» Magazín

CHANTAL POULLAIN POKŘTILA A VYDRAŽILA KALENDÁŘ PROMĚNY 2016
CHANTAL POULLAIN POKŘTILA A VYDRAŽILA KALENDÁŘ PROMĚNY 2016

Ani letos netrpělivě očekávaný kalendář nezklame své příznivce. Tradičně představuje české a slovenské osobnosti v nečekaných rolích filmových postav. Série portrétů slavných filmových postav vznikla opět pro nadaci Archa Chantal herečky Chantal Poullain a celý výtěžek spolu s výnosem z prodejen kalendářů opět pomůže projektům, které nadace každoročně realizuje v českých nemocnicích.


TOMÁŠ MATONOHA OTESTOVAL NOVOU STOLNÍ HRU
TOMÁŠ MATONOHA OTESTOVAL NOVOU STOLNÍ HRU

Tomáš Matonoha se kdysi chtěl stát právníkem, takže vyhledávání logických her a hříček ho stále jistě láká. Není divu, že se se synem Štěpánem s oblibou pouští do testování stolních her. Již na jaře zavítali do Světa deskových her, kde se tradičně testují novinky přicházející na trh. Tehdy usedli  ke stolu s nejnapínavější hrou Ticket to Ride Evropa, která je nyní k mání i na pultech obchodů.


NOČNÍKY PROSPĚLY DOBRÉ VĚCI!
NOČNÍKY PROSPĚLY DOBRÉ VĚCI!

Musí to být krásný pocit. Jednoho dne se otočit zpět a podívat se, co po nás zůstalo, čím jsme přispěli, co jsme udělali pro ostatní. Dobrý pocit ze svých činů určitě musí mít manželé Sedláčkovi, kteří uspořádali naprosto unikátní dražbu ručně malovaných nočníků, do jejichž tvorby se zapojilo 30 osobností z oblasti kultury a veřejného života. „Jsem moc ráda, že nám je umožněno podnikat velké množství akcí, které chod naší nadace podporují. Paní Renáta Sedláčková měla úžasný nápad. Mohu jí jen děkovat. Jsem vděčna každému, kdo nám pomáhá pomáhat,“ uvedla hraběnka Mathilda Nostitzová.


PSI SI POKŘTILI KALENDÁŘ VE SVŮJ PROSPĚCH
PSI SI POKŘTILI KALENDÁŘ VE SVŮJ PROSPĚCH

Co takhle si pořídit kalendář s fotografiemi našich VIP, které se na fotografiích choulí k zachráněným psům? Kalendář je čerstvě pokřtěn a jistě je zajímavým dárkem pro přátele či známé, který pomůže opuštěným psům. Jeho koupí totiž podpoříte dobrý úmysl Patricie Solaříkové, která již čtvrtým rokem přináší charitativní kalendář na podporu zachráněných psů.


KALENDÁŘ TICHÁ MÍSTA 2016 POODKRÝVÁ SOUKROMÍ ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ
KALENDÁŘ TICHÁ MÍSTA 2016 POODKRÝVÁ SOUKROMÍ ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ

Obecně prospěšná společnost Tichý svět vydala další z řady charitativních kalendářů. Kalendář Tichá místa 2016 obsahuje portréty Táni Fischerové, Jany Švandové, Jitky Asterové, Anny Polívkové, Lindy Rybové, Lenky Zahradnické, Martina Dejdara, Radima Fialy, Václava Vydry, Lukáše Pavláska, Ondřeje Neffa, Jana Přeučila a Filipa Tomsy. Třináct známých osobností dovolilo poodhalit své soukromí a nechalo se vyfotografovat na místech jim blízkých.


PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ CHCE VYBRAT PŘES 90 000 KORUN
PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ CHCE VYBRAT PŘES 90 000 KORUN

Máte rádi psy? A záleží vám na jejich osudech, pokud k nim nebyl život zrovna spravedlivý a připletl jim do cesty jen samé útrapy, díky kterým se dostali do útulku? Pak vás jistě bude zajímat, že Patricie Solaříková už čtvrtým rokem chystá charitativní kalendář, který právě na psy z útulku pomáhá přispět. Opět se spojila s významnými osobnostmi, které se vzdaly svých honorářů a společně se zachráněnými psy v kalendáři zapózovaly.


I VÍNO MŮŽE POMOCI DOBRÉ VĚCI!
I VÍNO MŮŽE POMOCI DOBRÉ VĚCI!

Proč jsme se rozhodli Sabince pomoci – příběh k vínu.

Vinařství Ludwig není velká firma, která by mohla významnou částkou přispívat na velké charitativní projekty. Proto si každý rok vybíráme jednu osobu, které chceme umožnit zlepšit život. Chceme jí znát osobně a chceme přispět na konkrétní věc. V Němčičkách v srdci Modrých Hor bydlí Martin a Petra Grófovi s desetiletou Viktorkou a šestiletou Sabinkou. A právě té jsme se rozhodli pomoci.

Tak vzniklo červené víno Sabinka, kdy z každé prodané láhve přispějeme 10 Kč na Sabinčin účet. Jedná se o suchý pozdní sběr, cuvée výrazné Frankovky, lehce zakulacené odrůdou  Zweigeltrebe 2013 z vinohradů v Lipově, které udělá radost nejen Vám, ale především pomůže učinit jedno dítě šťastnějším.

Sabinka se narodila 24. 12. 2009 jako nejkrásnější dárek pod stromeček. Zhruba po půl roce si maminka u Sabinky začala všímat zvláštního koulení oček a tak se rozjela série vyšetření. Poté byla Sabince diagnostikována dětská mozková obrna, porucha psychomotorického vývoje, epilepsie a hypotonie.


S DIXITEM HRAVĚ PROTI SYCHRAVÉMU PODZIMU!
S DIXITEM HRAVĚ PROTI SYCHRAVÉMU PODZIMU!

Žár letního slunce se na delší dobu odporoučel a nás čekají deštivá odpoledne a dlouhé chladné podzimní večery, kdy se rozumný člověk chrání před všudypřítomnou virózou v rodinném kruhu či na návštěvě u přátel. I tento nehostinný čas se dá strávit plnohodnotně a především zábavně. Proto je tu Dixit!

Dixit je skvělá společenská hra pro tři až šest hráčů bez rozdílů věku, národnosti či pohlaví. Její podstatou jsou netradičně zpracované ilustrace na kartách, které dostane každý z hráčů. 


KRTEČEK MÍŘÍ NA PŘEDVÁNOČNÍ PULTY
KRTEČEK MÍŘÍ NA PŘEDVÁNOČNÍ PULTY

Nejpopulárnější Krtek se vrací v půvabné knížce od Kateřiny Miler. Kreslený hrdina knížek a filmů pro děti, se vrací v nové knížce „Krtek na návštěvě“. Je to stále on, má jen pár dalších přátel a poprvé představuje i svou novou kamarádku - Krtečkovou. Autorkou knihy Krtek na návštěvě je Kateřina Miler, malířka, ilustrátorka a dcera výtvarníka Zdeňka Milera. Ta se svým otcem spolupracovala už na dřívějších krtkových dobrodružstvích. Líbeznou knížku o Krtkovi, kterou Kateřina Miler nejen ilustrovala, ale i napsala, vydává nyní ve vlastním nakladatelství Svatojánek.  Má 32 stran, stojí 149 Kč a už teď je jasné, že půjde o horkou novinku na předvánočním knižním trhu.


ROZKVETLOU ČOKOLÁDOVOU ZAHRADU OBDIVOVALY TISÍCE LIDÍ
ROZKVETLOU ČOKOLÁDOVOU ZAHRADU OBDIVOVALY TISÍCE LIDÍ

Unikátní čokoládová zahrada rozkvetla v rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTEL v pražských Letňanech, který se konal od 1. do 4. října 2015. Na čokoládové kousky v mistrovském podání Emmanuela Hamona který je jedním ze čtyř lidí na světě, kteří se pyšní titulem Fino de Aroma šéfkuchař čokolády a Karola Stýbla, který je druhým držitelem tohoto titulu, ale také na květiny v čokoládě od skutečného mistra floristy Pavla Hrušky se přišly podívat davy obdivovatelů.


ANETĚ VIGNEROVÉ TO TROŠKU SKŘÍPE V KUCHYNI…
ANETĚ VIGNEROVÉ TO TROŠKU SKŘÍPE V KUCHYNI…

Modelka Aneta Vignerová a fotbalista Michal Zeman jsou jedním z nejkrásnějších párů českého šoubyznysu. V jejich vztahu je ale jedna oblast, kde jim to poměrně dost skřípe. Ti dva si totiž moc nerozumí u společného, vaření většinou skončí kručením v břiše. „Máme totiž úplně jiný systém. Já jsem taková celkem praktická a svižná, kdežto Míša postupuje pomalu a uvážlivě, všechno si to rozloží a nikam nespěchá, takže když spolu vaříme oběd, najíme se nakonec až večer," se smíchem vypráví Aneta.


BENEFIČNÍ KONCERT ZPĚVAČKY HANKY KŘÍŽKOVÉ JE VĚNOVÁN OS SLUNEČNÍ PAPRSEK
BENEFIČNÍ KONCERT ZPĚVAČKY HANKY KŘÍŽKOVÉ JE VĚNOVÁN OS SLUNEČNÍ PAPRSEK

Zpěvačka a herečka Hanka Křížková společně s bandem Martina Kumžáka vystoupí 4. listopadu 2015 v 19 hodin v pražském Divadle Hybernia, kde se uskuteční její velký benefiční koncert. Výtěžek půjde pro Občanské sdružení Sluneční paprsek MUDr. Pavla Bočka, které již řadu let organizuje ozdravné pobyty pro děti s hematom - onkologickým onemocněním, kterým se podařilo diagnózu zaléčit či vyléčit, nebo pro děti z dětských domovů…


SOKOL S MÁDLEM SE INSPIROVALI: CHCEME NA HRAD!
SOKOL S MÁDLEM SE INSPIROVALI: CHCEME NA HRAD!

Že dvojice oblíbených herců Ondřej Sokol a Jiří Mádl má talentu na rozdávání je jasné. Oba nemají problém postavit se taky za kameru a poté, co internet obletělo video s jejich tanečními kreacemi, je znát, že ani pohyb na parketu jim není cizí. Před časem se představili v klipu, kde spolu se skupinou dětí tančí v rámci hromadné choreografie, což si v listopadu zopakují naživo při pokusu o rekord na tanečním veletrhu Dance Life Expo v Brně. A teď je tady video nové. A dokonce podpořené ambicemi, které by u těchto dvou bavičů asi nikdo nečekal!


UMĚLCI S TICHÝM SVĚTEM TVOŘILI KOLÁŽE
UMĚLCI S TICHÝM SVĚTEM TVOŘILI KOLÁŽE

Známá fotografka a výtvarnice Jitka Kopejtková se ujala umělců, kteří přišli podpořit  obecně prospěšnou společnost Tichý svět. Společně tvořili jedinečné koláže, které půjdou na podzim do dražby. Výtěžek půjde na podporu Tiché kavárny v Praze-Ládví, kterou společnost provozuje.


BENEFIČNÍ FESTIVAL PLAY FAIR V HRADCI KRÁLOVÉ SE JIŽ NEZADRŽITELNĚ BLÍŽÍ!
BENEFIČNÍ FESTIVAL PLAY FAIR V HRADCI KRÁLOVÉ SE JIŽ NEZADRŽITELNĚ BLÍŽÍ!

Na věku nezáleží. To je jedno z hlavních hesel prvního ročníku benefičního festivalu Play Fair, který uskuteční 12. září. V areálu hradeckého Festivalparku se budou potkávat fanoušci kvalitní hudby napříč všemi generacemi. 


KRÁSNÁ OPERNÍ DIVA MÍŠA GEMROTOVÁ CHCE BÝT DOKONALEJŠÍ
KRÁSNÁ OPERNÍ DIVA MÍŠA GEMROTOVÁ CHCE BÝT DOKONALEJŠÍ

Michaela Gemrotová je mladá talentovaná, je však i krásná a její hlas pohladí po duši. Stále se touží zdokonalovat, zatoužila však i po změně svých křivek. Již dlouhou dobu zvažovala, že si nechá zvětšit prsa a nyní se konečně rozhodla. A co si myslí o lidech, kteří její akt odsoudí? „Není to jejich tělo, není to jejich starost!“ A má pravdu. 


ZNOJEMSKO JE SKVĚLÝ TIP NA NĚKOLIKADENNÍ VÝLET
ZNOJEMSKO JE SKVĚLÝ TIP NA NĚKOLIKADENNÍ VÝLET

Znojemsko je jako stvořené pro aktivní dovolenou vyplněnou nejrůznějšími zážitky. Ať už jsou to cyklistické výlety po viničních tratích kolem města, toulání se Národním parkem podél Dyje či ochutnávání vína přímo na vinicích.


MAGAZÍN BEST OF A HOTEL SAVOY POSKYTLI PODPORU PĚTI NEZISKOVÝM ORGANIZACÍM
MAGAZÍN BEST OF A HOTEL SAVOY POSKYTLI PODPORU PĚTI NEZISKOVÝM ORGANIZACÍM

Profesní setkání magazínu Best of je tradiční projekt, který spojuje lidi vynikající ve svých profesích a podporuje neziskové organizace. Podporu v rámci 9. profesního setkání magazínu Best od a hotelu Savoy získalo hned pět organizací.


TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ PROPAGOVALA SVOJI NADACI KRÁSA POMOCI V SÍDLE OSN V NEW YORKU!
TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ PROPAGOVALA SVOJI NADACI KRÁSA POMOCI V SÍDLE OSN V NEW YORKU!

Nadace Taťány Kuchařové – Krása pomoci se stala první neziskovou organizací z České republiky, která dostala příležitost v sídle OSN v New Yorku komunikovat téma stáří a agingu. Stalo se tak 5. února během národní akce konané v rámci 53. zasedání Komise pro sociální rozvoj. Vystoupení topmodelky a Miss World Taťány Kuchařové, která osobně představila svou charitativní činnost a nadaci pomáhající seniorům žít aktivní a důstojný život v domácím prostředí, vzbudilo značný zájem a velmi příznivé ohlasy.


DĚTI Z DĚTSKÉHO DOMOVA VYSTOUPILY V MUZIKÁLU ANTOINETTA
DĚTI Z DĚTSKÉHO DOMOVA VYSTOUPILY V MUZIKÁLU ANTOINETTA

Oblíbený muzikál Antoinetta – královna Francie hostil před pár dny nevšední partu mladých lidí, která vystoupila se skladbou Etiketa přímo na pódiu během představení. Jednalo se o děti z dětského domova v Tišnově, jež vyhrály možnost vystoupit v rámci projektu Nadačního fondu Hanky Kynychové „Hejbejte se a zpívejte“.


Strana: 1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25

Copyright © 2020 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz