» Magazín

LÉTO VE ZNAMENÍ BEZPEČÍ VAŠÍ RODINY
LÉTO VE ZNAMENÍ BEZPEČÍ VAŠÍ RODINY

Že je třeba prevenci nepodceňovat, si uvědomujeme většinou až v okamžiku, kdy se ocitneme v situaci, se kterou si nevíme rady. Pak už ale může být pozdě; vždyť o životě mnohdy rozhodují vteřiny! Tohle si uvědomuje i moderátorka Štěpánka Duchková, a tak, čas od času zavítá s dětmi na nějakou tu preventivní akci, kde se pak učí nejen její dvojčata Adámek a Honzík, ale i sympatická moderátorka. 


ZDENĚK POHLREICH JE VĚRNÝ LEXUSU A ANI V NĚM NENADÁVÁ
ZDENĚK POHLREICH JE VĚRNÝ LEXUSU A ANI V NĚM NENADÁVÁ

Český kuchařský guru Zdeněk Pohlreich už léta jezdí v jedné značce vozů v Lexusu.  Je s ním tak spokojený, že se před  nedávnem dokonce stal ambasadorem  této značky. Z vděčnosti pozval zástupce společnosti a vybrané klienty do své restaurace Divins, aby se jim v duchu japonské pohostinnosti odvděčil tak, jak on sám to umí nejlépe, a to špičkovým jídlem. Za to vše může nová čtyřkolka Lexus RX, na které se nově prohání.


PRO KRÁSU SE OBČAS MUSÍ NĚCO UDĚLAT!!!
PRO KRÁSU SE OBČAS MUSÍ NĚCO UDĚLAT!!!

Život není peříčko, to moc dobře ví Vendula Pizingerová a Dáda Patrasová, přesto se dokáží na svět pořád dívat z té lepší stránky. Od rána do noci jsou v jednom kole, ale zároveň stíhají být milujícími matkami a navíc jsou obě krásné ženy. Jak je možné, že se jim vrásky nevpisují do tváří?


JIŘÍ LANGMAJER SI NA SEZNAMCE TROCHU ODŘÍKAL
JIŘÍ LANGMAJER SI NA SEZNAMCE TROCHU ODŘÍKAL

Herectví není jen potlesk a sláva, mnohdy také vyžaduje značné oběti. Ve smlouvách je například zcela běžně zahrnut bod, podle něhož herec nesmí po celou dobu natáčení měnit vizáž, čili je potřeba udržet si váhu nebo barvu pleti. Co ale ve smlouvách ošetřeno nebývá, je jídelníček. 


MISSKY BĚZNĚ TRÁVÍ DOVOLENOU V KARAVANU
MISSKY BĚZNĚ TRÁVÍ DOVOLENOU V KARAVANU

Zatímco Miss ČR 2003 Lucie Křížková je po několika letních sezónách, které strávila s manželem a synem v obytném autě, vyloženě mazák a domácnost na kolečkách jí funguje jedna báseň, další z českých missek, moderátorka Iveta Vítová, se na začátku prázdnin svěřila s poněkud nejasnými očekáváními týkajícími se právě dovolené strávené v tomto netradičním obydlí.


SÁZAVAFEST VYTAHUJE ESO – PŘIJEDE MORCHEEBA
SÁZAVAFEST VYTAHUJE ESO – PŘIJEDE MORCHEEBA

Sázavafest vytahuje své eso z rukávu! Po devíti letech se na festival vrací skvělá zpěvačka se sametovým hlasem Skye, která v roce 2007 v Kácově strhla tisíce fanoušků a slavila tehdy velké úspěchy. Není tedy divu, že se rozhodla vrátit zpět a potěšit sázavské fanoušky znovu. Spolu s ní přijede i kolega Ross, se kterým tvoří populární londýnskou skupinu Morcheeba. 


LAGMAJER SE SEZNAMOVAL - ZŮSTANE VĚRNÝ?
LAGMAJER SE SEZNAMOVAL - ZŮSTANE VĚRNÝ?

Langmajer se svlékal na záchodě s cizí blondýnou a Gondíková venku brečela. Ano, přesně tak to bylo. Jiří Langmajer se v pražském nákupním centru Arkády Pankrác převlékal na toaletách ve společnosti cizí ženy a jeho přítelkyně Adéla Gondíková si mohla o kousek dál vyplakat oči... Celá situace ale neskončila rozchodem herecké dvojice, jelikož do role záletníka se Jiří jen dočasně převtělil kvůli natáčení filmové komedie Sezn@mka. 


JIHOČÍNSKÁ PROVINCIE SE PŘEDSTAVILA V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH
JIHOČÍNSKÁ PROVINCIE SE PŘEDSTAVILA V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH

Workshop hlavního města Guiyang vnitrozemské provincie Guizhou se konal 24. 6. 2016 v Mariánských Lázních a skutečně důstojně představil jihozápad Číny v plné své kráse. Jeho prostřednictvím jsme měli jedinečnou šanci sledovat práci meditujících autorů kaligrafických děl. Obdivovali jsme hbité prsty malířky, která na hedvábí přenášela historii svého národa, čemuž se učí od svých sedmi let.


V ČEJKOVICÍCH SI PŘIPILO Z JEDNÉ LÁHVE 174 LIDÍ
V ČEJKOVICÍCH SI PŘIPILO Z JEDNÉ LÁHVE 174 LIDÍ

Čejkovičtí vinaři pokořili další rekord. 174 návštěvníků si o tomto víkendu na oslavách k 80. výročí založení vinařského družstva připilo z jedné láhve. Ta je sama o sobě také držitelem českého rekordu největší vinné láhve u nás s úctyhodným objemem 200 litrů. Na správnost rekordu dohlížel komisař pelhřimovské Agentury Dobrý den a bude zapsán do oficiální knihy rekordů České republiky.


ZNÁME FINALISTKY BATIST NEJ SESTŘIČKY 2016
ZNÁME FINALISTKY BATIST NEJ SESTŘIČKY 2016

O zdravotních sestřičkách se často říká, že jsou to andělé. BATIST Nej sestřička je tedy soutěž těch nejlepších andělů českých zdravotnických a sociálních zařízení. Cílem je vybrat nejlepší zdravotní sestru z odborného hlediska i z pohledu lidského. Tradiční vyhlášení se konalo v Hotelu Majestic Plaza. 


HANKA KYNYCHOVÁ ROZHEJBALA MIRAKULUM
HANKA KYNYCHOVÁ ROZHEJBALA MIRAKULUM

V zábavném parku Mirakulum to žilo. Oslavoval totiž charitativní taneční projekt pro děti z dětských domovů Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, který letos vstoupilů do 10. ročníku! Oblíbená cvičitelka Hanka Kynychová říká: „Práce s dětmi z dětských domovů mě moc baví. Vážím si toho, že mi ředitelé svěřili svoje děti a já s nimi mohu být v úzkém kontaktu. Pevně věřím, že tento ročník nebude poslední a oslavíme ještě spoustu dalších narozenin,“ pronesla s dojetím Hanka Kynychová těsně před tím, než spolu s moderátorkou Janou Adamcovou a stovkou dětí odstartovala ten desátý. 


SANDI TOKSVIG: MODERNÍ ETIKETA ANEB DOBRÉ MRAVY S HUMOREM
SANDI TOKSVIG: MODERNÍ ETIKETA ANEB DOBRÉ MRAVY S HUMOREM

Základy dodržování pravidel společenského chování a společenských zvyklosti by měl znát každý. Jsou akce, které jsou velmi neformální, ale jak si poradit, je-li žádoucí nepřeberné množství pravidel dodržovat… Naše neznalost nás rázem posune na pomyslném žebříčku o trochu níže. Základy společenského se již standardně nevyučují, a podle toho také naše společnost vypadá. Ve snaze pomoci nám vyhnout se nepříjemným trapasům, autorka knihy Moderní etiketa aneb dobré mravy s humorem shromáždila řadu dobře míněných rad, jak se chovat v moderním světě. 


HEREC PETR VACEK UVAŘÍ S LÁSKOU RAJSKOU POLÉVKU
HEREC PETR VACEK UVAŘÍ S LÁSKOU RAJSKOU POLÉVKU

Herec Petr Vacek za podppory svých kolegů z Divadla Na Jezerce bude v úterý 31. května  na pražském náměstí Míru podle tradice kočovných divadelníků vařit pod širým nebem „hereckou“ polévku během dobročinného bazaru. Pořádá jej tak jako každý rok nezisková organizace Letní dům, s nímž Vacek už mnoho let spolupracuje. 


JOHN JORY, BARNETT MAC: DĚSNÁ DVOJKA MÁ NAMÁLE
JOHN JORY, BARNETT MAC: DĚSNÁ DVOJKA MÁ NAMÁLE

Každý zvlášť byli Miles a Niles v provádění fórků skutečné jedničky. Jejich fórkařské umění čeká zkouška ohněm! Ale teď, když se spojili a vytvořili tým s názvem Děsná dvojka, jsou nepřekonatelní. I když… Brzy budou muset prokázat, že se hned tak něčeho nezaleknou. Svůj fórkařský um totiž dovedli tak daleko, že kvůli jejich poslední legrácce je jejich obávaný protivník ředitel Rass propuštěn. Místo něj usedá do ředitelského křesla jeho otec, bývalý ředitel Rass. A to je teprv ras! Na rozdíl od syna má pod čepicí a jen tak někdo si na něj nepřijde. Na škole zavládne tvrdý režim. Bez legrace, bez slitování a… bez fórků. 


PETR JANDA A JAKUB SMOLÍK ŘÁDILI JAKO ZAMLADA! PREVENCE V DOPRAVĚ PRO MALÉ I VELKÉ JE NEZBYTNÁ!
PETR JANDA A JAKUB SMOLÍK ŘÁDILI JAKO ZAMLADA! PREVENCE V DOPRAVĚ PRO MALÉ I VELKÉ JE NEZBYTNÁ!

Společné aktivity rodičů s dětmi jsou tím nejlepším časem, obzvlášť ještě, když se všichni dobře baví. Snad proto se na preventivní dopravní akci sešlo tolik rodin, známé osobnosti nevyjímaje. A nechyběli ani kolegové z branže Jakub Smolík a Petr Janda se svými manželkami a ratolestmi. 


ALŽBĚTA II. - PRACUJÍCÍ ŽENA
ALŽBĚTA II. - PRACUJÍCÍ ŽENA

Nejpopulárnější panovnice současnosti oslavila úctyhodné 90. narozeniny. V Mladé frontě při této příležitosti vychází kniha Alžběta II. Její strýc Edward VIII. v roce 1936 abdikoval navzdory všem vlivům, aby se mohl oženit s neurozenou a dvakrát rozvedenou Wallis Simpsonovou. Alžbětin otec, princ Albert, tedy nastoupil na anglický trůn jako Jiří VII. a Alžběta se tak stala dědičkou trůnu.

Narodila 21. dubna 1926 v Londýně a byla pokřtěna jako Alžběta Alexandra Marie. Při jejím narození nikoho ani ve snu nenapadlo, že by jednou měla usednout na trůn.  Alžběta II. čte tajné zprávy výzvědných služeb a jako jediná na této planetě se jimi zabývá už od dob Stalina. Vždycky když před Buckinghamským palácem zastaví vůz s novým premiérem, dotyčnému se nervozitou zrychlí dech. Nejde políbit ruce vetché prababičce. Jde se uctivě poklonit panovnici, která ho jedinou otázkou může zredukovat na politického zelenáče. Jaké byly začátky dospělé budoucí královny? O tom se dočtete v knize Alžběta II. – Pracující žena. 


SLUŠÍ NEJVÍCE SVATEBKY VLASÁKOVÉ, KERESTEŠOVÉ ČI ŠVANDOVÉ?
SLUŠÍ NEJVÍCE SVATEBKY VLASÁKOVÉ, KERESTEŠOVÉ ČI ŠVANDOVÉ?

Herečky Lenka Vlasáková a Andrea Kerestešová by se prý velice rády prošly ve svatebních šatech, ale doopravdy, nejen před kamerami. To Jana Švandová má svatby v reálném životě za sebou rovnou tři. A jak se říká, do třetice všeho dobrého. S Pavlem Satorie už žije dvacet let. A jaké to bylo pro ni po letech obléknout krásné svatební šaty?  


VUITTONKA JE SKVĚLOU ZÁVODNICÍ!
VUITTONKA JE SKVĚLOU ZÁVODNICÍ!

Vuittonka  je více než luxusní, drahá, nádherná a stylová kabelka. To jsou slova, která nejlépe vystihují chrtí závodnici s neméně vznešeným jménem, které je Queen Vuitton. Na závodním okruhu, určených pro chrtí dostihy, je jedinečná. Queen Vuitton se narodila v Sydney se čtyřmi dalšími štěňaty s genetickou predispozicí šampionů. 


RISKOVAL KASKADÉR PETR JÁKL SVÉ ZDRAVÍ?
RISKOVAL KASKADÉR PETR JÁKL SVÉ ZDRAVÍ?

Producent, ale hlavně táta dvou malých holčiček Petr Jákl v sobě někdejšího kaskadéra v sobě nikdy nezapře. Ještě stále se do nebezpečných situací vrhá po hlavě. Jak jinak si vysvětlit, že když uviděl nádobu naplněnou klíšťaty, začal do ní strkat ruku? Že by si neoblíbené parazity pouze spletl s domácími mazlíčky a chtěl si je jen pohladit, je velmi, ale opravdu velmi nepravděpodobné. Vzápětí  svůj husarský kousek objasnil.

„Chtěl jsem doslova na vlastní kůži vyzkoušet přípravek Klíšťák Ixoderm, který přisáté klíště zneškodní, ještě než ho vytáhnete,“ vysvětlil Petr Jákl, který už má s klíšťaty také zkušenosti.


JANA ŠVANDOVÁ UKÁZALA POPRVÉ VNUČKY A SNACHU
JANA ŠVANDOVÁ UKÁZALA POPRVÉ VNUČKY A SNACHU

Herečka Jana Švandová se konečně dočkala návratu syna Huberta, který s rodinou dlouhá léta pracoval v zahraničí. Je totiž humanitární pracovník a poslední jeho působiště bylo v Pákistánu. Nyní se vrátil do Čech, a tak si rodinu konečně může Švandová užívat naplno. „Už jsou tady dva měsíce a je to paráda. A vypadá to,  že by syn měl s rodinou i zůstat, práci má nyní v Praze. Tak snad ho zase někam nevyšlou," prozradila Švandová


Strana: 1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 27

Copyright © 2021 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz