» Magazín

Moderátorská dvojice Nového dne má styl

Moderátorská dvojice Nového dne má styl

Čerstvá moderátorská dvojice Nového dne na Primě a CNN Prima NEWS provází společně diváky ranního vysílání teprve pár týdnů, jsou ale jednoznačně jedna krevní skupina. To, že mají Lenka Špillarová a Jirka Šlégl leccos společného, dokazují i outfity, které se někdy nápadně podobají. Je to jen náhoda, anebo snad záměr moderátorů?

A kdo komu přinesl vánoční svetr?


 Jiří Šlégl přiznal: „Je to jen důkaz toho, že jsme se jeden na druhého od začátku naladili. Ten náš první, skoro stejný outfit, jsme si úplnou náhodou zvolili hned v našem prvním společném týdnu vysílání, takže jsme si říkali, že od rána jedeme na stejné vlně. A snad ten náš společný vkus dobře působí i na diváky“.

Lenka Špillarová se smíchem dodává „Nakupovat spolu nechodíme, teda zatím (smích). Ale já se přiznám, že si občas koupím něco pánského, protože v dámské kolekci nemůžu najít to, co hledám. A jak je vidět, očividně máme s Jirkou stejný vkus.“ Lenka Špillarová dodává: „Jirka mi prozradil, že doma nemá žádný vánoční svetr a že by si nějaký přál, tak jsem mu ho dala jako takový předčasný dárek pod stromeček.“ Ten měl jediné přání, aby na něm byl sob... „Tak jsem byl nadšený, že mi tuhle podmínku splnila,“ potvrdil Šlégl.Copyright © 2023 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz