» Veletrhy

ZAČALA REGISTRACE NA KONFERENCI INSPO 2015

Patnáctý ročník konference INSPO o informačních a komunikačních technologiích pro osoby se specifickými potřebami se uskuteční v sobotu 28. března 2015 v Kongresovém centru Praha. Pořádající BMI sdružení zveřejnilo předběžný program a zahájilo registraci účastníků. V dopoledním společném programu a odpoledne ve třech sekcích zazní na tři desítky přednášek, které představí nové aplikace, projekty či programy pomáhající lidem s nejrůznějším zdravotním postižením.


FESTIVAL SPORTU, TANCE A ZÁBAVY – SPORTLIFE, DANCELIFE EXPO, IN-JOY JIŽ O VÍKENDU
FESTIVAL SPORTU, TANCE A ZÁBAVY – SPORTLIFE, DANCELIFE EXPO, IN-JOY JIŽ O VÍKENDU

Již nadcházející listopadový víkend proběhne v moravské metropoli Festival sportu, tance a zábavy, který je neodmyslitelně spojen s celou řadou známých tváří, které bude možné vidět v netradičních rolích. Kde se to všechno bude odehrávat? 


EVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ VŠECH PLEMEN SE USKUTEČNÍ O VÍKENDU V BRNĚ
EVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ VŠECH PLEMEN SE USKUTEČNÍ O VÍKENDU V BRNĚ

Česká republika je ve světě považována za zemi pověstnou velkým množstvím pejskařů. Výbornou pověst má náš chov psů s průkazem původu, tedy s rodokmenem a i díky tomu má česká kynologie tu čest pořádat v letošním roce Evropskou výstavu psů všech plemen - EUROPEAN DogSHOW.


INTERBEAUTY PRAGUE 2014

Jarní veletrh kosmetiky a kadeřnictví INTERBEAUTY PRAGUE 2014 se již tradičně ponese v duchu zdraví a krásy. O návštěvníky 4. a 5. dubna budou pečovat v historickém Průmyslovém paláci v Holešovicích odborníci na krásu a zkrášlí Vás zde „od hlavy až k patě“. Nenechte si ujít možnost nákupů těch nejmodernějších přípravků, které současný trh s krásou nabízí. Organizátorem této úspěšné akce je společnost Incheba Praha.


Strana: 1, 2, 3, 4

Copyright © 2019 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz