» Veletrhy

NEVÍTE KAM V SOBOTU? NO PŘECI NA FOR SENIOR

NEVÍTE KAM V SOBOTU? NO PŘECI NA FOR SENIOR

Soubor veletrhů pro celou rodinu FOR FAMILY v Praze Letňanech byl sice zahájen již ve čtvrtek 7. dubna, ale i dnes a zítra je se nač těšit!!! Dnes vystoupí operní pěvkyně Pavlína Senič, zítra se na pódium dostaví stále svěží baletní mistr Vlastimil Harapes a herečka Uršula Kluková.

Opomenout se však nedá skvělé páteční vystoupení již zmíněného Vlastimila Harapese a ženy, o které se dá říci, že je úžasnou lidskou bytostí, která vždy dokáže potěšit a není jí nikdo jiný, než-li Jitka Molavcová. Oba se již několikátou sezonu setkávají na prknech znamenající svět v divadle SEMAFOR.


FOR SENIOR 2016

Dnes 9. dubna máte možnost nahlížet do rukou zkušených floristů, kterými jsou Pavel Hruška a Růžena Bubeníčková. A ten, kdo bude blízko pódia ve správný čas, jistě neprohloupí, protože v ne přesně určený čas, se dá občas něco zajímavého vyhrát, třeba mobilní telefon, jako tomu bylo včera. Opomenuty nejsou ani rozhovory s VIP hosty a vystavovateli. Sobotní odpoledne zpestří známá operní pěvkyně Pavlína Senič. A pro dámy jistě bude inspirující seniorská módní přehlídka firmy Modestia. Vše přímo na pódiu v HALE č. 2.

Pod křídly HRUSKADESIGN v čele s Pavlem Hruškou se v HALE č. 2 odvíjí svižný program určený pro návštěvníky veletrhů. Prostor je uzpůsobený řadě aktivit. Po celý den je možné navštívit pracovní dílnu pro děti i dospělé, kde uvidíte nejen aranže květin, ale také práci s čokoládou od firmy Chocolate pictures. Jistě oceníte ochutnávku vína ANNOVINO Lednice, které také bude představeno.

Zajímavé „trendy“ doplňky přivezla společnost PLASTIA, která se zaměřuje  na výrobu a tvorbu širokého sortimentu komponentů a výrobků z plastických hmot, ale hlavně, vyrábí kompostéry, vhodné i pro domácí kompostování. Na otázku, zda je možné kompostovat v městském bytě, i když nemá balkon - je prostě ano.

FOR FAMILY zahrnuje jednotlivé veletrhy: FOR SENIOR,  FOR KIDSFOR PETS, a FOR TRAVEL.Copyright © 2018 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz