoznat nelze!


3. ZÁŘÍ 2012 VYCHÁZÍ JUBILEJNÍ 20. ZLATÉ STRÁNKY PRO PRAHU
3. ZÁŘÍ 2012 VYCHÁZÍ JUBILEJNÍ 20. ZLATÉ STRÁNKY PRO PRAHU

Praha 31. srpna (PROTEXT) - Společnost Mediatel je již 20. let výhradním vydavatelem seznamu firem Zlaté stránky. Od příštího týdne budou na vybraných distribučních místech k vyzvednutí knihy za Prahu. Tak neváhejte a zajděte si pro svou knihu!


VZNIKÁ CELOSTÁTNÍ REGISTR PACIENTŮ S ROZTROUŠENOU SKLERÓZOU ReMuS
VZNIKÁ CELOSTÁTNÍ REGISTR PACIENTŮ S ROZTROUŠENOU SKLERÓZOU ReMuS

Nadační fond Impuls zahájil unikátní projekt Celostátního registru pacientů s roztroušenou sklerózou ReMuS, o jehož vznik nadační fond usiloval celé desetiletí. Projekt získal podporu od řady zajímavých donátorů mezi, které patří řady také zdravotní pojišťovny.


POJEĎTE S ČESKÝMI DRAHAMI VÝHODNĚ NA LETNÍ AKCE!

Návštěvníci vybraných hudebních festivalů a letních akcí s Českými drahami ušetří. Stačí, když cestující u pokladny ČD nebo u průvodčího ve vlaku požádá o jízdenku na konkrétní akci a obdrží jízdenku z kterékoli stanice v ČR do místa jejího konání se slevou. Slevu mají ve stejné výši i děti do 15 let ze zvláštního jízdného pro děti. Výhodou je prodloužená platnost zpáteční jízdenky na vybrané akce. Sleva: VLAK+ ve výši 25 či 50 % z obyčejného jízdného.


POKUS O ZÁPIS DO KNIHY REKORDŮ - HANDICAPOVANÍ CYKLISTÉ NA RUČNÍCH KOLECH SE POKUSÍ UJET NECELÝCH 30 KM S PŘEVÝŠENÍM 1000 M
POKUS O ZÁPIS DO KNIHY REKORDŮ - HANDICAPOVANÍ CYKLISTÉ NA RUČNÍCH KOLECH SE POKUSÍ UJET NECELÝCH 30 KM S PŘEVÝŠENÍM 1000 M

Vrchlabí (Trutnovsko) 2. srpna (PROTEXT) - V sobotu 18. 8. 2012 v 10 hod. z Vrchlabí odstartují handicapovaní cyklisté, na speciálních kolech na ruční pohon, výjezd na Zlaté návrší.


Strana: 1 ... 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 28

Copyright © 2019 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz