» Magazín

SLOVENKA S ČESKÝM LVEM POMALOVALA JARNĚ ŽIDLIČKU

SLOVENKA S ČESKÝM LVEM POMALOVALA JARNĚ ŽIDLIČKU

Úspěšná a oblíbená slovenská herečka Anna Šišková přijela první březnový den do Prahy, aby pomohla dobré věci. Zúčastnila se totiž charitativního workshopu v Hilton Prague Old Town, kde s řadou dalších známých osobností se dala do malování židliček a nejen to. Stala se společně s choreografkou Andreou Strakovou, patronkou zbrusu nového projektu Ženy nestárnou, ale vyzrávají, který má pod křídly pražský spolek Integrace 3P.


Chce ženám ukázat, že mohou stárnout s grácií, přirozeně, mohou být milovány i milovat. Má ženám co říct. Je odhodlaná jim dodávat kuráž a naději hledět do budoucnosti, protože i ona sama se ve svém životě musela vypořádat s jízdou, která se podobá té na horské dráze.

Herečka Anna Šišková je velmi žádanou filmovou a seriálovou herečkou v českých i slovenských produkcích. Za hlavní ženskou roli ve filmu Musíme si pomáhat získala v roce 2000 Českého lva. Známe ji také ze seriálů Letiště, Místo nahoře či Kriminálka Anděl. Na počátku letošního roku byla nominovaná za oblast umění a kulturu v prestižní anketě Slovenka roku, která se koná podeváté. Cena je udělována výjimečným a úspěšným dámám ve své profesi Slovenska. Punc kvality anketě dává i záštita prezidenta Slovenské republiky.

Židličky půjdou do dražby již 8. dubna 2017

Ta Aničky Šiškové, se kterou ji vydatně pomáhala Andrea Straková, nese jméno JARO.

Místo aukce: Hilton Prague Old Town

V Celnici 2079/7, Praha, Nové Město

 

Ženy nestárnou, ale vyzrávají

Velmi často se setkáváme s ženami, které se trápí tím, že se na nich roky podepisují, ony ztrácejí sebevědomí, odvahu i svoji cenu. Naším cílem je jim ukázat, že každé životní údobí má svoji krásu a hodnotu. Lektoři a lektorky se o ně starají a učí je tomu, že opravdu nestárnou, ale vyzrávají!

 

INTEGRACE 3P, Z.S.

Od roku 2010 jsou zakladatelé spolku součástí systému poskytování informací pro osoby se zdravotním postižením s  přímou návazností na orgány veřejné správy a samosprávy, zdravotnických zařízení a dalších organizací, které vyvíjejí činnost ve prospěch seniorů a osob zdravotně postižených (dále také ZP). Poskytujeme součinnost rodinám (rodinným příslušníkům), které pečují o seniory a osoby ZP. Vypracování koncepce včasného záchytu Alzheimerovy nemoci patří mezi priority v rámci naší činnosti.Copyright © 2020 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz