» Magazín

Dlouho utajované setkání Andrey Kalivodové s jiným mužem na zámku v Chlumci nad Cidlinou

Dlouho utajované setkání Andrey Kalivodové s jiným mužem  na zámku v Chlumci nad Cidlinou

Operní diva Andrea Kalivodová uskutečnila setkání s hudebním nadšencem a zpěvákem Josefem Voltrem, aby společně s vyhlášeným českým chlapeckým sborem BONI PUERI natočili klip známé a světově oblíbené písně Noc Te Partiro (Time To Say Goodbye ). Je čas říci sbohem  je nejen název, ale i hlavní motto této písně a celého projektu.

 


„A právě to nás vedlo k zamyšlení a rozhodnutí, že chceme v této složité nelehké době i hudbou a zpěvem říci, že je čas dát sbohem lidskésobeckosti, hlouposti, aroganci, zlu a netečnosti k problémům druhých. Že je potřebné, aby se lidé scházeli a ne rozcházeli, aby k sobě měli blíž. Jak zní v závěru písně – „mé slunce, jsi tady se mnou“, ukázat také víru, že zase pro všechny vyjde slunce, i tam kde jsou teď těžké mraky, že bude na světě líp a že přinese více radosti, štěstí a normální lidské slušnosti a pokory,“ říká Andrea Kalivodová.

Videoklip:https://www.youtube.com/watch?v=wg7t3CPKqNs

Klipu velmi pomohlo to, že se podařilo pro tento projekt získat i skvělý a světově známý český chlapecký sbor BONI PUERI. Díky podpoře rodiny Kinských Dal Borgo a vedení zámku v Chlumci nad Cidlinou se mohlo natáčet v úžasném prostoru Mramorového sálu.  

„S nápadem zazpívat si společně tuto píseň přišel zpěvák, milovník dobré hudby a fajn člověk Pepík Voltr, který dal projektu velkou podporu. Celý tým včetně  BONI PUERI po vedením ředitele Pavla Horáka, zvukové i obrazové režie a kameramanů, se od začátku snažil vnést do klipu naději na setkání v lepších časech. A když okny do krásného sálu začaly při natáčení pronikat sluneční paprsky, přáli jsme si, aby tyto blahodárné paprsky pronikly i naším klipem postupně do každého okna, do každé rodiny, kde chybí. Pokud se nám to jen trochu podařilo, pak práce nebyla marná,“ sdělila své pocity operní diva.

Můžeme si jen přát, aby se klip Con Te Partiro v podání Andrey Tögel Kalivodové, Josefa Voltra a Boni pueri líbil a přinesl trochu více radosti a pozitivní mysli.  Teď je to potřeba víc, než kdy jindy…Copyright © 2024 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz