» Veletrhy

VELETRŽNÍ LÁSKA NA PRVNÍ POHLED JANY ŠIŠKOVÉ
VELETRŽNÍ LÁSKA NA PRVNÍ POHLED JANY ŠIŠKOVÉ

V Jihlavě se konal exkluzivní veletrh spotřební elektroniky Fast Day a jedna kráska nebyla k přehlédnutí. Mezi návštěvníky jste letos mohli potkat i Českou Miss Supranational Janu Šiškovou. Vyzpovídat ji na místě nebylo jednoduché, nemohla totiž odtrhnout oči od své nové lásky…


VELETRH VELETRHEM DĚLAJÍ DOBRÉ ZNAČKY!
VELETRH VELETRHEM DĚLAJÍ DOBRÉ ZNAČKY!

Nejlehčí běžecké boty, ponožkoboty,  značkové mikiny, bundy, outdoorové i streetové oblečení se slevami až 70 %. Skok do polštáře, běh do schodů, lezení po stěnách i jízdu lanovkou. To vše a mnohem více vám nabídne SPORT Life! v pavilonu V.


LETOŠNÍ FESTIVAL LIFE! STOJÍ ZA TO NAVŠTÍVIT!
LETOŠNÍ FESTIVAL LIFE! STOJÍ ZA TO NAVŠTÍVIT!

Přesně za týden můžete vyrazit na festivalu Life! a za jediné vstupné si vyzkoušet desítky sportů v několika halách. Takže nemáte-li žádný program na příští víkend, můžete už v pátek 9. listopadu vyrazit na brněnském výstavišti. Máte-li program, možná ještě přehodnoťte, kam se nakonec vydáte. Festival Life! potrvá až do neděle 11. listopadu.


SVATEBNÍ VÍKEND NA ŠPILBERKU SE KONÁ UŽ ZA TÝDEN!
SVATEBNÍ VÍKEND NA ŠPILBERKU SE KONÁ UŽ ZA TÝDEN!

Na Špilberku už se pomalu chystá 2. ročník Svatebního víkendu. Bude probíhat  3. a  4. listopadu 2018 v historických prostorách hradu, chloubě města Brna.

Jak vypadá svatba ve vašich snech? Nejsou ještě jasné představy, jen vše vidíte v hrubých obrysech se záchvěvy zbožných přání, která však netvoří celek? Je tedy evidentní, že si potřebujete své představy ještě utřídit? Není nic jednoduššího a více inspirujícího, než se vydat Svatební víkend. Třeba si i vy na hradě Špilberku jednou řeknete své ano.


NEJSTARŠÍ VELETRH V EVROPĚ MODEL HOBBY KLEPE NA DVEŘE
NEJSTARŠÍ VELETRH V EVROPĚ MODEL HOBBY KLEPE NA DVEŘE

Už 25. října můžete navštívit jeden z nejstarších modelářských veletrhů v Evropě - Model Hobby, který se koná již od roku 1992. Na největším "modelářském showroomu" v ČR budou k vidění stovky modelů letadel, aut, lodí, vláčků, či dronů, které jinde dohromady neuvidíte.


NAVŠTIVTE VELETRHY MODERNÍ DŮM A BYT & ŽENA A DOMOV V PLZNI
NAVŠTIVTE VELETRHY MODERNÍ DŮM A BYT & ŽENA A DOMOV V PLZNI

Veletrh bydlení a stavebnictví "MODERNÍ DŮM A BYT" a veletrh kosmetiky, módy, zdravého životního stylu a všeho co souvisí s útulným bydlením "ŽENA A DOMOV" vás přivítá v hale TJ Lokomotiva v Plzni - Slovanech od pátku 26. října do neděle 28. října, denně od 9 do 18 h, v neděli do 17 h. Přijďte se inspirovat a nakoupit na největší západočeský veletrh.


RÁDI CESTUJETE OBYTNÝM AUTEM NEBO KARAVANEM? NAVŠTIVTE CARAVANING BRNO
RÁDI CESTUJETE OBYTNÝM AUTEM NEBO KARAVANEM? NAVŠTIVTE CARAVANING BRNO

Na brněnském výstavišti 8. listopadu  odstartuje veletrh Caravaning Brno, oblíbený především těch s cestovatelskou povahou. Kromě nejnovějších modelů obytných aut a karavanů na návštěvníky čeká bohatá nabídka vybavení pro kempování a samozřejmě také cestovatelský doprovodný program. Veletrh zkrátka nabídne vše, co je zapotřebí pro pohodlné cestování na čtyřech kolech.


VRÁTNÝ SOKOL NAHRADIL ŘIDITELA BRNĚNSKÉHO VÝSTAVIŠTĚ
VRÁTNÝ SOKOL NAHRADIL ŘIDITELA BRNĚNSKÉHO VÝSTAVIŠTĚ

Brněnský Festival Life! je už netrpělivě očekáván. Dobrou předzvěstí a příslibem skvělé zábavy a skvělého programu rozhodně je spot, jehož hlavním hrdinou se stal extraordinérní vrátný Ondřej Sokol. „Vy chcete řiditela? Našeho řiditela? Tož on to nebere, ale já vám to ukážu sám, beztak to vím nélíp,“ provází delegaci z Prahy brněnským výstavištěm vrátný, frajer z minulého století. Jeho brněnština se omezila na pár hlavních průpovídek a komentářů, ale při natáčení spotu neměl problém ani s texty typu „A voni vo vás vijó?“, padaly z něj zcela přirozeně, o přízvuku nemluvě.


POTRAVINÁŘSKÉ VELETRHY V BRNĚ SE PŘESOUVAJÍ NA DUBEN
POTRAVINÁŘSKÉ VELETRHY V BRNĚ SE PŘESOUVAJÍ NA DUBEN

Soubor potravinářských veletrhů patří k tradičním akcím na brněnském výstavišti. Mezinárodní potravinářský veletrh SALIMA se řadí dokonce mezi ty nejstarší specializované výstavy u nás. Postupně se k ní přidaly další akce – veletrh mlynářství, pekařství a cukrářství MBK a veletrh zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování INTECO. Doplňuje je i vinařský veletrh VINEX. Dohromady tak tvoří komplex veletrhů, který udává nové směry v potravinářských oborech.


ZEMĚDĚLSTVÍ, LESNICTVÍ A MYSLIVOST NA BRNĚNSKÉM VÝSTAVIŠTI
ZEMĚDĚLSTVÍ, LESNICTVÍ A MYSLIVOST NA BRNĚNSKÉM VÝSTAVIŠTI

Medovina, zvěřinové speciality, farmářské a regionální potraviny nebudou chybět na letošním svátku všech zemědělců, lesníků a myslivců v Brně. Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO otevře své brány v neděli 8. dubna a až do čtvrtka 12. dubna je připraven na nápor návštěvníků z tuzemska i zahraničí.


FESTIVAL EVOLUTION - OD VIDLÍ PO VIDLIČKU
FESTIVAL EVOLUTION - OD VIDLÍ PO VIDLIČKU

 Přijďte za námi na veřejností oblíbený festival zdravého životního stylu a osobního rozvoje Festival Evolution 23. - 25. 3. 2018 na pražské Výstaviště. Lovíme.bio pro vás v rámci festivalu připravuje sobotní naučně-zábavní program Od vidlí po vidličku, ve kterém projdeme procesem vzniku biopotravin od dění na poli, přes zpracování a výrobu až po konečné čarování v kuchyni.


VELETRH PAMÁTKY - MUZEA - ŘEMESLA 2018 ANEB DEJME MINULOSTI BUDOUCNOST!
VELETRH PAMÁTKY - MUZEA - ŘEMESLA 2018 ANEB DEJME MINULOSTI BUDOUCNOST!

Pod tímto mottem se ve čtvrtek a pátek 8. - 9. března na pražském Výstavišti v Holešovicích, v Průmyslovém paláci, uskuteční již 6. ročník mezioborového veletrhu PAMÁTKY - MUZEA - ŘEMESLA 2018. Veletrh nezasahuje pouze do oblasti památkové péče, záchrany a konverze historického dědictví a do sféry projektování a stavitelství, ale také restaurátorství a uměleckého řemesla, muzejnictví, představí se tu nové materiály a technologie, zajímavé projekty, interaktivní ukázky, workshopy.... Ovšem také nabídka zajímavých výletů za ne vždy známými památkami.


KDYŽ SE ŘEKNE MOTODOVOLENÁ
KDYŽ SE ŘEKNE MOTODOVOLENÁ

Cestování na motorce nabízí vytouženou svobodu, všudypřítomný adrenalin a jedinečné zážitky, ať už vyrazíte kamkoli. Díky výbavě cestovních motorek se dnes můžete vydat i s objemnější bagáží třeba do hor a spojit cestování s pobytem pod širým nebem. Podobně jako karavaning, i cestování na motorce oslovuje více generací motoristů a bez ohledu na jejich vytížení v pracovním životě přináší ten pravý aktivní odpočinek. Dvě kola je totiž často odvezou daleko od civilizace.


ČESKÉ BIOPOTRAVINY K OCHUTNÁNÍ NA MEZINÁRODNÍM VELETRHU
ČESKÉ BIOPOTRAVINY K OCHUTNÁNÍ NA MEZINÁRODNÍM VELETRHU

Největší evropský veletrh bioproduktů BIOFACH 2018 proběhl v německém Norimberku a nechyběli ani čeští ekologičtí zemědělci a producenti biopotravin. O pozornost mezinárodního publika se uchází jak vystavovatelé, tak samotné výrobky, které je možno na českém stánku ochutnat.

„PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců propaguje české biopotraviny při mezinárodních jednáních a všech dalších akcích, kterých se účastníme, v tom BIOFACH není výjimkou,“ uvedla Kateřina Urbánková, manažerka PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců. Tyto biopotraviny pocházejí především od tuzemských faremních zpracovatelů a většina z nich jsou členové  PRO-BIO Svazu z celé České republiky. Při jednání o možnostech obchodní spolupráce mezi zúčastněnými subjekty budou k zakousnutí třeba sterilované patizony od Bio Verich, které byly oceněny v soutěži Česká biopotravina 2017 nebo Černíkovické okurky či beraní rohy od Kurky (oceněné v soutěži Česká biopotravina v předešlých ročnících).


21. ROČNÍK AUTOSHOW PRAHA 2018 OTEVŘE SVÉ BRÁNY PO AUTOSALÓNU V ŽENEVĚ
21. ROČNÍK AUTOSHOW PRAHA 2018 OTEVŘE SVÉ BRÁNY PO AUTOSALÓNU V ŽENEVĚ

Opět na celé čtyři dny a to od 12. do 15. 4. 2018 se stane Výstaviště Holešovice dějištěm 21. ročníku autosalónu Autoshow Praha 2018. Prezentace modelů více než 40 značek bude doplněna zajímavým doprovodným programem.


KONFERENCE INSPO LÁKÁ NOVÉ VYSTAVOVATELE
KONFERENCE INSPO LÁKÁ NOVÉ VYSTAVOVATELE

Konferenci INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami představují nejen přednášky, ale také výstavní část. Do ní se již přihlásily tři desítky vystavovatelů. Účastníci konference, která se uskuteční 7. dubna 2018 v Kongresovém centru Praha, se budou moci seznámit se širokou škálou kompenzačních pomůcek, aplikací, programů a projektů určených pro uživatele s nejrůznějším zdravotním postižením. Vedle již tradičních vystavovatelů bude mít v 18. ročníku konference premiéru také řada nových.


NA BRNĚNSKÉM FESTIVALU CHUTÍ OCHUTNÁTE PIVA Z PADESÁTI MINIPIVOVARŮ

Unikátní památka, zajímavý příběh, kouzlo místa. Mnoho důvodů vyláká Čechy ven s batohem. A pokud je po cestě nějaký malý pivovar, tím lépe. S velkým rozvojem domácí turistiky přišel i boom regionálních minipivovarů. Nadneseně řečeno, každý týden v roce jeden vznikne.


MEZINÁRODNÍ POTRAVINÁŘSKÉ VELETRHY JSOU PŘEHLÍDKOU SKVĚLÝCH POTRAVIN
MEZINÁRODNÍ POTRAVINÁŘSKÉ VELETRHY JSOU PŘEHLÍDKOU SKVĚLÝCH POTRAVIN

Novinky a trendy ze světa potravinářství přinese od 27. února do 2. března na brněnské výstaviště Mezinárodní potravinářský veletrh SALIMA. Tradičně jej doplní další veletrhy z příbuzných oborů - vinaře potěší VINEX, pro pekaře a cukráře je určen veletrh MBK, zařízení pro obchod, hotely a různá stravovací zařízení budou prezentována na veletrhu INTECO. Poprvé se letos uskuteční Mezinárodní veletrh potravinářských technologií SALIMA Technology. Novinkou je Festival chutí.


EVROPSKÝ VELETRH POMATURITNÍHO A CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ GAUDEAMUS PRAHA 2018
EVROPSKÝ VELETRH POMATURITNÍHO A CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ GAUDEAMUS PRAHA 2018

XI. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2018 proběhne ve dnech 23. a 25. 1. 2018 na výstavišti PVA Expo Praha - Letňany v hale č. 4. Veletrh bude pro veřejnost otevřen 23. a 24.1. od 08:00 do 16:00 a 25.1. od 08:00 do 15:00. Veletrh je v roce 2018 nově prodloužen na tři dny. Pro návštěvníky bude zdarma v provozu autobusová linka od stanice metra Letňany ke vstupu do haly.


VELETRHY GO & REGIONTOUR STARTUJÍ UŽ VE ČTVRTEK!
VELETRHY GO & REGIONTOUR STARTUJÍ UŽ VE ČTVRTEK!

Jen ve třetím čtvrtletí roku 2017 se meziročně zvýšil počet hostů v hromadných ubytovacích zařízeních o 5,9 % a počet jejich přenocování o 4,2 %. V hlavní turistické sezóně se tak potvrdil trend zvyšující se návštěvnosti. Vyplývá to z dat Českého statistického úřadu (ČSÚ). Veletrhy cestovního ruchu GO a REGIONTOUR, které startují už ve čtvrtek 18. ledna na brněnském výstavišti, usilují o podporu domácího cestovního ruchu v České republice. 


Strana: 1, 2, 3, 4, 5

Copyright © 2024 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz