» Veletrhy

OTEVÍRÁNÍ JARA 2015 - SOUTĚŽ MLADÝCH FLORISTŮ
OTEVÍRÁNÍ JARA 2015 - SOUTĚŽ MLADÝCH FLORISTŮ

Floristická soutěž si bere za cíl propagovat především samotný obor, ale chce také dát příležitost talentům, jejich inspiraci a nápadům. Návštěvníci veletrhu budou moci obdivovat nejen práci talentovaných studentů floristiky, ale také VIP osobností, mezi kterými nebude chybět například Vlastimil Harapes, Marcela Březinová, Pavlína Senič či Richard Tesařík.                  


HLASUJTE V ANKETĚ MOTOCYKL ROKU
HLASUJTE V ANKETĚ MOTOCYKL ROKU

Anketa Motocykl roku se letos rozběhla již po devatenácté a je přímo spojena s veletrhem Motosalon, který se řadí mezi největší prezentace ve střední Evropě. Jako jediný motocyklový veletrh vystavuje motocykly, čtyřkolky, příslušenství i oblečení.


MOTOSALON UKÁŽE NOVINKY OD VĚTŠINY MOTOCYKLOVÝCH ZNAČEK
MOTOSALON UKÁŽE NOVINKY OD VĚTŠINY MOTOCYKLOVÝCH ZNAČEK

Největší středoevropský veletrh motocyklů, čtyřkolek a příslušenství Motosalon, který se letos bude konat od 5. do 8. března na výstavišti v Letňanech v celkem třech halách, což je o jednu halu více, než minulý ročník. Páteční program bude opět zaměřený na začínající jezdce se zvýhodněným vstupným 100 korun. Jako jediný tuzemský motocyklový veletrh získal šestý ročník Motosalonu gesci Svazu dovozců automobilů (SDA) – motocyklová sekce a podporu Sdružení automobilového průmyslu (AIA).


ZAČALA REGISTRACE NA KONFERENCI INSPO 2015

Patnáctý ročník konference INSPO o informačních a komunikačních technologiích pro osoby se specifickými potřebami se uskuteční v sobotu 28. března 2015 v Kongresovém centru Praha. Pořádající BMI sdružení zveřejnilo předběžný program a zahájilo registraci účastníků. V dopoledním společném programu a odpoledne ve třech sekcích zazní na tři desítky přednášek, které představí nové aplikace, projekty či programy pomáhající lidem s nejrůznějším zdravotním postižením.


FESTIVAL SPORTU, TANCE A ZÁBAVY – SPORTLIFE, DANCELIFE EXPO, IN-JOY JIŽ O VÍKENDU
FESTIVAL SPORTU, TANCE A ZÁBAVY – SPORTLIFE, DANCELIFE EXPO, IN-JOY JIŽ O VÍKENDU

Již nadcházející listopadový víkend proběhne v moravské metropoli Festival sportu, tance a zábavy, který je neodmyslitelně spojen s celou řadou známých tváří, které bude možné vidět v netradičních rolích. Kde se to všechno bude odehrávat? 


EVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ VŠECH PLEMEN SE USKUTEČNÍ O VÍKENDU V BRNĚ
EVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ VŠECH PLEMEN SE USKUTEČNÍ O VÍKENDU V BRNĚ

Česká republika je ve světě považována za zemi pověstnou velkým množstvím pejskařů. Výbornou pověst má náš chov psů s průkazem původu, tedy s rodokmenem a i díky tomu má česká kynologie tu čest pořádat v letošním roce Evropskou výstavu psů všech plemen - EUROPEAN DogSHOW.


INTERBEAUTY PRAGUE 2014

Jarní veletrh kosmetiky a kadeřnictví INTERBEAUTY PRAGUE 2014 se již tradičně ponese v duchu zdraví a krásy. O návštěvníky 4. a 5. dubna budou pečovat v historickém Průmyslovém paláci v Holešovicích odborníci na krásu a zkrášlí Vás zde „od hlavy až k patě“. Nenechte si ujít možnost nákupů těch nejmodernějších přípravků, které současný trh s krásou nabízí. Organizátorem této úspěšné akce je společnost Incheba Praha.


Strana: 1, 2, 3, 4, 5

Copyright © 2024 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz