» Profesionálové

HappyPower - moderní firma založená na hodnotách a rostlinném potenciálu

HappyPower - moderní firma založená na hodnotách a rostlinném potenciálu

HappyPower je mladá společnost fungující na českém trhu od roku 2018. Její zakladatelé Jakub Šťastný a Karla Yo se nejprve věnovali výrobě proteinových tyčinek a másel. Díky spolupráci s Forky's se portfolio značky postupně rozrostlo o kvalitní rostlinné proteiny a doplňky stravy. Tedy o velmi důležité složky zdravého jídelníčku.

HappyPower nejenže vyrábí produkty s vášní pro rostlinnou stravu, ale zároveň se snaží o maximální ohleduplnost k planetě i tvorům na ní žijícím. HappyPower není jen firma, je to mise za lepší svět a důkaz, že na pevně zakořeněných hodnotách lze vytvořit funkční podnikání.


Cílem HappyPower je dopřát všem ty nejkvalitnější rostlinné potraviny a doplňky stravy, aniž by bylo ublíženo přírodě. Soustředí se převážně na rostlinné proteiny s kompletním aminospektrem, vitamíny, tyčinky a doplňky stravy. Zkrátka vše, co potřebují pro své zdraví všichni lidé včetně aktivních sportovců. Živočišné produkty představují bezesporu obrovskou a v této šíři neudržitelnou zátěž pro planetu. Oproti tomu v rostlinné stravě je rozhodně budoucnost. “Díky kvalitním rostlinným produktům už nemusíme zavírat oči před utrpením zvířat. Všechny nezbytné složky jsme tělu schopni dodat právě díky rostlinné stravě,” vysvětluje benefity produktů HappyPower jednatel firmy Jakub Šťastný.

Firemním mottem je - Poznejte sílu rostlin. Tato síla se dá funkčně použít pro podporu lidského zdraví a psychické pohody. “Nejde nám jen o chuť, záleží nám na tom, aby byl každý produkt maximálně efektivní, a obsahoval ten největší podíl makroživin, vitamínů a minerálů,” doplňuje Jakub Šťastný.

Své zásady promítá firma i v rámci balení výrobků. Používá pouze papírové krabice s papírovou výplní, které jsou přelepovány papírovou páskou. Na detailech totiž záleží a pro HappyPower je vliv na přírodu a její ekosystém naprostou prioritou.

Novinkou a zároveň stěžejním produktem značky je SOULBOX. Sada sedmi kvalitních a vzájemně se doplňujících směsí vitamínů, minerálů a bylin v luxusním boxu. SOULBOX nabízí obsah vyladěný do posledního detailu se zřetelem na harmonické fungování lidského těla a mysli.

Více o novince SOULBOXU zde. Prodejní cena je 2499 Kč.

Více informací o HappyPower naleznete na  e-shopu.Copyright © 2024 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz