» Magazín

DAVID KRAUS NIKDY NEDÁ DOPUSTIT NA PŘÍTELE HUGA!
DAVID KRAUS NIKDY NEDÁ DOPUSTIT NA PŘÍTELE HUGA!

Věrná a nezištná přátelství se cení!  Oblíbený herec a zpěvák David Kraus už dlouhá léta není sám. Na tom by nebylo nic divného, kdyby vedle něho už 10 let neulehal přítel Hugo. Že je to to trochu přitažené za vlasy? Není! Hugo je totiž Davidův pes - Bostonský teriér a David je samozřejmě stále šťastný se svoji přítelkyní, ale snaží se Hugovi dát tu nejlepší péči, asi jako každý pejskař.


VERONIKA ZELNÍČKOVÁ PŘEŽILA, MOŽNÁ JEN ZÁZRAKEM
VERONIKA ZELNÍČKOVÁ PŘEŽILA, MOŽNÁ JEN ZÁZRAKEM

Říká se, že co tě nezabije, to tě posílí. Tímto mottem se doslova řídí Veronika Zelníčková, kterou se její známý pokusil na konci července ubít k smrti. Mladá zpěvačka se ale s vypětím všech sil ubránila a nyní se rozhodla, že začne chodit na kurzy sebeobrany. Přestože byl útočník o několik váhových kategorií těžší, jí se podařilo jako zázrakem uprchnout a přivolat pomoc. 


MARMELÁDY OD LUCIE CHUTNAJÍ I OPERNÍ PĚVKYNI PAVLÍNĚ SENIČ
MARMELÁDY OD LUCIE CHUTNAJÍ I OPERNÍ PĚVKYNI PAVLÍNĚ SENIČ

Nenápadná žena Lucie Klimešová počátkem roku 2016 získala několik ocenění za své marmelády, které bez nadsázky můžeme nazvat jako jedničky na trhu. Výčet je: jedna zlatá, dvě stříbrné a jedna bronzová medaile, které získala na Světovém mistrovství marmelád v britském Dalemainu. Cenné kovy obdržela za marmelády Pomeranč, dýně, vanilka (zlatá), Pomeranč, thai-chai (stříbrná), Vánoční pomeranč (stříbrná), Pomeranč, dýně, zázvor (bronz). Pro ty nejkvalitnější citrusy potřebné pro výrobu marmelád Lucie pro jistotu dojela do Španělska.


ZNÁME MUŽE ROKU ČR 2016
ZNÁME MUŽE ROKU ČR 2016

Devatenáctý ročník celorepublikové akce Den dobrých skutků, který se konal 26. a 27. srpna 2016 v Náchodě. Jako tradičně nechyběl velice bohatý program, jenž začal v pátek sedmnáctým ročníkem soutěže Muž roku. Pořadatelem akce byl David Novotný za podpory Cast Me Praha, Města Náchod a ART4Protmotion České Budějovice. 


JINDŘICH Z PELÍŠKŮ PATŘÍ MEZI HLAVNÍ POSTAVY TRILOGII ZAHRADNICTVÍ
JINDŘICH Z PELÍŠKŮ PATŘÍ MEZI HLAVNÍ POSTAVY TRILOGII ZAHRADNICTVÍ

Malebné prostředí veltruského panství opět žije filmem a není to poprvé. Tentokráte tu můžete potkat s filmovým štábem vedeným režisérem Janem Hřebejkem. Lokalitu si vybral pro svou retro trilogii Zahradnictví, jejíž předloha je poskládána ze vzpomínek rodičů Petra Jarchovského z období okupace a časů poválečných.


MÍŠA NOSKOVÁ NEHOLDUJE VÁLENÍ SE U PLÁŽE
MÍŠA NOSKOVÁ NEHOLDUJE VÁLENÍ SE U PLÁŽE

O tom, že Míša Nosková na sobě neustále pracuje, není pochyb! Loni trávila většinu léta v New Yorku, kde absolvovala měsíční kurz herectví. Letos stejnou dobu trávila na Krétě, ze které si udělala doslova chatu, ale každý den si naložila pořádnou dávku plavání a cvičení, ale protože je léto, dob odpočívání také nezanedbávala. Ale pozor, dokonce se tam zamilovala.

Pravidelně běhám a hlavně jsem se zamilovala do nového sportu. Nový je teda pro mě. Úplně jsem propadla wakeboardingu,“ pochlubila se Míša, která stihla v létě ale i pracovat.


UŽ JEN PÁR DNŮ MŮŽETE VIDĚT JEDINEČNOU VÝSTAVU PLAKÁTŮ V PRAZE
UŽ JEN PÁR DNŮ MŮŽETE VIDĚT JEDINEČNOU VÝSTAVU PLAKÁTŮ V PRAZE

Výstava plakátů Česko kanadského autora Miloše Reindla se pomalu chýlí ke konci, ale stále ještě máte šanci se zastavit na piazzettě Národního divadla a výstavu s názvem DO NOT PASS BY si prohlédnout. Plakáty je možno vidět i na dalších místech v Praze, ještě v ulici Na Příkopech a parku Kampa.


NEKÁZEŇ V MUZIKÁLU MEFISTO!
NEKÁZEŇ V MUZIKÁLU MEFISTO!

Malý skandál při zkoušce muzikálu Mefisto, který je v plném proudu, zaskočil zprvu i režiséra Filipa Renče, který nastavil jasná pravidla! Na zkoušku se bez omluvy nedostavili tři hlavní účinkující – představitel Mefista Jan Kříž, Karolina Gudasová a Hanka Křížková. Jak si to jen mohli dovolit?


PROČ POTŘEBOVALA ALICE BENDOVÁ HŮL V NÁKUPNÍM CENTRU?
PROČ POTŘEBOVALA ALICE BENDOVÁ HŮL V NÁKUPNÍM CENTRU?

Herečka Alice Bendová, které jdou velice dobře potvory a dívky s pěkně prořízlou pusou se v podstatě ani nudit neumí, i když by někdy opravdu ráda. S přítelem a dětmi se právě vrátila z dovolené v Chorvatsku, kde v karavanu nebo na lodi a v nejbližších dnech vyrazí pro změnu na čundr po Čechách. Prostě taková holka do nepohody. 


Z JEŽIBABY KRÁLOVNOU ZA PÁR MINUT!
Z JEŽIBABY KRÁLOVNOU ZA PÁR MINUT!

To, že se v klinikách estetické medicíny dějí zázraky, se ví již dlouhou dobu. Ale takovou změnu jste ještě neviděli! Petra Řehořková z Petra Clinic použila svoji kouzelnou hůlku a vyčarovala Adině Sobotové prakticky novou tvář.

 


NELLY ŘEHOŘOVÁ SE STRAŠIDEL NEBOJÍ!
NELLY ŘEHOŘOVÁ SE STRAŠIDEL NEBOJÍ!

Mladinká zpěvačka s velkým talentem Nelly Řehořová nazpívala úvodní písničku společně s Terezou Kostkovou. Hudbu k písni Láska patří i ke strašidlům, napsal Miloš Krkoška a o text se postaral Eduard Krečmar.  „Co se ve strašidlech ukrývá? Kdo ví? Že každé z nich, také duši má,“ zpívá se v úvodní písni rodinné komedie Zdeňka Trošky Strašidla.

Má již za sebou několik rolí a několik pěkných hudebník kusů a nyní se objeví jako jedna z hlavních postav v nové rodinné komedii Strašidla. Ztvárňuje Ester, dívenku, která hodně pochytí od své filmové matky Patricie v podání Terezy Kostkové, která je nositelkou čarodějnického umění.


MISTR KRUHŮ: ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH OLYMPIJSKÉHO VÍTĚZE V GYMNASTICE V BERLÍNĚ ROKU 1936
MISTR KRUHŮ: ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH OLYMPIJSKÉHO VÍTĚZE V GYMNASTICE V BERLÍNĚ ROKU 1936

Co všechno Aloise Hudce ovlivnilo, přibližuje v roce 80. výročí jeho největšího triumfu knížka Dagmar Stryjové, která životní příběh předposledního z devíti dětí rodiny tkalce z malého městysu Račice nedaleko Vyškova na Moravě sepsala. Lze se v ní dočíst třeba o velkém vlivu nejstaršího bratra Antonína, o jeho přísnosti, která formovala sebekázeň a disciplínu o šestnáct let mladšího Lojzy. Jsou v ní popsána nemalá zranění, jejichž následky s vypětím veškeré vůle překonával Alois Hudec před ziskem titulu mistra světa ve víceboji 1931 a při světovém šampionátu v Budapešti o tři roky později. 

Můžete třeba také s překvapením zjistit, že za svůj titul mistra světa ve víceboji v Paříži zlatou medaili nikdy nedostal.

Dagmar Stryjová, Alois Hudec


MÓDA POD OLYMPIJSKÝMI KRUHY
MÓDA POD OLYMPIJSKÝMI KRUHY

Nástupové oblečení od Athén až po Rio

Móda a sport jsou spolu historicky provázány, prvotní potřeba vhodného oděvu pro sportovní aktivity se neobešla bez přizpůsobení se dobovým módním trendům. Stále větší obliba sportu přinesla sportovcům také nutnost účastnit se společenských akcí pořádaných na počest různých utkání a závodů a zde bylo potřeba sáhnout pro oděv vyhovující požadavkům společenské etikety. Olympijské hry se od setkání několika stovek nadšenců rozrostly v masový podnik, kde je třeba reprezentovat, účastnit se mnoha společenských událostí, které se v průběhu her konají.


PAVLÍNA GARDIANOVÁ VYSTAVOVALA V SENÁTU
PAVLÍNA GARDIANOVÁ VYSTAVOVALA V SENÁTU

Výstava obrazů Pavlíny Gardianové pod názvem Sonety v prostorách Senátu Parlamentu České republiky již končí, ale již brzy by měla být instalována do Zahrady pod Pražským hradem. Všichni věříme, že počátkem září se krásou obrazů plaché staropacké malířky bude moci kochat také široká veřejnost. 


GALERIE PORTHEIMKA CHYSTÁ NA SVATÉHO VÁCLAVA STŘEDOVĚKÉ HODY S KARLEM IV.
GALERIE PORTHEIMKA CHYSTÁ NA SVATÉHO VÁCLAVA STŘEDOVĚKÉ HODY S KARLEM IV.

Masa dušená i připravená na rožni, lahodné paštiky, sladkosti i polévky připravené podle středověkých receptur a k tomu hojnost piva a vína. To vše spolu s dalšími pokrmy typickými pro středověkou kuchyni nabídne ve středu 28. září od 10 do 18 hodin gurmánská slavnost „Hodujeme s Karlem IV.“ pořádaná pražskou Galerií Portheimka ve spolupráci s Muzeem gastronomie. 


LÉTO VE ZNAMENÍ BEZPEČÍ VAŠÍ RODINY
LÉTO VE ZNAMENÍ BEZPEČÍ VAŠÍ RODINY

Že je třeba prevenci nepodceňovat, si uvědomujeme většinou až v okamžiku, kdy se ocitneme v situaci, se kterou si nevíme rady. Pak už ale může být pozdě; vždyť o životě mnohdy rozhodují vteřiny! Tohle si uvědomuje i moderátorka Štěpánka Duchková, a tak, čas od času zavítá s dětmi na nějakou tu preventivní akci, kde se pak učí nejen její dvojčata Adámek a Honzík, ale i sympatická moderátorka. 


ZDENĚK POHLREICH JE VĚRNÝ LEXUSU A ANI V NĚM NENADÁVÁ
ZDENĚK POHLREICH JE VĚRNÝ LEXUSU A ANI V NĚM NENADÁVÁ

Český kuchařský guru Zdeněk Pohlreich už léta jezdí v jedné značce vozů v Lexusu.  Je s ním tak spokojený, že se před  nedávnem dokonce stal ambasadorem  této značky. Z vděčnosti pozval zástupce společnosti a vybrané klienty do své restaurace Divins, aby se jim v duchu japonské pohostinnosti odvděčil tak, jak on sám to umí nejlépe, a to špičkovým jídlem. Za to vše může nová čtyřkolka Lexus RX, na které se nově prohání.


PRO KRÁSU SE OBČAS MUSÍ NĚCO UDĚLAT!!!
PRO KRÁSU SE OBČAS MUSÍ NĚCO UDĚLAT!!!

Život není peříčko, to moc dobře ví Vendula Pizingerová a Dáda Patrasová, přesto se dokáží na svět pořád dívat z té lepší stránky. Od rána do noci jsou v jednom kole, ale zároveň stíhají být milujícími matkami a navíc jsou obě krásné ženy. Jak je možné, že se jim vrásky nevpisují do tváří?


JIŘÍ LANGMAJER SI NA SEZNAMCE TROCHU ODŘÍKAL
JIŘÍ LANGMAJER SI NA SEZNAMCE TROCHU ODŘÍKAL

Herectví není jen potlesk a sláva, mnohdy také vyžaduje značné oběti. Ve smlouvách je například zcela běžně zahrnut bod, podle něhož herec nesmí po celou dobu natáčení měnit vizáž, čili je potřeba udržet si váhu nebo barvu pleti. Co ale ve smlouvách ošetřeno nebývá, je jídelníček. 


MISSKY BĚZNĚ TRÁVÍ DOVOLENOU V KARAVANU
MISSKY BĚZNĚ TRÁVÍ DOVOLENOU V KARAVANU

Zatímco Miss ČR 2003 Lucie Křížková je po několika letních sezónách, které strávila s manželem a synem v obytném autě, vyloženě mazák a domácnost na kolečkách jí funguje jedna báseň, další z českých missek, moderátorka Iveta Vítová, se na začátku prázdnin svěřila s poněkud nejasnými očekáváními týkajícími se právě dovolené strávené v tomto netradičním obydlí.


Strana: 1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 28

Copyright © 2021 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz