» Magazín

OLGA LOUNOVÁ PODPOŘILA PROJEKT VOSTRÁ POMOC
OLGA LOUNOVÁ PODPOŘILA PROJEKT VOSTRÁ POMOC

Právní povědomost a finanční gramotnost je cesta za lepší budoucností, a to bez ohledu na to kolik vám je let. Jistě všichni znáte otřepané, avšak stále platné, pravidlo „neznalost zákona neomlouvá“. Vždy vám to ochotně opakují, když už jste lapení v pasti… Přesně toto byl důvod, proč vznikl projekt „Vostrá pomoc“. Jeho realizátorem je zapsaný spolek Integrace 3P. Veřejnosti byl představen při slavnostním otevření ledové plochy v OC Europark. Tento projekt do Štěrbohol, přímo z letiště, přišla podpořit také zpěvačka, skladatelka, herečka a závodnice rallye Olga Lounová.

Letadlo z Holandska dosedlo na Ruzyni a za hodinu už držela v ruce mikrofon a pěkně rozproudila atmosféru na ledě i mimo něj. Děti byly naprosto nadšené a ochotně se přidávali i rodiče. Měla sice ještě plnou hlavu Holandska, kde se sešla reprezentace evropské festivalové hudební scény na své konferenci, které se Olga zúčastnila, ale nový projekt ji oslovil natolik, že se rozhodla ho svojí účastí podpořit.


SKUTEČNÉ PŘÍBĚHY SPOJENÉ S KALENDÁŘEM HANU VÁGNEROVOU OPRAVDU OSLOVILY
SKUTEČNÉ PŘÍBĚHY SPOJENÉ S KALENDÁŘEM HANU VÁGNEROVOU OPRAVDU OSLOVILY

Společnost LE & CO od svého prvopočátku patří ke špičce na českém trhu mezi výrobci kvalitních šunek a masných specialit. Nezapomíná však ani na zlepšení života potřebných, při kterých vždy štěstí nestálo.Před léty se rozhodli pro vydání velmi atraktivního charitativního kalendáře pro své partnery, který je každoročně netrpělivě očekáván. Pro letošní story focení byl osloven Roman Šebrle a Hana Vágnerová a byla to opravdu jízda.


V EUROPARKU SE AŽ DO BŘEZNA NEJEN NAKUPUJE, ALE I BRUSLÍ
V EUROPARKU  SE AŽ DO BŘEZNA NEJEN NAKUPUJE, ALE I BRUSLÍ

A je to tady, ledová plocha uvnitř obchodního centra Europark byla opět otevřena a opět si můžete užít spoustu legrace, zábavy, ale i si zasoutěžit. Pro letošní rok jsou hlavními maskoty dvě roztomilá prasátka Peppa a Tomík, která umí udat to správné tempo pro skvělou náladu.


VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ S DOBROTAMI BRICK!
VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ S DOBROTAMI BRICK!

Únor je v myslích většiny z nás zapsán jako měsíc lásky a obdivu k tomu druhému. Pro společnost Comperio, která svým spotřebitelům dodává na stůl klasické dobroty jako to nejkvalitnější sádlo, lahodné paštiky, nadýchané sýry, čerstvá těsta a spoustu dalších pochutin, je letos tento zamilovaný měsíc ještě o něco významnější. 


ČESKÉ CELEBRITY MÍŘÍ NA SJEZDOVKY DO RAKOUSKÝCH ALP
ČESKÉ CELEBRITY MÍŘÍ NA SJEZDOVKY DO RAKOUSKÝCH ALP

V blízkosti italských hranic najdete rakouské horské středisko Nassfeld. Patří mezi nejslunečnější oblast Alp, takže je možné na slunci lyžovat celý den. Horské městečko si zamilovala nejen herečka Patricie Solaříková se svým přítelem Tiborem, ale třeba také návrhářka Beata Rajská, Miss Veronika Chmelířová,  Michaela Habáňová i herec a moderátor Jan Čenský, stejně tak herec a muzikant David Kraus. Češi hory prostě milují a pravidelně se vydávají na sjezdovky u nás, ale ještě raději do rakouských Alp.


OLGA ROUČKOVÁ SE SE SVÝM TÝMEM VYDÁVÁ NA DAKAR 2019!
OLGA ROUČKOVÁ SE SE SVÝM TÝMEM VYDÁVÁ NA DAKAR 2019!

A je to tady, Olga Roučková a celý její tým mají sbaleno a vydávají se za dobrodružstvím do DAKARU. Řídítka jsou minulostí a Ollie chce dobít Dakar podruhé, ale tentokráte za volantem Mavericka XRS. 


PADLA POSLEDNÍ KLAPKA VELKOFILMU JAN ŽIŽKA
PADLA POSLEDNÍ KLAPKA VELKOFILMU JAN ŽIŽKA

V Nymburku padla před pár dny poslední klapka historického velkofilmu Jan Žižka. Po třech měsících režisér Petr Jákl vyměnil téměř každodenní starost o třistačlenný štáb na place za náročnou práci ve střižně. Tento mimořádný titul půjde do zahraničních kin pod názvem Medieval.


DOPISY JEŽÍŠKOVI ODBAVÍTE V OBCHODNÍM CENTRU EUROPARK
DOPISY JEŽÍŠKOVI ODBAVÍTE V OBCHODNÍM CENTRU EUROPARK

V obchodním centru Europark, dávají každoročně příležitost organizacím, které mají pro jejich projekt Dopisy Ježíškovi přidanou hodnotu. Letos projekt odstartoval Nadační fond Hanky Kynychové, který už dvanáct let pořádá oblíbený charitativní taneční projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Tento projekt je také určen pro děti z dětských domovů. 


KRÁSNÉ KORUNKY, SPOUSTA CEN, TAK TO JE MISS PRINCESS. MÁTE UŽ LÍSTEK?
KRÁSNÉ KORUNKY, SPOUSTA CEN, TAK TO JE MISS PRINCESS. MÁTE UŽ LÍSTEK?

Finále už šestého 6. ročníku Miss Princess klepe na dveře. Korunky malým princeznám se budou rozdávat už 14. prosince v Divadle Broadway. Soutěž je určená pro holčičky od 4 do 11 let. Budou soutěžit ve dvou kategoriích. Jako vždy u této soutěže však ani tak nepůjde o celkové vítězství, jako o nezapomenutelné zážitky. 


ZIKMUNDA, LIŠKU RYŠAVOU, VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA HRAJE MATTHEW GOODE
ZIKMUNDA, LIŠKU RYŠAVOU, VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA HRAJE MATTHEW GOODE

Ve velkofilmu Jan Žižka se to doslova hemží světově uznávanými hereckými osobnostmi. V těchto dnech prozradil producent a režisér Petr Jákl, komu byla svěřena role krále Zikmunda, přezdívaného „liška ryšavá“. Postavy se s nadšením ujal britský charismatický herec Matthew Goode, kterého můžete znát například z filmu Woodyho Allena Match Point – Hra osudu.  


12. ROČNÍK PROJEKTU HEJBEJTE SE A ZPÍVEJTE S HANKOU KYNYCHOVOU OSVĚŽIL ŽOFÍN
12. ROČNÍK PROJEKTU HEJBEJTE SE A ZPÍVEJTE S HANKOU KYNYCHOVOU OSVĚŽIL ŽOFÍN

Cvičitelka Hanka Kynychová už po dvanácté roztančila dětské domovy. Tým Nadačního fondu Hanky Kynychové uspořádal 12. ročník tanečního charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Přes sto dětí z dětských domovů z celé České republiky se sjelo do Prahy, aby se utkalo o medaile v tanečních a muzikálových disciplínách. 


UŽ TO VÍME: VÁCLAVA IV. VE FILMU JAN ŽIŽKA HRAJE KAREL RODEN
UŽ TO VÍME: VÁCLAVA IV. VE FILMU JAN ŽIŽKA HRAJE KAREL RODEN

Dnes už skutečně uznávaný režisér a producent Petr Jákl představil další postavu svého historického velkofilmu Jan Žižka. Roli krále Václava IV. přijal známý český herec Karel Roden, o kterém je všeobecně známo, že si své role pečlivě vybírá. Bylo pro něj potěšující, že několik scén točil i s hollywoodskou hvězdou Michaelem Cainem.


MICHAEL CAINE JE NADŠENÝ Z NATÁČENÍ FILMU JAN ŽIŽKA
MICHAEL CAINE JE NADŠENÝ Z NATÁČENÍ FILMU JAN ŽIŽKA

Oscarový herec Michael Caine, známý z desítek hollywoodských trháků se před několika rozloučil na hradě Křivoklát s kolegy i se štábem filmu Jan Žižka. Pětaosmdesátiletý Angličan se své role Lorda  Boreše zhostil tradičně jako profesionál a ještě u toho i vtipkoval.


POPÁLENÁ TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ BUDE NA VÁNOCE DOMA, POTVRDIL JEJÍ PŘÍTEL!
POPÁLENÁ TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ BUDE NA VÁNOCE DOMA, POTVRDIL JEJÍ PŘÍTEL!

Jako blesk z čistého nebe na konci září změnila život instagramové hvězdě Týnuš Třešničková. Ta se vydala svým partnerem, bohatým podnikatelem Viktorem Hajíčkem, do Turecka. Dovolenou si však jistě představovala jinak. V jedné instanbulské restauraci došlo k nehodě a Týnuš byla po výbuchu popálena. Její přítel o tom dlouho nechtěl mluvit, promluvil až na otevíračce nového shopu značky Xiaomi v Hradci Králové, kterou v Česku výhradně zastupuje.


DIANELLA = SLADKOSTI POD KONTROLOU
DIANELLA  = SLADKOSTI POD KONTROLOU

Všechny výrobky značky DIANELLA jsou určené nejen pro diabetiky, ale pro všechny z vás, kteří si hlídají příjem cukrů. Jejich receptury a složení jsou vyvinuty s předními diabetiky a diabetology. Vyrobeny jsou z pečlivě vybíraných surovin. Slazeny jsou výhradně maltitolem. Nízká energetická hodnota, glykemický index a přehledně uvedené výměnné jednotky na obalech jsou zárukou nejvyšší kvality.

 


TANEČNÍ REKORD BYL V BRNĚ PŘEKONÁN!!!
TANEČNÍ REKORD BYL V BRNĚ PŘEKONÁN!!!

Každý festival potřebuje tu správnou atmosféru, ale to bez hecířů prostě nejde. Partička, která se sešla v Brně na LIFE! byla pěkně netradiční, ale o to více se dokázali vyhecovat. V tanečních soubojích to rozbalili všichni. Velký taneční souboj zahájila topmodelka  Andrea Verešová, jen málokdo by ji čekal v zástěře z minulého století a na hlavě s jakýmsi kokrhelem.


UŽ ZÍTRA ZAČÍNÁ V BRNĚ FESTIVAL LIFE! 2018
UŽ ZÍTRA ZAČÍNÁ V BRNĚ FESTIVAL LIFE! 2018

Rok s rokem se sešel a je tu opět čas, kdy si můžete zasportovat, zatančit si s Ondřejem Sokolem, vyzkoušet si nejnovější počítačovou hru a vyfotit se s oblíbeným youtuberem. To vše můžete zažít na festivalu Life! powered by GoGEN, který začíná již zítra na brněnském výstavišti. Program je pěkně našlápnutý a rozhodně se nikdo aktivní nudit nebude. Skýtá však i dostatečný prostor pro ty, kteří nepotřebují k zábavě a odpočinku nadmíru pohybu a adrenalinu.

Festival Life! je spojení akcí SPORT Life!, DANCE Life!, IN-JOY Life!, YOU2BER Life! a projekt pro ženy Life! STYLE. Na své si tak přijdou jak milovníci pohybu, tak i zábavy a životního stylu. Unikátní je také akce s youtubery, kam mohou přijít fanoušci s rodičem na jednu vstupenku.


TATIANA KOVAŘÍKOVÁ: NEBÝT PANENEK, NEJSEM MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA
TATIANA KOVAŘÍKOVÁ: NEBÝT PANENEK, NEJSEM MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA

Již potřetí se budou dražit desingnové Barbie panenky pro projekt HELPING DOLLS. Na této akci se podílí přední čeští návrháři, a tak je jasné, že mezi zvučnými jmény nemůže chybět ani Tatiana Kováříková. Ta svůj talent propůjčila dobré věci a výsledkem je originální taftová pink róba pro panenku z její dílny. Ta se spolu s dalšími kreativními výtvory vydraží a pomůže dětem v nouzi.


PŘIMĚŘENOU DÁVKU ADRENALINU MÁ TĚLO RÁDO
PŘIMĚŘENOU DÁVKU ADRENALINU MÁ TĚLO RÁDO

Veškeré aktivity vyplavují do těla adrenalin. Jeho biologickou úlohou je připravovat organizmus na stresové situace a jeho přiměřená dávka, velmi pozitivně ovlivňuje lidskou psychiku. 

Pro někoho je adrenalin lezení po skále, pro jiné se vlije do krve při skoku z výšky a někomu stačí jen sledovat létající kola vzduchem při freestylových soutěžích.

 

To vše a mnohem více bude nejen k vidění, ale i k vyzkoušení na letošním Life!


ZAŽIJTE TO ZNOVU!NAVŠTÍVILO PŘES 40 TISÍC LIDÍ!
ZAŽIJTE TO ZNOVU!NAVŠTÍVILO  PŘES 40 TISÍC LIDÍ!

Unikátní zdělávací a zážitkový projekt „Zažijte to znovu“ putoval napříč Českou republikou. Zastávku měl v 17-tičeských a moravských městech, která se na jeden den vrátila o sto let zpět, aby ukázala atmosféru z doby vzniku Československa v roce 1918. Improvizované dobové městečko navštívilo celkově přes 40 tisíc návštěvníků. Největší zájem byl o dobovou obecnou školu, na kterou se všude tvořily dlouhéfronty.


Strana: 1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 30

Copyright © 2021 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz