» Magazín

KOMEDIE ŠPUNTI NA VODĚ SE CHYSTÁ NA PREMIÉRU
KOMEDIE ŠPUNTI NA VODĚ SE CHYSTÁ NA PREMIÉRU

V koprodukci společností FRESH LOBSTER a Fénix Film jde do finále rozverná rodinná komedie o tom, co se stane, když se tři tátové nehodlají vzdát svého plánu na pánskou jízdu a rozhodnou se sjet Sázavu i se sedmi dětmi – manželkám a nepředvídatelným nástrahám navzdory.


KOMEDIE KDO JE TADY ŘEDITEL? SLAVÍ VE ŠVANDOVĚ DIVADLE 300. REPRÍZU
KOMEDIE KDO JE TADY ŘEDITEL? SLAVÍ VE ŠVANDOVĚ DIVADLE 300. REPRÍZU

Už třístou reprízu oslaví ve Švandově divadle 3. února severská komedie Kdo je tady ředitel?,  s Michalem Dlouhým a Kamilem Halbichem v hlavních rolích. Hra v režii Daniela Hrbka tak dosáhla světového rekordu: podle agentury Aura-Pont tolik představení tohoto titulu neodehrálo žádné jiné divadlo na světě.


HANKA REINDERS MAŠLÍKOVÁ SE UŽ NESTYDÍ VZÍT SI SUKNI
HANKA REINDERS MAŠLÍKOVÁ SE UŽ NESTYDÍ VZÍT SI SUKNI

Je to problém, který trápí mnoho žen. Jedná se o estetickou nedokonalost, které se odborně říká mikrovarixy – tedy ty nejmenší křečové žíly. Většinou se nacházejí na zevních stranách stehen a přesně tam si je našla také moderátorka Hana Reinders Mašlíková. Vzhledem k práci, kterou se Hanka živí, chce vypadat perfektně, a tak se rozhodla navštívit ordinaci MUDr. Oty Schütze, vyhlášeného lékaře, který se problémy s křečovými žilami zabývá.


FRANCOUZSKÉ ŠANSONY CHANTAL POULLAIN ZNÍ SKVOSTNĚ
FRANCOUZSKÉ ŠANSONY CHANTAL POULLAIN ZNÍ SKVOSTNĚ

Herečka a zpěvačka Chantal Poullain skutečně oplývá šarmem, který umí nosit s noblesou a po francouzsku. Disponuje hluboko posazeným hlasem, který opravdu zní sexy a díky tomu je právě vydané album Chantal Chansons CD velmi žádané. Do milovaných francouzských šansonů vložila své srdce. Každý ton posluchače nabijí pozitivní energií a navozuje atmosféru sladké Francie.


JIŘÍ ZONYGA JE FAUST, HLAVNÍ ROLE PŘIŠLA ZE ZÁKULISÍ!
JIŘÍ ZONYGA JE FAUST, HLAVNÍ ROLE PŘIŠLA ZE ZÁKULISÍ!

Producenti, tvůrci a ředitel míní, ale život mění. Tak přesně to se stalo jen krátce před premiérou muzikálu Mefisto. Na poslední chvíli z projektu odstoupil Jan Ježek, jeden z Faustů.  Hlavní role byla svěřena Jiřímu Zonygovi. Musel se naučit, ke své původní roli Alberta de Carla i Fausta. Na přípravu této náročné postavy však měl pouze deset dní.


ROCKER A JASNĚNKA SE ZAPOJILI DO FOCENÍ PRO DOBROU VĚC!
ROCKER A JASNĚNKA SE ZAPOJILI DO FOCENÍ PRO DOBROU VĚC!

Dostal se opravdu rocker Petr Janda a princezna Jasněnka na scestí? Nikoli, to jen s nadsázkou se dá hodnotit společný dobročinný počin Petra Jandy a Michaely Kuklové. Spojili totiž své síly při vzniku letošního kalendáře firmy Leco, kde vytvořili gangsterskou dvojici jako vystřiženou z Kmotra. „Focení opravdu nemám rád, na rozdíl od šunky, ale moc rád jsem se při něm setkal s Míšou. A navíc to bylo pro dobrou věc, tak jsem to přežil,“ vysvětlil Petr Janda.


TÝDEN VÍNA V PRAZE: PRAGUE WINE WEEK 2017
TÝDEN VÍNA V PRAZE: PRAGUE WINE WEEK 2017

Přátelé kvalitních vín, zpozorněte, již od 30. ledna do 5. února 2017, se Praha stane dějištěm devátého ročníku festivalu vína Prague Wine Week 2017. Během festivalu se vinaři a dovozci spojí s vybranými pražskými restauracemi a vinnými bary a po celý týden budou nabízet tříchodová menu snoubená s víny za doporučenou paušální cenu.


BAREVNÁ VÁŠEŇ PAVLÍNY GARDIANOVÉ V DESNÉ
BAREVNÁ VÁŠEŇ PAVLÍNY GARDIANOVÉ V DESNÉ

Něžné surrealistka Pavlína Gardianová je okouzlena městečkem Desná a prý připravit pro toto místo výstavu svých obrazů pod názvem Barevná vášeň bylo nádherným zážitkem. Slavnostní vernisáž v Riedlově vile, postavené podle vzoru reprezentačních severoitalských sídel, proběhla 10. ledna 2017 a otevřela výstavu široké veřejnosti.


ROMANTICKÁ KOMEDIE VŠECHNO NEBO NIC SESADILA ANDĚLA PÁNĚ 2 Z PRVNÍHO MÍSTA!
ROMANTICKÁ KOMEDIE VŠECHNO NEBO NIC SESADILA ANDĚLA PÁNĚ 2 Z PRVNÍHO MÍSTA!

Pár týdnů se zdálo, že Anděl páně 2 to má "nahoře" pojištěné snad donekonečna, přece jen se v druhém lednovém týdnu objevil film, který jej sesadil z prvního místa divácké návštěvnosti kin. Romantickou komedii Všechno nebo nic totiž vidělo za první víkend bezmála 50 000 diváků, což bylo o 13 000 více než přišlo na Anděla.


HANKA VAGNEROVÁ OSLAVÍ VÁNOCE S RODINOU!
HANKA VAGNEROVÁ OSLAVÍ VÁNOCE S RODINOU!

Je tu čtvrtá a tedy poslední adventní neděle a v Europarku Štěrboholy bilancují, že charitativní akce Dopisy Ježíškovi, která byla zahájena v den zapálení první svíce na adventním věnci. Ano, byla opět úspěšná.


Z PRINCEZNY JASNĚNKY JE DRSOŇKA
Z PRINCEZNY JASNĚNKY JE DRSOŇKA

Také se už těšíte na pohádky a lenošení, které je prostě s vánočními svátky spjato? Pokud ano, tak vám určitě neunikne pohádka o princezně Jasněnce a ševci Jírovi a jejich lásce nesmírné. Michaela Kuklová, jedna z nejslavnějších představitelek filmových princezen se ovšem letos zhostila role zcela jiné – na fotografiích pro kalendář firmy LE & CO, výrobce chutných a kvalitních českých uzenin, se převtělila do partnerky mafiánského bosse.


TRIO OPERA DIVAS PODPOŘILO DOBROU VĚC
TRIO OPERA DIVAS  PODPOŘILO DOBROU VĚC

První a jediné dámské operní trio v Čechách, které si říká Opera Divas si našlo v adventu čas i na podporu dobré věci. Pavlína Senič, Andrea Tögel Kalivodová a Tereza Mátlová se vydaly společně na kliniku estetické medicíny Petra Clinic nejen, aby si užily důkladné individuální péče o pleť, vlasy a celé tělo, ale především proto, aby podpořily společenské odpoledne a zazpívaly pro speciálně pozvané hosty kliniky. Mezi hosty nechyběla prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová, která převzala finanční dar od majitelů kliniky manželů Řehořkových, který poputuje na pomoc dětské hematologii a onkologii. 

„Od října jsme po oba měsíce přispěli z každého omlazujícího ošetření. V kasičce potom zůstalo 5 108 korun. S manželem jsme se však rozhodli, že Kapce naděje  dáme ještě jednou stejnou částku, která se vybrala. Konečný dar tedy činí 10 216 korun. V lednu budeme pokračovat akcí „KAPKA TUKU PRO KAPKU NADĚJE. Z každého odtučňovacího ošetření opět přispějeme“ upřesnila majitelka Petra Clinic  Petra Řehořková.


ŠPERKY JITKY KUDLÁČKOVÉ JSOU SKVOSTEM HODNÝM HODNÉ OBDIVU
ŠPERKY JITKY KUDLÁČKOVÉ JSOU SKVOSTEM HODNÝM HODNÉ OBDIVU

Přední česká šperkařská firma JK Jitka Kudláčková Jewels představila novou koleci a i novou reklamní kampaň. Tvářemi kampaně Česká krása se stala cvičitelka Hanka Kynychová a modelka a moderátorka Gabriela Kratochvílová Lašková. Právě Gabriela se pyšní snubním prstýnky z dílny Jitky Kudláčkové, Hanka Kynychová zase vlastní několikery náušnice, které postupně dostala od manžela – například po porodu dvojčat Alexandry a Sofie. 


KALENDÁŘ PROMĚNY 2017 OPĚT POMÁHÁ
KALENDÁŘ PROMĚNY 2017 OPĚT POMÁHÁ

Kalendáři Proměny má již svou tradici  a dělá radost všem, kteří ho mají doma. „Každý rok díky prodeji je možné podpořit naše projekty pro děti. Již během roku se mne lidé ptají, jaká překvapení zase připravíme. Moc bych chtěla poděkovat fotografovi Petru Kurečkovi a jeho kolegům, desítkám osobností, které si každý rok najdou čas na náš projekt, také absolutně všem, kteří si kalendář koupí a dražitelům originálních fotografií.“ řekla Chantal Poullain.  


KDYŽ SE KRÁSA STÁVÁ UMĚNÍM
KDYŽ SE KRÁSA STÁVÁ UMĚNÍM

Před objektivem zkušeného fotografa Daniela Zahrádky, se sešly tři české krásky.  Modelky Andrea Verešová, Aneta Vignerová a Gabriela Bártová se potkaly v romantických prostorách překrásného Škvoreckého zámečku, nedaleko Prahy.  Oblékly krásné dlouhé šaty a nafotily kalendář pro rok 2017. 


KARYA KRÁLOVSKÁ JE ROZHODNĚ ATRAKTIVNÍM ŠPERKEM
KARYA KRÁLOVSKÁ JE ROZHODNĚ ATRAKTIVNÍM ŠPERKEM

Květinový šperk Karya královská byl v těchto dnech vypuštěn do světa na neformálním setkání přátel a novinářů, které se konalo 14. listopadu v České centrále cestovního ruchu v Praze. 


DVACÍTKA ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ DORAZILA DO NOVÉHO FITKA HANKY KYNYCHOVÉ
DVACÍTKA ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ DORAZILA DO NOVÉHO FITKA HANKY KYNYCHOVÉ

Nejznámější česká cvičitelka Hanka Kynychová otevírá nové fitko v Praze na Pankráci, kam se stěhuje po deseti letech působení v Modřanech. „Modřany už mi začaly být malé, chtěla jsem se přiblížit všem, který si se mnou chtějí zacvičit. Na Pankrác je blízko téměř odevšad, protože je to na metru,“ vysvětlila důvod velkého stěhování Kynychová. 

Fitko, které několik měsíců stavěl její manžel, představila cvičitelka Kynychová nejdříve svým kamarádům a známým a postupně bude fitko otevřeno pro veřejnost. Že se máme na co těšit je více než jasné. Fitko nabízí skupinové lekce pro ženy i muže, funkční tréninky, H.E.A.T. Program, prostornou posilovnu nebo třeba relaxaci v infra sauně. Nebudou chybět ani taneční lekce s králem podpatků Filipem Jankovičem nebo s hvězdou soutěže StarDance Markem Dědíkem. Oblíbený program Pilates bude předcvičovat i známá choreografka a tanečnice Leona Qaša Kvasnicová.


PADNE V BRNĚNSKÉM VÝSTAVIŠTI TANEČNÍ REKORD?
PADNE V BRNĚNSKÉM VÝSTAVIŠTI TANEČNÍ REKORD?

Pokus o překonání tanečního rekordu v počtu lidí tančících na jednom místě na stejnou choreografii je již tradiční součástí Festivalu sportu, tance a zábavy, který se koná začátkem listopadu na brněnském výstavišti. Rekord není lákadlem pouze pro tanečníky, ale také pro širokou veřejnost. 


JIŘINA BOHDALOVÁ ŽASLA PŘED VÝKONY MEFISTA A ANDREUCIA
JIŘINA BOHDALOVÁ ŽASLA PŘED VÝKONY MEFISTA A ANDREUCIA

Režisér a maminka prý mohou všechno, a když je Zdeněk Zelenka ještě navíc scénárista, tak to už jde úplně všechno. Na jednu z posledních zkoušek před premiérou muzikálu Mefisto pozval novou posilu Jiřinu Bohdalovou. Ano, přišla, ale jen se podívat na práci svého oblíbeného režiséra. Spolupracovali spolu například na projektech Nesmrtelná teta, Ach ty vraždy a mnoha dalších a je jejím dvorním režisérem.


KARYA JE ZPĚT A MOHOU ZA TO JEJÍ FANOUŠCI!
KARYA JE ZPĚT A MOHOU ZA TO JEJÍ FANOUŠCI!

Víte, kdo se krom jedné ze tří dcer lakónského krále Diona skrývá pod jménem Karya?

Nově nabytá svoboda byla ještě mladá a zelenou dostaly nové typy hudebních projektů, mezi kterými jednoznačně vynikal Shalom v čele s Petrem Mukem. V roce 1992 kapela vydala stejnojmennou desku a tehdy o sobě dala vědět zpěvačka se skvělým hlasem, který má dodnes. Pamětníci se jistě nespletou a neomylně vyřknou jméno Jana. Všechny tři vokalistky se totiž jmenovaly stejně, ale jen jedna je dnes opět naplno u muziky a točí své čtvrté CD. Už víte? Pokud říkáte Jana Feriová, či Karya, tak rozhodně máte pravdu.

Shalom nebyl rozhodně debutem talentované zpěvačky Jany Feriové. Na profesionální dráhu vstoupila již v roce 1987 v Country Beatu Jiřího Brabce, kde nahradila Naďu Urbánkovou. V roce 1990 koncertovala s Daliborem Jandou a skupinou  Prototyp a o rok později brázdila tehdejší Československo společně se skupinou Olympic.


Strana: 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 27

Copyright © 2021 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz