» Magazín

KDYŽ SE KRÁSA STÁVÁ UMĚNÍM
KDYŽ SE KRÁSA STÁVÁ UMĚNÍM

Před objektivem zkušeného fotografa Daniela Zahrádky, se sešly tři české krásky.  Modelky Andrea Verešová, Aneta Vignerová a Gabriela Bártová se potkaly v romantických prostorách překrásného Škvoreckého zámečku, nedaleko Prahy.  Oblékly krásné dlouhé šaty a nafotily kalendář pro rok 2017. 


KARYA KRÁLOVSKÁ JE ROZHODNĚ ATRAKTIVNÍM ŠPERKEM
KARYA KRÁLOVSKÁ JE ROZHODNĚ ATRAKTIVNÍM ŠPERKEM

Květinový šperk Karya královská byl v těchto dnech vypuštěn do světa na neformálním setkání přátel a novinářů, které se konalo 14. listopadu v České centrále cestovního ruchu v Praze. 


DVACÍTKA ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ DORAZILA DO NOVÉHO FITKA HANKY KYNYCHOVÉ
DVACÍTKA ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ DORAZILA DO NOVÉHO FITKA HANKY KYNYCHOVÉ

Nejznámější česká cvičitelka Hanka Kynychová otevírá nové fitko v Praze na Pankráci, kam se stěhuje po deseti letech působení v Modřanech. „Modřany už mi začaly být malé, chtěla jsem se přiblížit všem, který si se mnou chtějí zacvičit. Na Pankrác je blízko téměř odevšad, protože je to na metru,“ vysvětlila důvod velkého stěhování Kynychová. 

Fitko, které několik měsíců stavěl její manžel, představila cvičitelka Kynychová nejdříve svým kamarádům a známým a postupně bude fitko otevřeno pro veřejnost. Že se máme na co těšit je více než jasné. Fitko nabízí skupinové lekce pro ženy i muže, funkční tréninky, H.E.A.T. Program, prostornou posilovnu nebo třeba relaxaci v infra sauně. Nebudou chybět ani taneční lekce s králem podpatků Filipem Jankovičem nebo s hvězdou soutěže StarDance Markem Dědíkem. Oblíbený program Pilates bude předcvičovat i známá choreografka a tanečnice Leona Qaša Kvasnicová.


PADNE V BRNĚNSKÉM VÝSTAVIŠTI TANEČNÍ REKORD?
PADNE V BRNĚNSKÉM VÝSTAVIŠTI TANEČNÍ REKORD?

Pokus o překonání tanečního rekordu v počtu lidí tančících na jednom místě na stejnou choreografii je již tradiční součástí Festivalu sportu, tance a zábavy, který se koná začátkem listopadu na brněnském výstavišti. Rekord není lákadlem pouze pro tanečníky, ale také pro širokou veřejnost. 


JIŘINA BOHDALOVÁ ŽASLA PŘED VÝKONY MEFISTA A ANDREUCIA
JIŘINA BOHDALOVÁ ŽASLA PŘED VÝKONY MEFISTA A ANDREUCIA

Režisér a maminka prý mohou všechno, a když je Zdeněk Zelenka ještě navíc scénárista, tak to už jde úplně všechno. Na jednu z posledních zkoušek před premiérou muzikálu Mefisto pozval novou posilu Jiřinu Bohdalovou. Ano, přišla, ale jen se podívat na práci svého oblíbeného režiséra. Spolupracovali spolu například na projektech Nesmrtelná teta, Ach ty vraždy a mnoha dalších a je jejím dvorním režisérem.


KARYA JE ZPĚT A MOHOU ZA TO JEJÍ FANOUŠCI!
KARYA JE ZPĚT A MOHOU ZA TO JEJÍ FANOUŠCI!

Víte, kdo se krom jedné ze tří dcer lakónského krále Diona skrývá pod jménem Karya?

Nově nabytá svoboda byla ještě mladá a zelenou dostaly nové typy hudebních projektů, mezi kterými jednoznačně vynikal Shalom v čele s Petrem Mukem. V roce 1992 kapela vydala stejnojmennou desku a tehdy o sobě dala vědět zpěvačka se skvělým hlasem, který má dodnes. Pamětníci se jistě nespletou a neomylně vyřknou jméno Jana. Všechny tři vokalistky se totiž jmenovaly stejně, ale jen jedna je dnes opět naplno u muziky a točí své čtvrté CD. Už víte? Pokud říkáte Jana Feriová, či Karya, tak rozhodně máte pravdu.

Shalom nebyl rozhodně debutem talentované zpěvačky Jany Feriové. Na profesionální dráhu vstoupila již v roce 1987 v Country Beatu Jiřího Brabce, kde nahradila Naďu Urbánkovou. V roce 1990 koncertovala s Daliborem Jandou a skupinou  Prototyp a o rok později brázdila tehdejší Československo společně se skupinou Olympic.


LIŠKA A POLÁKOVÁDE PROMĚNILY V PSYCHO PÁR
LIŠKA A POLÁKOVÁDE PROMĚNILY V PSYCHO PÁR

Z oblíbeného hereckého páru šel opravdu strach. Pavel Liška je šílený spisovatel Jack Torrance a jeho partnerka Bára Poláková je Wendy z filmu Osvícení v originále Shining, ale to jen před objektivem fotografa Petra Kurečky. Proč se takto převtělili, to vše pro charitu, pro kalendář Proměny 2017 s tématem Slavné filmové plakáty.


MISS HASIČKA ČESKOSLOVENSKO A HASIČ ROKU 2016
MISS HASIČKA ČESKOSLOVENSKO A HASIČ ROKU 2016

Soustředění finalistů a finalistek soutěže Miss Hasička a Hasič roku 2016 se konalo ve Dvoře Pecínov a velmi aktivně pomáhala Vlaďka Erbová společně s modelkami Nikol Švantnerovou a Andreou Bezděkovou finalistkám pomáhaly s chůzí po mole a předávaly jim své zkušenosti. Hasičky čeká 4. listopadu velké finále v pražském TopHotelu a pro většinu z nich bude předvádění první zkušeností. 


BATIST NEJ SESTŘIČKA 2016 JE Z OSTRAVY
BATIST NEJ SESTŘIČKA 2016 JE Z OSTRAVY

Letošní ročník jsme viděli na vlastní oči, zasedli jsme totiž v porotě. Letošní ročník se opět vyvedl. Můžeme jen potvrdit, že modeling nemusí být vždy jen pro dívky, které jsou neobyčejně vysoké a zároveň neobyčejně štíhlé. Své o tom ví dvanáct zdravotních sestřiček, které se probojovaly do finále soutěže BATIST Nej sestřička. V sobotu 8. října se ve zcela zaplněném sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka konal již osmý ročník této velkolepé akce, kterou skvěle moderovala Štěpánka Duchková.


MILENA GRENFELL-BAINESOVÁ: LADY REMOSKA
MILENA GRENFELL-BAINESOVÁ: LADY REMOSKA

Kniha Lady Remoska je jedinečný příběh Mileny Grenfell-Baines, rozené Fleischmannové, která kdysi nasedla do Wintonova vlaku a za několik let světu objevila legendární českou Remosku. Je jedním z nejznámějších a posledních dětí, které díky siru Nicholasi Wintonovi mělo možnost v roce 1939 opustit Československo a uniknout tak před nacistickou genocidou. Svou rodnou zemi opustila jako desetiletá holčička.

Tato drobná dáma s mimořádným osudem a energií, díky které vykročil český divotvorný hrnec v podobě Remosky na cestu zahraniční slávy, říká: „V srdci jsem Češka, ale v kuchyni jsem Angličanka.“ Je totiž vášnivou kuchařkou, ale také milovnicí vážné hudby a Královské liverpoolské filharmonie a dokonce byla řadu let členkou správní rady Společnosti přátel Liverpoolské filharmonie.


KUTILOVÉ A KUTILKY NEBO ZVÍTĚZILO POŽITKÁŘSTVÍ?
KUTILOVÉ A KUTILKY NEBO ZVÍTĚZILO POŽITKÁŘSTVÍ?

Řekne li se For Arch, představí si každý, dnes již nezaměnitelně, veletrh spojený se stavbami, bydlením, saunami či bazény, prostě vším, co ke stavbám a příjemnému bydlení patří. Ten, kdo však myslí na zadní kolečka, měl letos opravdu radost, protože svůj stan rozvinula i pobočka pojišťovny Allianz z Karlova náměstí v Praze. 

Když se totiž v prostoru Allianz objevila půvabná herečka Jana Švandová a zamířila si to k připravenému ponku se špalkem dřeva, prkénky a nářadím, lidé kolem se skoro až lekli. „Snad tu nebude štípat dříví?", tipoval si muž stojící opodál. Jeho partnerka si však všimla opodál stojícího stanu s grily a prohodila: To spíš něco ugriluje..."


DAVID KRAUS NIKDY NEDÁ DOPUSTIT NA PŘÍTELE HUGA!
DAVID KRAUS NIKDY NEDÁ DOPUSTIT NA PŘÍTELE HUGA!

Věrná a nezištná přátelství se cení!  Oblíbený herec a zpěvák David Kraus už dlouhá léta není sám. Na tom by nebylo nic divného, kdyby vedle něho už 10 let neulehal přítel Hugo. Že je to to trochu přitažené za vlasy? Není! Hugo je totiž Davidův pes - Bostonský teriér a David je samozřejmě stále šťastný se svoji přítelkyní, ale snaží se Hugovi dát tu nejlepší péči, asi jako každý pejskař.


VERONIKA ZELNÍČKOVÁ PŘEŽILA, MOŽNÁ JEN ZÁZRAKEM
VERONIKA ZELNÍČKOVÁ PŘEŽILA, MOŽNÁ JEN ZÁZRAKEM

Říká se, že co tě nezabije, to tě posílí. Tímto mottem se doslova řídí Veronika Zelníčková, kterou se její známý pokusil na konci července ubít k smrti. Mladá zpěvačka se ale s vypětím všech sil ubránila a nyní se rozhodla, že začne chodit na kurzy sebeobrany. Přestože byl útočník o několik váhových kategorií těžší, jí se podařilo jako zázrakem uprchnout a přivolat pomoc. 


MARMELÁDY OD LUCIE CHUTNAJÍ I OPERNÍ PĚVKYNI PAVLÍNĚ SENIČ
MARMELÁDY OD LUCIE CHUTNAJÍ I OPERNÍ PĚVKYNI PAVLÍNĚ SENIČ

Nenápadná žena Lucie Klimešová počátkem roku 2016 získala několik ocenění za své marmelády, které bez nadsázky můžeme nazvat jako jedničky na trhu. Výčet je: jedna zlatá, dvě stříbrné a jedna bronzová medaile, které získala na Světovém mistrovství marmelád v britském Dalemainu. Cenné kovy obdržela za marmelády Pomeranč, dýně, vanilka (zlatá), Pomeranč, thai-chai (stříbrná), Vánoční pomeranč (stříbrná), Pomeranč, dýně, zázvor (bronz). Pro ty nejkvalitnější citrusy potřebné pro výrobu marmelád Lucie pro jistotu dojela do Španělska.


ZNÁME MUŽE ROKU ČR 2016
ZNÁME MUŽE ROKU ČR 2016

Devatenáctý ročník celorepublikové akce Den dobrých skutků, který se konal 26. a 27. srpna 2016 v Náchodě. Jako tradičně nechyběl velice bohatý program, jenž začal v pátek sedmnáctým ročníkem soutěže Muž roku. Pořadatelem akce byl David Novotný za podpory Cast Me Praha, Města Náchod a ART4Protmotion České Budějovice. 


JINDŘICH Z PELÍŠKŮ PATŘÍ MEZI HLAVNÍ POSTAVY TRILOGII ZAHRADNICTVÍ
JINDŘICH Z PELÍŠKŮ PATŘÍ MEZI HLAVNÍ POSTAVY TRILOGII ZAHRADNICTVÍ

Malebné prostředí veltruského panství opět žije filmem a není to poprvé. Tentokráte tu můžete potkat s filmovým štábem vedeným režisérem Janem Hřebejkem. Lokalitu si vybral pro svou retro trilogii Zahradnictví, jejíž předloha je poskládána ze vzpomínek rodičů Petra Jarchovského z období okupace a časů poválečných.


MÍŠA NOSKOVÁ NEHOLDUJE VÁLENÍ SE U PLÁŽE
MÍŠA NOSKOVÁ NEHOLDUJE VÁLENÍ SE U PLÁŽE

O tom, že Míša Nosková na sobě neustále pracuje, není pochyb! Loni trávila většinu léta v New Yorku, kde absolvovala měsíční kurz herectví. Letos stejnou dobu trávila na Krétě, ze které si udělala doslova chatu, ale každý den si naložila pořádnou dávku plavání a cvičení, ale protože je léto, dob odpočívání také nezanedbávala. Ale pozor, dokonce se tam zamilovala.

Pravidelně běhám a hlavně jsem se zamilovala do nového sportu. Nový je teda pro mě. Úplně jsem propadla wakeboardingu,“ pochlubila se Míša, která stihla v létě ale i pracovat.


UŽ JEN PÁR DNŮ MŮŽETE VIDĚT JEDINEČNOU VÝSTAVU PLAKÁTŮ V PRAZE
UŽ JEN PÁR DNŮ MŮŽETE VIDĚT JEDINEČNOU VÝSTAVU PLAKÁTŮ V PRAZE

Výstava plakátů Česko kanadského autora Miloše Reindla se pomalu chýlí ke konci, ale stále ještě máte šanci se zastavit na piazzettě Národního divadla a výstavu s názvem DO NOT PASS BY si prohlédnout. Plakáty je možno vidět i na dalších místech v Praze, ještě v ulici Na Příkopech a parku Kampa.


NEKÁZEŇ V MUZIKÁLU MEFISTO!
NEKÁZEŇ V MUZIKÁLU MEFISTO!

Malý skandál při zkoušce muzikálu Mefisto, který je v plném proudu, zaskočil zprvu i režiséra Filipa Renče, který nastavil jasná pravidla! Na zkoušku se bez omluvy nedostavili tři hlavní účinkující – představitel Mefista Jan Kříž, Karolina Gudasová a Hanka Křížková. Jak si to jen mohli dovolit?


PROČ POTŘEBOVALA ALICE BENDOVÁ HŮL V NÁKUPNÍM CENTRU?
PROČ POTŘEBOVALA ALICE BENDOVÁ HŮL V NÁKUPNÍM CENTRU?

Herečka Alice Bendová, které jdou velice dobře potvory a dívky s pěkně prořízlou pusou se v podstatě ani nudit neumí, i když by někdy opravdu ráda. S přítelem a dětmi se právě vrátila z dovolené v Chorvatsku, kde v karavanu nebo na lodi a v nejbližších dnech vyrazí pro změnu na čundr po Čechách. Prostě taková holka do nepohody. 


Strana: 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 27

Copyright © 2020 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz