» Veletrhy

SPOUSTA NOVINEK I ZÁBAVY NA VELETRHU SILVA REGINA
SPOUSTA NOVINEK I ZÁBAVY NA VELETRHU SILVA REGINA

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA. Návštěvníky čeká do zelena laděný, lesem provoněný pavilon „Z“ brněnského výstaviště s řadou mysliveckých exponátů a především s novinkami vystavovatelů. Již nyní je pavilon plně obsazen a nejinak tomu je i na venkovních plochách. 


TECHAGRO PŘEDSTAVÍ WESTERNOVÉ JEŽDĚNÍ I MECHANIZACI PRO RANČERY
TECHAGRO PŘEDSTAVÍ WESTERNOVÉ JEŽDĚNÍ I MECHANIZACI PRO RANČERY

Atrakcí pro návštěvníky veletrhu TECHAGRO, jenž se uskuteční na brněnském výstavišti od 3. do 7. dubna 2016, budou ukázky na farmě John Deere na volné ploše před pavilonem A. V kruhové jízdárně proběhnou především ukázky výcviku koní, různé westernové soutěže a komunikační hry Equipoint pro diváky. 


JARO PRO ZAHRÁDKÁŘE ZAČÍNÁ NA VELETRHU TECHAGRO!
JARO PRO ZAHRÁDKÁŘE ZAČÍNÁ NA VELETRHU TECHAGRO!

Určitě si zapište do svého diáře termín 3. dubna – začíná veletrh TECHAGRO v Brně a potrvá až do až 7. dubna.  Čeká vás nevšední zábava a inspirující podívaná. Jarní agrární veletrh TECHAGRO se koná tradičně na výstavišti v Brně. Na své si jistě přijdou drobní farmáři a zahrádkáři, neboť zde najdou malou zemědělskou mechanizaci, sekačky, minitraktory, techniku pro údržbu zeleně, ale i osivo, sadbu, agrochemii a další zemědělské potřeby.


FLORISTICKÁ SOUTĚŽ OTVÍRÁNÍ JARA
FLORISTICKÁ SOUTĚŽ OTVÍRÁNÍ JARA

Dne 18. března 2016 se v rámci veletrhu FOR GARDEN uskuteční druhý ročník soutěže OTVÍRÁNÍ JARA. Studentské klání přímo podporuje obor floristiky. Místem konání je výstaviště v pražských Letňanech – PVA EXPO PRAHA. Zakladatelem a hlavním pořadatelem soutěže pro studenty zahradnických škol a příbuzných oborů s názvem OTVÍRÁNÍ JARA je přední český florista Pavel Hruška a jeho tým, známý z řady televizních pořadů, ale i jako člen hodnotících porot významných soutěží floristů. 


SPORT LIFE 2015
SPORT LIFE 2015

Na letošním festivalu sportu, tance a zábavy Sport Life se představí několik desítek předních značek sportovního náčiní, oblečení a doplňků od výrobců z České republiky i ze zahraničí. Veletrh začíná v pátek 6. listopadu na brněnském výstavišti a potrvá do neděle 8. listopadu.


GAUDEAMUS 2015
GAUDEAMUS 2015

Termín podzimního Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus 2015 je od 3. do 6. 11. 2015, každý den je veletrh otevřen pro veřejnost od 8 do 16 hodin. Místem konání veletrhu je brněnské výstaviště, Výstaviště 1, Brno, pavilony G1 a G2. Veletrh bude ve dnech 5. a 6. 11. probíhat jako souběh se sportovním veletrhem Sport Life.


DOPROVODNÝ PROGRAM SPORT LIFE ZASVĚTÍ NÁVŠTĚVNÍKY DO FITNESS A FUNKČNÍHO TRÉNINKU
DOPROVODNÝ PROGRAM SPORT LIFE ZASVĚTÍ NÁVŠTĚVNÍKY DO FITNESS A FUNKČNÍHO TRÉNINKU

Součástí letošního veletrhu SPORT Life, který se koná 6. - 8. listopadu na brněnském výstavišti, budou rozsáhlé doprovodné aktivity zaměřené na cvičení, fitness a volnočasové aktivity. Návštěvníci se v pavilonu A2 mohou těšit na skupinové lekce H.E.A.T. či lekce funkčního tréninku za pomoci multifunkčních konstrukcí, činek, kettlebellů, TRX, Gun Ex, ViPR nebo s využitím váhy vlastního těla. Zájemci se budou moci pustit do souboje v moderním zápase grappling. Svůj CORE tzn. střed těla zaručeně zpevníte v rámci skimboardingu, jízdě na prkně v mělké vodě.


NA VELETRHU FOR HOME DECOR MĚL PREMIÉRU NOVÝ BRAMBOŘÍK
NA VELETRHU FOR HOME DECOR MĚL PREMIÉRU NOVÝ BRAMBOŘÍK

Květinový ateliér HRUŠKADESIGN pod vedením svého majitele Pavla Hrušky představil na novém veletrhu FOR HOME DECOR v Praze v Letňanech se od čtvrtka 3. září až do soboty 5. září prezentovala Česká květina. Označení Česká květina je udělováno Svazem květinářů a floristů České republiky. Svaz takto označuje své nejlepší produkty tradičních pěstitelů okrasných květin v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.


NEJVĚTŠÍ AUTOSHOW ROKU V PRAZE!
NEJVĚTŠÍ AUTOSHOW ROKU V PRAZE!

Všichni milovníci aut zbystřete! Milujete rychlou jízdu, nebo se jen rádi z auta kocháte přírodou, preferujete sportovní vozy, nebo dáváte přednost těm rodinným?  Anebo vám snad záleží jen na barvě? Ať tak či onak, vítáni jste všichni! Takže vezměte kamarády, nebo i manželky s dětmi a přijďte si užít největší autoshow v Praze, kde si budete moci nejen prohlížet auta od obyčejných po ta nejluxusnější, ale budete se v nich moci i projet! Kde jinde posadit syna poprvé k volantu, než tam, kde si můžete vybrat k jakému! 


SOUROZENCI GONDÍKOVI ŘÁDILI NA STAVEBNÍM VELETRHU
SOUROZENCI GONDÍKOVI ŘÁDILI NA STAVEBNÍM VELETRHU

Mezinárodní stavební veletrh IBF v Brně byl slavnostně zahájen 22. dubna a hned první den zpestřila populární dvojice skutku povolaná, a to sourozenci Gondíkovi. Sourozenecká dvojice Adéla a Dalibor navštívili brněnské výstaviště nejen díky kutilskému pořadu Gondíci s.r.o., který má s veletrhem hodně společného, a se kterým momentálně slaví velké úspěchy na TV Prima.


OTEVÍRÁNÍ JARA 2015 - SOUTĚŽ MLADÝCH FLORISTŮ
OTEVÍRÁNÍ JARA 2015 - SOUTĚŽ MLADÝCH FLORISTŮ

Floristická soutěž si bere za cíl propagovat především samotný obor, ale chce také dát příležitost talentům, jejich inspiraci a nápadům. Návštěvníci veletrhu budou moci obdivovat nejen práci talentovaných studentů floristiky, ale také VIP osobností, mezi kterými nebude chybět například Vlastimil Harapes, Marcela Březinová, Pavlína Senič či Richard Tesařík.                  


HLASUJTE V ANKETĚ MOTOCYKL ROKU
HLASUJTE V ANKETĚ MOTOCYKL ROKU

Anketa Motocykl roku se letos rozběhla již po devatenácté a je přímo spojena s veletrhem Motosalon, který se řadí mezi největší prezentace ve střední Evropě. Jako jediný motocyklový veletrh vystavuje motocykly, čtyřkolky, příslušenství i oblečení.


MOTOSALON UKÁŽE NOVINKY OD VĚTŠINY MOTOCYKLOVÝCH ZNAČEK
MOTOSALON UKÁŽE NOVINKY OD VĚTŠINY MOTOCYKLOVÝCH ZNAČEK

Největší středoevropský veletrh motocyklů, čtyřkolek a příslušenství Motosalon, který se letos bude konat od 5. do 8. března na výstavišti v Letňanech v celkem třech halách, což je o jednu halu více, než minulý ročník. Páteční program bude opět zaměřený na začínající jezdce se zvýhodněným vstupným 100 korun. Jako jediný tuzemský motocyklový veletrh získal šestý ročník Motosalonu gesci Svazu dovozců automobilů (SDA) – motocyklová sekce a podporu Sdružení automobilového průmyslu (AIA).


ZAČALA REGISTRACE NA KONFERENCI INSPO 2015

Patnáctý ročník konference INSPO o informačních a komunikačních technologiích pro osoby se specifickými potřebami se uskuteční v sobotu 28. března 2015 v Kongresovém centru Praha. Pořádající BMI sdružení zveřejnilo předběžný program a zahájilo registraci účastníků. V dopoledním společném programu a odpoledne ve třech sekcích zazní na tři desítky přednášek, které představí nové aplikace, projekty či programy pomáhající lidem s nejrůznějším zdravotním postižením.


FESTIVAL SPORTU, TANCE A ZÁBAVY – SPORTLIFE, DANCELIFE EXPO, IN-JOY JIŽ O VÍKENDU
FESTIVAL SPORTU, TANCE A ZÁBAVY – SPORTLIFE, DANCELIFE EXPO, IN-JOY JIŽ O VÍKENDU

Již nadcházející listopadový víkend proběhne v moravské metropoli Festival sportu, tance a zábavy, který je neodmyslitelně spojen s celou řadou známých tváří, které bude možné vidět v netradičních rolích. Kde se to všechno bude odehrávat? 


EVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ VŠECH PLEMEN SE USKUTEČNÍ O VÍKENDU V BRNĚ
EVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ VŠECH PLEMEN SE USKUTEČNÍ O VÍKENDU V BRNĚ

Česká republika je ve světě považována za zemi pověstnou velkým množstvím pejskařů. Výbornou pověst má náš chov psů s průkazem původu, tedy s rodokmenem a i díky tomu má česká kynologie tu čest pořádat v letošním roce Evropskou výstavu psů všech plemen - EUROPEAN DogSHOW.


INTERBEAUTY PRAGUE 2014

Jarní veletrh kosmetiky a kadeřnictví INTERBEAUTY PRAGUE 2014 se již tradičně ponese v duchu zdraví a krásy. O návštěvníky 4. a 5. dubna budou pečovat v historickém Průmyslovém paláci v Holešovicích odborníci na krásu a zkrášlí Vás zde „od hlavy až k patě“. Nenechte si ujít možnost nákupů těch nejmodernějších přípravků, které současný trh s krásou nabízí. Organizátorem této úspěšné akce je společnost Incheba Praha.


Strana: 1, 2, 3, 4

Copyright © 2020 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz