» Profesionálové

SPOLEČNOST BEDNAR FMT PŘIVEZLA HISTORICKY PRVNÍ MEDAILI Z AGRITECHNIKY!
SPOLEČNOST BEDNAR FMT PŘIVEZLA HISTORICKY PRVNÍ MEDAILI Z AGRITECHNIKY!

Rodinná firma BEDNAR FMT je tuzemským klenotem mezi výrobci českých zemědělských strojů. Potvrdila to stříbrnou medailí, kterou získala na hannoverském veletrhu Agritechnika. Bednářovi jsou prvními Čechy, kteří takové ocenění získali.


SVAZ EKOLOGICKÝCH ZEMĚDĚLCŮ VZDĚLÁVÁ V ROCE 2018 FARMÁŘE V OBLASTI BIOMLÉKA. O VÝMĚNU ZKUŠENOSTÍ JE VELKÝ ZÁJEM

PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců připravil v rámci Projektu na podporu produkce a odbytu biomléka vzdělávací cyklus pro české zemědělce. Pro rok 2018 chystá 15 vzdělávacích seminářů, exkurze po českých biofarmách a výpravu za příklady dobré praxe do Německa.


CO DĚLAT, KDYŽ NÁS V ZIMĚ NAVŽDY OPUSTÍ NÁŠ ČTYŘNOHÝ PŘÍTEL?
CO DĚLAT, KDYŽ NÁS V ZIMĚ NAVŽDY OPUSTÍ NÁŠ ČTYŘNOHÝ PŘÍTEL?

V životě každého páníčka či paničky nastane období, kdy pejsek či kočička, kteří je provázeli po dlouhá léta životem, nás opustí. Je to velmi smutné období a člověk si říká, jak celou situaci řešit. Pokud navíc tato situace nastane v zimě, kdy si nemohou lidé svoje zvířátko pohřbít na zahrádce, protože je sníh a mráz, je vše ještě složitější.


REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ STOJÍ ZA ZAMYŠLENÍ
REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ STOJÍ ZA ZAMYŠLENÍ

Největší Centrum rekonektivního léčení na světě otevřel v loňském roce v Praze zakladatel metody a hvězda alternativní medicíny, Dr. Eric Pearl. V březnu opět přijíždí do Prahy s novými kurzy pod zkratkou O.N.E. (observe, notice a experience). Tedy pozorovat, všímat si, zažít.


NENÍ FARMA JAKO FARMA
NENÍ FARMA JAKO FARMA

Ekofarma Javorník navazuje na dlouholetou zemědělskou tradici, v podhorské oblasti CHKO Bílé Karpaty na hranicích se Slovenskem působí od roku 1996. Hospodaří v systému ekologického zemědělství se šetrným přístupem k půdě a vytvořením kvalitních podmínek pro ustájení a chov zvířat.


ŠUNKA PRO DĚTI MUSÍ MÍT POŽADOVANOU KVALITU!
ŠUNKA PRO DĚTI MUSÍ MÍT POŽADOVANOU KVALITU!

Každý dospělý a především zodpovědný rodič ví, že jídlo, které chutná dospělým, není vždy tím nejvhodnějším pro děti. Na tuto skutečnost se soustředila i značka Le&Co, výrobce kvalitní šunky.


METODA RUŠ VÁS MŮŽE DOVÉST K ÚPLNÉMU ŠTĚSTÍ
METODA RUŠ VÁS MŮŽE DOVÉST K ÚPLNÉMU ŠTĚSTÍ

Rychle k úplnému štěstí by šel každý rád, ale každý se na tu správnou cestu nedostane. Když se nad tím opravdu zamyslíme, zjistíme, že cítíme celou řadu překážek, skrze které nedokážeme projít. Co nám doopravdy brání? Není to naše okolí, jak jsme o tom často přesvědčeni. Jsme to my a naše vnitřní nepříjemné pocity. Příčinou mohou také být nejrůznější typy emocí, nevyrovnanost ale i tělesné zábrany, anebo oboje najednou.


ZDRAVÉ SPANÍ OČIMA ODBORNÍKA VLADIMÍRA KUBEŠE, VÝROBCE ČESKÉHO NÁBYTKU MONTERO
ZDRAVÉ SPANÍ OČIMA ODBORNÍKA VLADIMÍRA KUBEŠE, VÝROBCE ČESKÉHO NÁBYTKU MONTERO

Spánek patří mezi základní fyziologické potřeby každého jedince. Bez kvalitního a pravidelného spánku nemůže dojít k potřebnému zotavení centrálního nervového systému. To se projeví především zhoršenou schopností myslet, sníženou pozorností a pocitem únavy. 


PŘEDSTAVUJEME VÁM FARMU PŘÍCHOVICE A JEJÍ EKOCHOV
PŘEDSTAVUJEME VÁM FARMU PŘÍCHOVICE A JEJÍ EKOCHOV

Farma Příchovice v Libereckém kraji přešla do soukromých rukou v devadesátých letech při privatizaci. Začátky sice byly krušné, ale výsledky se dostavily a za nimi stojí konkrétní lidé, kteří svoji práci milují. V roce 1996 farmu dokonce někdo úmyslně podpálil.  


BSTEPAN: BLANKA ŠTĚPÁNOVÁ PŘEDSTAVÍ NOVOU KOLEKCI
BSTEPAN: BLANKA ŠTĚPÁNOVÁ PŘEDSTAVÍ NOVOU KOLEKCI

BSTEPAN je módní značka specializující se na dámské oblečení. Zakladatelkou a návrhářkou značky je Blanka Štěpánová. Zaměřuje se na zakázkovou výrobu v limitovaných kolekcích a nadále vtiskává svěží vzhled eleganci a moderní vize individuálním zakázkám.

Důraz vždy klade na vysokou kvalitu materiálů a samozřejmostí je také precizní řemeslné zpracování s vysokým podílem ruční práce. Česká módní značka BSTEPAN vytváří kombinovatelný a dobře nositelný celek v čistém, elegantním provedení s moderním přístupem.


MARKÉTA TOBĚRNÁ - ZAKLADATELKA EKOFARMY ŠŤASTNÁ KOZA
MARKÉTA TOBĚRNÁ - ZAKLADATELKA EKOFARMY ŠŤASTNÁ KOZA

Ekofarma Šťastná koza hospodaří na výměře 10 hektarů. Oněch deset hektarů trvalých travních porostů využívá k pastvě stáda koz i dvou dojnic a zajištění základního krmiva na zimní měsíce pro tato hospodářská zvířata. Základní stádo tvoří přes tři desítky koz plemene Bílá krátkosrstá koza i kříženek mléčných plemen a dvě dojnice Jerseyského skotu.


VE FRANCOUZSKÉ PEKÁRNĚ NABÍZÍ ZDRAVÉ JARNÍ PEČENÍ!
VE FRANCOUZSKÉ PEKÁRNĚ NABÍZÍ ZDRAVÉ JARNÍ PEČENÍ!

K jaru patří semínka. A k těm zase regenerace a zdraví. Semínka se ale na jaře neuplatní jen na zahrádce, ale i v kuchyni, konkrétně při zdravém pečení. To vědí i v tradiční řemeslné pekárně Petite France Boulangerie, kde teď začali nabízet hned několik zdravých novinek: dva druhy semínkových chlebů Fit a Sun. 


EUROPA CUP 2016 A ÚČAST KLÁRY FRANC VAVŘÍKOVÉ ZA SKF ČR
EUROPA CUP 2016 A ÚČAST KLÁRY FRANC VAVŘÍKOVÉ ZA SKF ČR

Ve dnech 8. až 10. dubna 2016 se v italském Janově uskutečnil evropský šampionát profesionálních floristů EUROPA CUP 2016, který každé čtyři roky vyhlašuje mezinárodní floristická organizace FLORINT. Tato organizace sdružující jednotlivé národní floristické asociace a svazy Evropy pořádá soutěže EUROPA CUP již od roku 1967. Na soutěž EUROPA CUP 2016 nominovala valná hromada Svazu květinářů a floristů ČR jako reprezentanta svazu a České republiky Ing. Kláru Franc Vavříkovou, na základě jejího vítězství v nominačním ročníku Mistrovství floristů ČR – Děčínská kotva. Mezi Klářiny nejvýznamnější profesní úspěchy patří titul absolutního vítěze floristické soutěže Rosa pragensis v roce 2013, 2. místo v celkovém pořadí na mezinárodní floristické soutěži Brněnská růže, 2. místo v celkovém pořadí na Mistrovství SR ve floristice – Victoria regia, obojí v roce 2014, titul Mistr florista 2014 za první místo v kategorii senior na 43. Mistrovství floristů ČR – Děčínská kotva a 2. místo na soutěži Svatební kytice roku2015.


ORIGINÁLNÍ MEDICPROGRESS KONOPNÉ MAZÁNÍ A PHARMA FUTURE ORTHO HELP
ORIGINÁLNÍ MEDICPROGRESS KONOPNÉ MAZÁNÍ A PHARMA FUTURE ORTHO HELP

Vybrat si správně to není vždy tak snadné, jak by se mohlo zprvu zdát. Bereme-li v potaz řadu našich přípravků, ze složení musí být každému jasné, že za své peníze dostáváte do ruky komplexní přípravky a my si za jejich složením a kvalitou 100% stojíme. Naše produkty se konkurence bát nemusí a přestože si konkurenční přípravky mohou „vypůjčit“ název, nemohou si vypůjčit naše originální receptury. Kdo jednou odzkoušel naše přípravky, stává se zpravidla naším doživotním zákazníkem. A naším úkolem je rovněž poradit Vám, jak si správně vybrat.


HLAVNÍ TÉMA OBRAZŮ PAVLÍNY GARDIANOVÉ JE LÁSKA, DUŠE A TĚLO
HLAVNÍ TÉMA OBRAZŮ PAVLÍNY GARDIANOVÉ JE LÁSKA, DUŠE A  TĚLO

V pátek 25. března byla ve výstavních prostorách městského muzea v Lomnici nad Popelkou slavnostně zahájena výstava obrazů a akvarelů staropacké malířky Pavlíny Gardianové. O úvodní slovo a zároveň i kulturní část programu se postará známý český politik, hudebník a spisovatel Petr Štěpánek. Výstava je koncipována jako průřez tvorby několika posledních let. 

Převládající téma obrazů je ženského těla, jeho krása a láska. Až rebelsky se Pavlína Gardianová odmítá přizpůsobit komerčnímu umění a vždy se snaží ze sebe dostat to nejlepší, co jí bylo dáno do vínku, co v ní zraje. Pavlína Gardianová je zárukou kvality a na výtvarné scéně je zaslouženě pojmem. Prolínání se aspektů ji neustále přitahuje a nepopsatelně uchvacuje.


DOKUMENT O DIVOKÝCH KONÍCH ČEKÁ NA PODPORU NA KATALYZÁTORU
DOKUMENT O DIVOKÝCH KONÍCH ČEKÁ NA PODPORU NA KATALYZÁTORU

Časosběrný snímek natáčený v průběhu jednoho roku vypráví příběh divokých koní, kteří byli přivezeni do Čech po 700 letech. Popisuje vývoj vztahů ve stádu a vliv koní na místní floru a faunu. „Jsme volné sdružení filmových tvůrců a rádi bychom dotáhli do konce projekt, kterému se věnujeme už téměř rok. Zatím máme natočenou spoustu unikátního materiálu, máme jasnou představu o obsahu, pracujeme na scénáři, ale potřebujeme ještě dofinancovat ostatní filmová řemesla jako střih, postprodukci, zvukového mistra a tak dále,“ říká režisér filmu Kamil Vondrášek.


ČESKÝ NÁPAD, ČESKÝ ÚSPĚCH ANEB PŘÍBĚH KAPSÁŘŮ
ČESKÝ NÁPAD, ČESKÝ ÚSPĚCH ANEB PŘÍBĚH KAPSÁŘŮ

Jistě jste se někteří ve svém životě alespoň jednou cítili ve stavu absolutní beznaděje, když Vás přestala uspokojovat práce, byla podprůměrně placena či jste o ni úplně přišli? K začátku podnikání musíte mít odvahu a peníze, se říká. Ale peníze bez odvahy nikoho neposunou, to odvaha bez peněz ano. Nejinak tomu bylo i v na cestě k prosperitě značky The Green Pockets, za kterou stojí pět sourozenců, jejichž krkem je nejstarší sestra Jitka, ale nikoli vždy.


POZOR, FINANČNÍ PRODUKT POŘÍZENÝ NA INTERNETU NEMUSÍ BÝT LEVNĚJŠÍ!
POZOR, FINANČNÍ PRODUKT POŘÍZENÝ NA INTERNETU NEMUSÍ BÝT LEVNĚJŠÍ!

Na nic nemáme čas, jako by nám ho odměřovaly jiné hodiny, než-li naším předkům… Více a více lidí se uchyluje k večernímu nákupu přes internet. Je to pohodlné - večer objednáme, ráno přivezou. To není špatné pro běžné nákupy, ale není to vždy dobré pro pořizování finančních produktů přes internet.

Proč není důvod, aby byl finanční produkt pořízený na internetu levnější? Na to jsme se zeptali Petra Peciny, působícího na pozici regionálního koordinátora mezinárodní sítě pojišťovacích makléřů INSIA ve skupině Sagitarius, která představuje skupinu nezávislých poradců, pracujících na finančním trhu ojedinělým způsobem, který se dá výstižně popsat jako odpovědný a edukativní.


KOLIK KRÁSY STOJÍ MATEŘSTVÍ?
KOLIK KRÁSY STOJÍ MATEŘSTVÍ?

Jste právě těhotná a strachujete se, co bude po porodu? Právě kojíte a přemýšlíte, co bude s vaším tělem dál? Nebo už máte děti odrostlé a pozorujete na sobě vady, které na vás mateřství zanechalo? Být těhotná a mít děti je bezesporu krásná věc - po psychické stránce zažíváte euforii, ale po fyzické stránce může vaše tělo začít chátrat. O negativech, které s sebou může těhotenství přinést a jak se s nimi vypořádat hovoří Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc. z pražské kliniky Esthé.


DOC. ANTONÍN PAŘÍZEK VYDAL BESTSELLER O TĚHOTENSTVÍ, PORODU A PÉČI O DÍTĚ
DOC. ANTONÍN PAŘÍZEK VYDAL BESTSELLER O TĚHOTENSTVÍ, PORODU A PÉČI O DÍTĚ

Knihy o těhotenství, porodu a péči o dítě od doc. MUDr. Antonína Pařízka, CSc., se ihned po svém křtu zařadily do kategorie bestseller a staly se nejprodávanějšími knihami pro těhotné a rodiny s dětmi v České republice. Křest pátého vydání sice teprve proběhl, ale už teď se dá předpokládat, že aktualizované vydání bude stejně úspěšné, jako jeho předchozí verze.


Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Copyright © 2024 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz