» Profesní soutěže

PĚTADVACÁTÝ ROČNÍK FEBIOFESTU BUDE ZAHÁJEN 15. BŘEZNA
PĚTADVACÁTÝ ROČNÍK FEBIOFESTU BUDE ZAHÁJEN 15. BŘEZNA

Letošní ročník bude slavnostně zahájen 15. března v pražském Obecním domě v Praze a bude probíhat až do 23. března. Následně na něj naváží festivalové ozvěny v dalších regionech. V rámci výročí festival nabídne nejen kvalitní filmy a hosty, ale také spoustu novinek a speciálních akcí.


ČESKÁ CENA ZA ARCHITEKTURU VSTUPUJE DO 2. ROČNÍKU

Česká komora architektů vyhlásila 2. ročník České ceny za architekturu. Architekti do ní mohou svá díla přihlašovat od 18. ledna do 21. dubna 2017. Držitel hlavní ceny a její finalisté budou představeni na slavnostním galavečeru, jenž se uskuteční na konci letošního roku. Stejně jako v úspěšném pilotním ročníku se cena ČKA opře o sedmičlennou mezinárodní porotu, odbornou akademii či celoroční a regionální propagaci architektury. Soutěžní přehlídka je otevřena architektonickým realizacím postaveným na území České republiky za posledních pět let. Přihlašování opět proběhne formou on-line formuláře a není spojeno s žádnými náklady ze strany soutěžících architektů. 


PRÁVĚ PRO VÁS JE TU SOUTĚŽ O NEJ SESTŘIČKU ROKU 2016!
PRÁVĚ PRO VÁS JE TU SOUTĚŽ O NEJ SESTŘIČKU ROKU 2016!

Letošní ročník Batist Nej sestřičky byl vyhlášen netradičním způsobem - divadelním představením Manželské štěstí v Divadle na Perštýně. Na začátku promluvil generální ředitel BATIST Medical, a.s. Ing. Tomáš Mertlík, MBA a ředitel Královéhradecké lékárny Jaroslav Nádvorník. „Oceňujeme především práci zdravotní sestřičky, která je velmi důležitá v nemocnicích,“ dodali oba shodně.


FLORISTICKÁ SOUTĚŽ OTVÍRÁNÍ JARA 2015
FLORISTICKÁ SOUTĚŽ OTVÍRÁNÍ JARA 2015

První ročník na podporu a propagaci oboru floristiky

Floristická soutěž a doprovodný program proběhnou v rámci 9. mezinárodního veletrhu zahradní architektury, nábytku, techniky a veřejné zeleně – FOR GARDEN v Praze, který se koná v termínu od 19. do 22. března 2015.  Samotná soutěž určená pro studenty proběhne v pátek 20. března 2015.


Děčínská Kotva
Děčínská Kotva

Děčínská kotva - mistrovství floristů České republiky má za sebou již 42 úspěšných ročníků a jistě není překvapením, že se stala se za dobu své existence nejvyhledávanější tuzemskou soutěží floristů. Letošní ročník je inspirován krásami a kouzlem přírody a ústřední téma zní: „V lůně přírody“.Copyright © 2018 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz