» Veletrhy

SOUROZENCI GONDÍKOVI ŘÁDILI NA STAVEBNÍM VELETRHU

SOUROZENCI GONDÍKOVI ŘÁDILI NA STAVEBNÍM VELETRHU

Mezinárodní stavební veletrh IBF v Brně byl slavnostně zahájen 22. dubna a hned první den zpestřila populární dvojice skutku povolaná, a to sourozenci Gondíkovi. Sourozenecká dvojice Adéla a Dalibor navštívili brněnské výstaviště nejen díky kutilskému pořadu Gondíci s.r.o., který má s veletrhem hodně společného, a se kterým momentálně slaví velké úspěchy na TV Prima.


„I kdybychom ale tenhle pořad nedělali, určitě bychom se sem přijeli podívat. Je tady tolik inspirativních věcí, že je mi až líto, že musím odjet už dnes,“ povzdechl si moderátor mezi květinami v zahradní sekci veletrhu. A právě tady se sourozencům líbilo nejvíc.

„Kytky máme moc rádi a navíc je oba dostáváme jako herci na představeních,“ vysvětlila Adéla, jejíž oblíbenou květinu – bílý jasmín – jí nosí i její partner, herec Jiří Langmajer. V době dospívání však od ctitelů dostávala spíš jednodušší květiny. „Měla jsem vždycky spíš takové chudé chlapce, takže to bylo většinou nějaké luční kvítí,“ vysvětlila se smíchem herečka, která má sama u domu zahradu, na níž ráda experimentuje.

To Dalibor nosí kytky manželce jen tak, mimo „klasické“ příležitosti. A někdy se tak stane, že na důležité datum zapomene. „Když bylo v březnu MDŽ, úplně jsem to vypustil a manželka zrovna očekávala, že něco přinesu. Tak jsem někde něco musel najít,“ dodal se smíchem vyznavač zdravého životního stylu.

Oba Gondíci mají rádi tulipány, pro které s oblibou jezdí do Amsterdamu. „I když teď máme tolik práce nejen s natáčením Gondíků, že jsme rádi, že jsme stihli dojet alespoň do Brna na tenhle krásný veletrh,“ dodala dvojice, která si prohlédla se zájmem taky nejkvalitnější interiérovou zvukotechniku nebo světelnou expozici.

Profil veletrhu Mezinárodního stavebního veletrhu IBF

Pokrývá prakticky všechny oblasti stavebnictví – realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce – a technického zařízení budov.

  • Historické a církevní stavby
  • Jak si správně vybrat vhodné osvětlení
  • Zahradní architektura
  • Energetická náročnost budov
  • Takhle se to dělá! Bezplatná poradenská centra jsou tu pro Vás!

Více informací o veletrhu naleznete na webových stránkách: www.bvv.cz/ibf/

 

-red/dibr-Copyright © 2018 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz