» Aktuality

VOLBY DO EVROPSKÉHO PARLAMENTU SE BLÍŽÍ

Druhý exkluzivní průzkum voleb do Evropského parlamentu (dále jen EP) společnosti SANEP, potvrzuje v roli favorita letošních eurovoleb hnutí ANO 2011 s lídrem Pavlem Teličkou. Ten by podle aktuálního průzkumu společnosti SANEP získal podporu 18,9 procenta voličů, kteří by se zúčastnili voleb do EP.


OSOBNÍ DATA JE NUTNÉ CHRÁNIT‼!

OSOBNÍ DATA JE NUTNÉ CHRÁNIT‼!

Předseda Úřadu pro ochranu osobních údajů zamítl námitky České pošty, s.p., proti kontrolnímu protokolu ve věci šíření nevyžádaných obchodních sdělení v souvislosti s informační kampaní ke službě Datový trezor.


SANEP: VĚTŠINA ČECHŮ BY U POLITIKŮ TOLEROVALA VÍCE FUNKCÍ, ALE POUZE ZA JEDEN PLAT

Diskuse kolem souběhu více funkcí u vrcholných politiků se stává v posledních měsících žhavým celospolečenským tématem, které poukazuje u některých politiků na kumulaci více funkcí, ale i platů. Názor, že by měl vrcholný politik zastávat pouze jednu významnou politickou funkci, sdílí v souhrnu 67,3 % dotázaných.


STANOVISKO NG V PRAZE K ZÁKONU O VEŘEJNOPRÁVNÍCH INSTITUCÍCH

Na včerejší tiskové konferenci ministra kultury Daniela Hermana zaznělo, že jednou z priorit  ministerstva kultury bude předložení zákona o veřejnoprávní instituci v kultuře.


UŽ JEN DVA TÝDNY DO UZÁVĚRKY LITERÁRNÍ SOUTĚŽE INTERNET A MŮJ HANDICAP

V dosavadních devíti ročnících literární soutěže Internet a můj handicap zvítězili nejčastěji nevidomí autoři a vozíčkáři. Kdo se stane vítězem jubilejního 10. ročníku? Bude to někdo z dvaceti autorů, kteří již poslali své soutěžní příspěvky pořádajícímu BMI sdružení, anebo z těch, kteří ještě zašlou svá literární díla do uzávěrky 16. února?


MIMOŘÁDNÁ VÝSTAVA: SVĚT JINAK (PŘES OBJEKTIV)

MIMOŘÁDNÁ VÝSTAVA: SVĚT JINAK (PŘES OBJEKTIV)Výstava v Tiché kavárně v Praze představuje Jaroslava Wintra jako fotografa.


ÚŘADY PRÁCE ZAČNOU ROZESÍLAT DOPISY DRŽITELŮM SKARET

Úřady práce začnou tento týden rozesílat dopisy držitelům rušených sKaret s popisem, jak mají teď postupovat. Všichni by měli list dostat nejpozději do konce měsíce. Česká spořitelna uvedla, že účty k sKartě zruší k 30. dubnu. Plastikovou sociální kartu má kolem 277.500 lidí.

TUNEL BLANKA MŮŽE BÝT FINANCOVÁN V ROZPORU S PLATNÝMI PRAVIDLY PRO VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

TUNEL BLANKA MŮŽE BÝT FINANCOVÁN V ROZPORU S PLATNÝMI PRAVIDLY PRO VEŘEJNÉ ZAKÁZKYTunelový komplex Blanka je dlouhodobě pod lupou kriminalistů.


ČSOB PODPOŘÍ SOCIÁLNÍ PODNIKY – UZÁVĚRKA SE BLÍŽÍ

ČSOB vyhlašuje nový grantový program určený na podporu sociálního podnikání.


OBČANSKÉ SDRUŽENÍ ŽIVOT DĚTEM ZAHÁJÍ 15. ZÁŘÍ SBÍRKU SRDÍČKOVÉ DNY
OBČANSKÉ SDRUŽENÍ ŽIVOT DĚTEM ZAHÁJÍ 15. ZÁŘÍ SBÍRKU SRDÍČKOVÉ DNY

V neděli 15. září 2013 od 13 do 16 hodin na náměstí Republiky v Praze pořádá Život dětem Srdíčkový den pro děti, kterým zahajuje tradiční podzimní sbírku Srdíčkové dny. Od 16. do 20. 9. 2013 bude možné kolekci oblíbených magnetek či barevné plastové srdíčko.


Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28

Copyright © 2019 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz