» Aktuality

DO EUROPARKU NA NÁKUP I MINIGOLF
DO EUROPARKU NA NÁKUP I MINIGOLF

Roman Vojtek tráví dovolenou tak trochu, jako jeden z tatínků z komedie století S tebou mě baví svět! Vyrazil totiž na pánskou expedici s dětmi. Teď to nebylo to na Apaluchu, ale jen do nákupního centra Europark Štěrboholy, kam si s kolegy přišel zahrát minigolf ve společnosti svých dětí.


VÍTE, CO ZPŮSOBUJE KORONAVIR MERS-COV?

Původce onemocnění koronavirus (MERS-CoV) vyvolává těžký zánět plic spojený s akutní poruchou dýchání. K přenosu dochází při úzkém kontaktu s nemocným.


PETICI ZA SPRAVEDLIVÝ PŘÍSPĚVEK NA PÉČI PODEPSALO TÉMĚŘ 11 500 LIDÍ!
PETICI ZA SPRAVEDLIVÝ PŘÍSPĚVEK NA PÉČI PODEPSALO TÉMĚŘ 11 500 LIDÍ!

Od roku 2012 trvá, prozatím marný, boj těžce zdravotně postižených za změnu legislativy. Konkrétně za změnu kritérií posuzování nároku na příspěvek na péči. Od tzv. „sociální reformy“ exministra Jaromíra Drábka přitom už tisíce handicapovaných lidí přišly o příspěvek na péči, ať už částečně, či zcela – tím, že jejich postižení bylo klasifikováno nižším stupněm závislosti. 


POSTUP PŘI VÝMĚNĚ PRŮKAZŮ OZP

Pro výměnu průkazu OZP se pouze vyžaduje informace o spojení na ošetřujícího lékaře a některé úřady požadují rozhodnutí o mimořádných výhodách, které bylo uděleno před rokem 2011 (průkazy TP, ZTP nebo ZTP/P). 

Formulář k žádosti o výměnu průkazu OZP:  


ASOCIACE HOTELŮ A RESTAURACÍ ČESKÉ REPUBLIKY: JAK INFORMOVAT O ALERGENECH HOSTY V RESTAURACÍCH
Od 13. 12. 2014 nastane účinnost Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) č. 1169/2011 ze dne 25. října 2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům.

Tisková zpráva ÚOOÚ 29. 10. 2014

Úřad pro ochranu osobních údajů zamítl rozklad společnosti MAFRA proti sankci za zveřejnění některých informací pocházejících z odposlechů v kauze Nagyová-Nečasová.


SANEP: V PREZIDENTSKÉ VOLBĚ BY ZVÍTĚZIL MILOŠ ZEMAN

SANEP: V PREZIDENTSKÉ VOLBĚ BY ZVÍTĚZIL MILOŠ ZEMANPokud by se aktuálně konala přímá volba hlavy státu, zvítězil by opět stávající prezident Miloš Zeman před druhým předsedou hnutí ANO a ministrem financí Andrejem Babišem.


FESTIVAL TÝDEN KOMUNIKACE OSOB SE SLUCHOVÝM POSTIŽENÍM
FESTIVAL TÝDEN KOMUNIKACE OSOB SE SLUCHOVÝM POSTIŽENÍM

Poslední zářijový týden přinesl krásné babí léto a festival Týden komunikace osob se sluchovým postižením.


NEZAPOMEŇTE, JSOU TU TRADIČNÍ SRDÍČKOVÉ DNY
NEZAPOMEŇTE, JSOU TU TRADIČNÍ SRDÍČKOVÉ DNY
 
V týdnu od 22. do 26. září proběhne v celé České republice tradiční veřejná sbírka, známá jako Srdíčkové dny.
  

DNES JE SVĚTOVÝ DEN FYZIOTERAPIE

DNES JE SVĚTOVÝ DEN FYZIOTERAPIESvětový den fyzioterapie představuje příležitost pro odbornou veřejnost z celého světa zvýšit povědomí lidí o jejich profesi. 


EBOLA – INFORMACE PRO CESTUJÍCÍ OSOBY

EBOLA – INFORMACE PRO CESTUJÍCÍ OSOBY

Horečka Ebola je vzácné závažné onemocnění, končící často smrtí, které je způsobeno virem Ebola. Virus se přenáší přímým kontaktem s krví nebo jinými tělesnými tekutinami (např. slinami, močí, zvratky) nakažené osoby, zemřelé nebo živé.


KLÁŠTERECKÉ HUDEBNÍ PRAMENY SLAVÍ 10 LET!

Letní hudební festival vážné hudby Klášterecké hudební prameny je svátkem severních Čech, který probíhá od 4. do 13. července 2014. O tom svědčí především to, že letošní ročník je již desátý a kdo si včas nerezervuje místo, vystoupení nenavštíví.

KLÁŠTERECKÉ HUDEBNÍ PRAMENY SLAVÍ 10 LET!


Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28

Copyright © 2019 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz