» Magazín

KRÁSNÉ KORUNKY, SPOUSTA CEN, TAK TO JE MISS PRINCESS. MÁTE UŽ LÍSTEK?
KRÁSNÉ KORUNKY, SPOUSTA CEN, TAK TO JE MISS PRINCESS. MÁTE UŽ LÍSTEK?

Finále už šestého 6. ročníku Miss Princess klepe na dveře. Korunky malým princeznám se budou rozdávat už 14. prosince v Divadle Broadway. Soutěž je určená pro holčičky od 4 do 11 let. Budou soutěžit ve dvou kategoriích. Jako vždy u této soutěže však ani tak nepůjde o celkové vítězství, jako o nezapomenutelné zážitky. 


ZIKMUNDA, LIŠKU RYŠAVOU, VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA HRAJE MATTHEW GOODE
ZIKMUNDA, LIŠKU RYŠAVOU, VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA HRAJE MATTHEW GOODE

Ve velkofilmu Jan Žižka se to doslova hemží světově uznávanými hereckými osobnostmi. V těchto dnech prozradil producent a režisér Petr Jákl, komu byla svěřena role krále Zikmunda, přezdívaného „liška ryšavá“. Postavy se s nadšením ujal britský charismatický herec Matthew Goode, kterého můžete znát například z filmu Woodyho Allena Match Point – Hra osudu.  


12. ROČNÍK PROJEKTU HEJBEJTE SE A ZPÍVEJTE S HANKOU KYNYCHOVOU OSVĚŽIL ŽOFÍN
12. ROČNÍK PROJEKTU HEJBEJTE SE A ZPÍVEJTE S HANKOU KYNYCHOVOU OSVĚŽIL ŽOFÍN

Cvičitelka Hanka Kynychová už po dvanácté roztančila dětské domovy. Tým Nadačního fondu Hanky Kynychové uspořádal 12. ročník tanečního charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Přes sto dětí z dětských domovů z celé České republiky se sjelo do Prahy, aby se utkalo o medaile v tanečních a muzikálových disciplínách. 


UŽ TO VÍME: VÁCLAVA IV. VE FILMU JAN ŽIŽKA HRAJE KAREL RODEN
UŽ TO VÍME: VÁCLAVA IV. VE FILMU JAN ŽIŽKA HRAJE KAREL RODEN

Dnes už skutečně uznávaný režisér a producent Petr Jákl představil další postavu svého historického velkofilmu Jan Žižka. Roli krále Václava IV. přijal známý český herec Karel Roden, o kterém je všeobecně známo, že si své role pečlivě vybírá. Bylo pro něj potěšující, že několik scén točil i s hollywoodskou hvězdou Michaelem Cainem.


MICHAEL CAINE JE NADŠENÝ Z NATÁČENÍ FILMU JAN ŽIŽKA
MICHAEL CAINE JE NADŠENÝ Z NATÁČENÍ FILMU JAN ŽIŽKA

Oscarový herec Michael Caine, známý z desítek hollywoodských trháků se před několika rozloučil na hradě Křivoklát s kolegy i se štábem filmu Jan Žižka. Pětaosmdesátiletý Angličan se své role Lorda  Boreše zhostil tradičně jako profesionál a ještě u toho i vtipkoval.


POPÁLENÁ TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ BUDE NA VÁNOCE DOMA, POTVRDIL JEJÍ PŘÍTEL!
POPÁLENÁ TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ BUDE NA VÁNOCE DOMA, POTVRDIL JEJÍ PŘÍTEL!

Jako blesk z čistého nebe na konci září změnila život instagramové hvězdě Týnuš Třešničková. Ta se vydala svým partnerem, bohatým podnikatelem Viktorem Hajíčkem, do Turecka. Dovolenou si však jistě představovala jinak. V jedné instanbulské restauraci došlo k nehodě a Týnuš byla po výbuchu popálena. Její přítel o tom dlouho nechtěl mluvit, promluvil až na otevíračce nového shopu značky Xiaomi v Hradci Králové, kterou v Česku výhradně zastupuje.


DIANELLA = SLADKOSTI POD KONTROLOU
DIANELLA  = SLADKOSTI POD KONTROLOU

Všechny výrobky značky DIANELLA jsou určené nejen pro diabetiky, ale pro všechny z vás, kteří si hlídají příjem cukrů. Jejich receptury a složení jsou vyvinuty s předními diabetiky a diabetology. Vyrobeny jsou z pečlivě vybíraných surovin. Slazeny jsou výhradně maltitolem. Nízká energetická hodnota, glykemický index a přehledně uvedené výměnné jednotky na obalech jsou zárukou nejvyšší kvality.

 


TANEČNÍ REKORD BYL V BRNĚ PŘEKONÁN!!!
TANEČNÍ REKORD BYL V BRNĚ PŘEKONÁN!!!

Každý festival potřebuje tu správnou atmosféru, ale to bez hecířů prostě nejde. Partička, která se sešla v Brně na LIFE! byla pěkně netradiční, ale o to více se dokázali vyhecovat. V tanečních soubojích to rozbalili všichni. Velký taneční souboj zahájila topmodelka  Andrea Verešová, jen málokdo by ji čekal v zástěře z minulého století a na hlavě s jakýmsi kokrhelem.


UŽ ZÍTRA ZAČÍNÁ V BRNĚ FESTIVAL LIFE! 2018
UŽ ZÍTRA ZAČÍNÁ V BRNĚ FESTIVAL LIFE! 2018

Rok s rokem se sešel a je tu opět čas, kdy si můžete zasportovat, zatančit si s Ondřejem Sokolem, vyzkoušet si nejnovější počítačovou hru a vyfotit se s oblíbeným youtuberem. To vše můžete zažít na festivalu Life! powered by GoGEN, který začíná již zítra na brněnském výstavišti. Program je pěkně našlápnutý a rozhodně se nikdo aktivní nudit nebude. Skýtá však i dostatečný prostor pro ty, kteří nepotřebují k zábavě a odpočinku nadmíru pohybu a adrenalinu.

Festival Life! je spojení akcí SPORT Life!, DANCE Life!, IN-JOY Life!, YOU2BER Life! a projekt pro ženy Life! STYLE. Na své si tak přijdou jak milovníci pohybu, tak i zábavy a životního stylu. Unikátní je také akce s youtubery, kam mohou přijít fanoušci s rodičem na jednu vstupenku.


TATIANA KOVAŘÍKOVÁ: NEBÝT PANENEK, NEJSEM MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA
TATIANA KOVAŘÍKOVÁ: NEBÝT PANENEK, NEJSEM MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA

Již potřetí se budou dražit desingnové Barbie panenky pro projekt HELPING DOLLS. Na této akci se podílí přední čeští návrháři, a tak je jasné, že mezi zvučnými jmény nemůže chybět ani Tatiana Kováříková. Ta svůj talent propůjčila dobré věci a výsledkem je originální taftová pink róba pro panenku z její dílny. Ta se spolu s dalšími kreativními výtvory vydraží a pomůže dětem v nouzi.


PŘIMĚŘENOU DÁVKU ADRENALINU MÁ TĚLO RÁDO
PŘIMĚŘENOU DÁVKU ADRENALINU MÁ TĚLO RÁDO

Veškeré aktivity vyplavují do těla adrenalin. Jeho biologickou úlohou je připravovat organizmus na stresové situace a jeho přiměřená dávka, velmi pozitivně ovlivňuje lidskou psychiku. 

Pro někoho je adrenalin lezení po skále, pro jiné se vlije do krve při skoku z výšky a někomu stačí jen sledovat létající kola vzduchem při freestylových soutěžích.

 

To vše a mnohem více bude nejen k vidění, ale i k vyzkoušení na letošním Life!


ZAŽIJTE TO ZNOVU!NAVŠTÍVILO PŘES 40 TISÍC LIDÍ!
ZAŽIJTE TO ZNOVU!NAVŠTÍVILO  PŘES 40 TISÍC LIDÍ!

Unikátní zdělávací a zážitkový projekt „Zažijte to znovu“ putoval napříč Českou republikou. Zastávku měl v 17-tičeských a moravských městech, která se na jeden den vrátila o sto let zpět, aby ukázala atmosféru z doby vzniku Československa v roce 1918. Improvizované dobové městečko navštívilo celkově přes 40 tisíc návštěvníků. Největší zájem byl o dobovou obecnou školu, na kterou se všude tvořily dlouhéfronty.


HEREČKA HANA VÁGNEROVÁ PROCESTOVALA SE ŠUNKOU CELÝ SVĚT...
HEREČKA HANA VÁGNEROVÁ  PROCESTOVALA SE ŠUNKOU CELÝ SVĚT...

O tom, že se bez masa nedá úplně žít, něco ví i oblíbená česká herečka Hana Vágnerová. Prošla prý životními fázemi, kdy se neměla přílišráda a důsledkem byly různé typy závislostí třeba anorexie či workoholismus. Prošla si i vegetariánským obdobím, ale maso jí prostě vždy chybělo. 


OČ PŘIŠLA TEREZA KOSTKOVÁ?
OČ PŘIŠLA TEREZA KOSTKOVÁ?

Již po osmé vybírala VIP porota absolutního vítěze soutěže o nejpovedenější CEWE FOTOKNIHU. Slavnostní vyhlášení se konalo v divadle Semafor. A kdo rozhodoval o vítězi prestižní soutěže? Přizváni byli: Tereza Kostková, Patricie Solaříková, Renata Czadernová, Jakub Ludvík, Helena Zeťová, Pavel Šporcl, Kateřina Sedláková či Jakub Vágner. Předsedou poroty byl Peter Nagy. Mít své vzpomínky uložené na bezpečném místě, ideálně ve fotoknize, se rozhodně vyplatí.


SKLÁRNA AVE CLARA OTEVŘELA SVÉ BRÁNY ŠIROKÉ VEŘEJNOSTI
SKLÁRNA AVE CLARA OTEVŘELA SVÉ BRÁNY ŠIROKÉ VEŘEJNOSTI

Sklárna Ave Clara se zapojila do projektu Skleněné cesty, po nichž v sobotu 6. října 2018 kráčela široká veřejnost i účastníci XIII. ročníku Mezinárodního sklářského sympozia IGS 2018. To se konalo o víkendu v Novém Boru. Sluší se ještě dodat, že do Síně slávy byl uveden Jiří Šuhájek, světově věhlasný sklářský umělec. 


KUBÁT OPUSTIL BARVY LITVÍNOVA - NASTUPUJE ZA VLADIVOSTOK
KUBÁT OPUSTIL BARVY LITVÍNOVA - NASTUPUJE ZA VLADIVOSTOK

Karel Kubát, obránce Litvínova podepsal přestup do Vladivostoku. Třicetiletého hráče jsme zastihli těsně před odletem na letišti, kde se loučil s rodiči a také s fanoušky, kteří jej přišli vyprovodit. A jak se těší do nového působiště? 


V POHÁDCE HODINÁŘŮV UČEŇ ZÁŘÍ KRÁSNÁ SLOVENKA DANA DROPPOVÁ
V POHÁDCE HODINÁŘŮV UČEŇ ZÁŘÍ KRÁSNÁ SLOVENKA DANA DROPPOVÁ

Už více než měsíc natáčí režisérka Jitka Rudolfová podle svého scénáře pohádku Hodinářův učeň, do které obsadila v rolích ústředního páru Laury a Urbana dvojici nadějných herců. Michal Balcar už si zahrál například v seriálu Bohéma či ve filmu Jan Palach, pro mladou slovenskou herečku Danu Droppovou však jde o vůbec první zkušenost s kamerou. 


ZNÁME MATURANTKU ROKU 2018
ZNÁME MATURANTKU ROKU 2018

Známé osobnosti na pódiu i v porotě, dvanáctka krásných, chytrých a vzdělaných dívek, skvělá atmosféra - tak vypadal 9. ročník soutěže MATURANTKA ROKU, který se uskutečnil ve známém pražském Music Clubu MISCH MASCH. Letos poprvé s novou majitelkou Dominikou Šimkovou. První místo spravedlivě vybojovala Anna Tintěrová z Kladna. Druhé místo obsadila Mariana Felixová z Prahy a třetí Rita Mádrová z Plzně.


MEZIGENERAČNÍ SETKÁNÍ V SRDCI PRAHY
MEZIGENERAČNÍ SETKÁNÍ V SRDCI PRAHY

Každý, kdo přišel 21. září do pražského parku Lannova, si skvěle užil poslední letní den s Kulturně komunitním centrem Rybná. Tolik zážitků na jediném místě si ani nedokážete představit. O gastro show se postaral skvělý a vtipný Martin Polačko, který přímo čaroval se Šťastnými saláty a bio sýry z Ekofarmy JavorníkPo celou dobu připravoval saláty, které řada účastníku do té doby ani neznala a přitom se pěstují nedaleko Prahy. Královna salátů Radka Šťastná vytvořila před zahájením mandaly, které  byly složeny ze salátů.


TŘETÍ ROČNÍK PSÍHO DNE S PRAHOU 13SE OPRAVDU VYDAŘIL
TŘETÍ ROČNÍK PSÍHO DNE S PRAHOU 13SE OPRAVDU VYDAŘIL

V Centrálním parku na Lužinách proběhl 3. ročník Psího dne s Prahou 13. Tato již tradiční akce byla směsicí skvělé zábavy, pomoci, novinek a vzdělání. Návštěvníci mohli vidět oblíbené soutěže - psí dostih i závod ve skoku do výšky, ve kterém se i letos povedl zapsat rekord. Útulky a organizace zde nabízely psy k adopci a v celém parku se odehrával po celý den bohatý program.


Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20

Copyright © 2018 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz