» Veletrhy

MOTOSALON UKÁŽE NOVINKY OD VĚTŠINY MOTOCYKLOVÝCH ZNAČEK

MOTOSALON UKÁŽE NOVINKY OD VĚTŠINY MOTOCYKLOVÝCH ZNAČEK

Největší středoevropský veletrh motocyklů, čtyřkolek a příslušenství Motosalon, který se letos bude konat od 5. do 8. března na výstavišti v Letňanech v celkem třech halách, což je o jednu halu více, než minulý ročník. Páteční program bude opět zaměřený na začínající jezdce se zvýhodněným vstupným 100 korun. Jako jediný tuzemský motocyklový veletrh získal šestý ročník Motosalonu gesci Svazu dovozců automobilů (SDA) – motocyklová sekce a podporu Sdružení automobilového průmyslu (AIA).


Nejznámější motoristické značky

Svou účast potvrdila většina velkých značek. Nebudou chybět Honda, Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Triumph, BMW, Aprilia, Moto Guzzi, Indian, Royal Enfield, Kymco, Kentoya, čtyřkolky Access motor, TGB, Artic cat,  BRP, JourneyMan a další výrobci. Objeví se i nové značky, které na Motosalonu ještě nevystavovaly. Návštěvníci se mohou těšit na novinky pro rok 2015, včetně několika národních premiér, i další zajímavé exponáty.

Anketa Motocykl roku na Motosalonu

V rámci Motosalonu se v neděli uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků ankety Motocykl roku. Základní parametry soutěže zůstávají stejné, to znamená že i nadále bude hodnocení provádět jak odborná komise, tak široká veřejnost. Ta bude moci hlasovat buď na internetových stránkách anebo přímo na veletrhu MOTOSALON – na expozici u pódia. Na jednom místě tak fandové motorek uvidí, vyzkouší a hned ohodnotí přihlášené exponáty. Vyhlášení ankety MOTOCYKL ROKU pak proběhne poslední den konání veletrhu, tedy 8.3. 2015.

Zajímaví hosté na zahájení

Samotné tradiční zahájení Motosalonu proběhne ve čtvrtek ve 13:00 odhalením nové motorky Karla Abrahama pro nadcházející sezónu MotoGP za účasti kaskadéra a testovacího jezdce Pepy Sršně a známých tváří, které jezdí na motorkách.