» Fotogalerie

Zápisky ze severu

Na trajektu

Zápisky ze severu – část první: Jak jsem psala zhruba před měsícem, naše malá skupina s kolečky se opravdu vypravila na Sever. Já a Ivka, obě na vozíku a Matěj, Ivin přítel, a Maruška, moje asistentka, oba bez vozíku, jsme se rozhodli, že přežijeme tři týdny ve Skandinávii. A jelikož právě čtete tento článek, všichni jsme přežili a vrátili se zpět. 21 dní, 4000 najetých kilometrů a 4000 fotek… Ale hezky od začátku…


[fotografií: 4]

Trénink paměti

Trénink paměti

"Spolek seniorů" v Rybné 24, Praha 1 je jedním z nejstarších spolků v Praze, který svoji činnost zahájil před více než čtyřiceti lety. Spolek prošel řadou změn (organizace měly své nástupctví). V současné době jsou tito senioři úžasnou organickou komunitou, které se snaží pomoci udržet vlastní činnost několik organizací, my mezi ně také patříme. Držte nám palce!!!


[fotografií: 2]

VÁNOČNÍ TRHY V PROSTORÁCH SPOLEČNOSTI ČEZ, A.S.

Vánoční trhy 2011

Na počátku adventu jsme měli možnost zúčastnit se Vánočních trhů v prostorách vstupní haly společnosti ČEZ, a.s..  


[fotografií: 3]

HENDRICK’S BOH 2011

Stánek O.P.U.S, o.s.

Bylo pro nás potěšením se zúčastnit akce Hendrick’s BOH 2011 "Barmanské Originální Hry", na kterých vyčlenil organizátor i prostor pro neziskové organizace. Děkujeme!


[fotografií: 5]

Návštěva Jánských Lázní

Jánské Lázně

V srpnu jsme navštílili Jánské Lázně, abychom je přřiblížili našim čtenářům. Poděkování patří panu Mgr. M. Voženílkovi, který nás lázněmi provedl.


[fotografií: 8]

Copyright © 2018 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz