» Aktuality

TUNEL BLANKA MŮŽE BÝT FINANCOVÁN V ROZPORU S PLATNÝMI PRAVIDLY PRO VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

TUNEL BLANKA MŮŽE BÝT FINANCOVÁN V ROZPORU S PLATNÝMI PRAVIDLY PRO VEŘEJNÉ ZAKÁZKYTunelový komplex Blanka je dlouhodobě pod lupou kriminalistů.


ČSOB PODPOŘÍ SOCIÁLNÍ PODNIKY – UZÁVĚRKA SE BLÍŽÍ

ČSOB vyhlašuje nový grantový program určený na podporu sociálního podnikání.


OBČANSKÉ SDRUŽENÍ ŽIVOT DĚTEM ZAHÁJÍ 15. ZÁŘÍ SBÍRKU SRDÍČKOVÉ DNY
OBČANSKÉ SDRUŽENÍ ŽIVOT DĚTEM ZAHÁJÍ 15. ZÁŘÍ SBÍRKU SRDÍČKOVÉ DNY

V neděli 15. září 2013 od 13 do 16 hodin na náměstí Republiky v Praze pořádá Život dětem Srdíčkový den pro děti, kterým zahajuje tradiční podzimní sbírku Srdíčkové dny. Od 16. do 20. 9. 2013 bude možné kolekci oblíbených magnetek či barevné plastové srdíčko.


PRAHA 7 ZVE DO PODZIMNÍ AKADEMIE CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

Městská část Praha 7 sociální odbor ve spolupráci s radní Mgr. Marcelou Justovou Vás již od října opět zve na pokračování Akademie celoživotního vzdělávání v Praze 7. Účast na všech přednáškách  je pro veřejnost zcela zdarma. První cyklus přednášek začíná v ZŠ Strossmayerovo náměstí v úterý 1.10. 2013 v 10 hodin.


PŘIJDOU OD NOVÉHO ROKU TISÍCE OSOB SE ZDRAVOTNÍM ZNEVÝHODNĚNÍM O PRÁCI?

Blíží se poslední den platnosti statutu osoby zdravotně znevýhodněné  (k 31.12. 2013), který je ve své podstatě posudkem o tom, že osoba s tímto přiznaným statutem je znevýhodněna na trhu práce. Přiznané postavení opravňovalo zaměstnavatele k žádosti o příspěvek na pracovní místo pro osobu se zdravotním postižením, kterou zaměstnával, čímž bylo pracovní místo udržitelné.


POHÁDKY Z HUSÍHO BRKA PŮJDOU DO CHARITATIVNÍ DRAŽBY

POHÁDKY Z HUSÍHO BRKA PŮJDOU DO CHARITATIVNÍ DRAŽBYDo projektu Pohádky z husího brka se zapojili herci, zpěváci, umělci a spisovatelé, kteří vymysleli a vlastní rukou napsali pohádku. Originál této knihy bude vydražen 23. října.


CÍRKEVNÍ RESTITUCE NEJSOU VŽDY OPRÁVNĚNÉ

Kolotoč církevních restitucí se rozbíhal několik let, až přišel den, kdy vláda schválila znění smluv finančního vypořádání s církvemi. K vyrovnání se jako jediná nepřipojila Bratrská jednota baptistů. Schválený zákon o majetkovém vyrovnání s církvemi stanovuje, že církve dostanou od státu majetku v hodnotě zhruba 75 miliard korun.


AHR ČR VÍTÁ ZAMÍTNUTÍ ZVÝŠENÍ POPLATKŮ SENÁTEM ČR

Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR) vítá včerejší rozhodnutí většiny senátorů o zamítnutí zákona o místních poplatcích, který by znamenal navýšení rekreačního a lázeňského poplatku o 100 procent.


ZASÍLEJTE SVÉ NÁVRHY: CENA MAKROPULOS 2013

ZASÍLEJTE SVÉ NÁVRHY: CENA MAKROPULOS 2013

Ministr zdravotnictví MUDr. Martin Holcát, MBA  udělí u příležitosti Mezinárodního dne seniorů výroční Cenu Makropulos.


VERNISÁŽ FOTOGRAFIÍ Z KALENDÁŘE LUBY SKOŘEPOVÉ PRO ROK 2014
VERNISÁŽ FOTOGRAFIÍ Z KALENDÁŘE LUBY SKOŘEPOVÉ PRO ROK 2014

Drsná motorkářka Luba Skořepová, nevěříte? Můžete se přesvědčit na vlastní oči, a to v budově CAR MOTORS MB, kder budou jednotlivé fotografie instalovány.

KDY: od 23. 8. 2014 do 6. 9. 2013


VÍTE, KTERÉMU Z HERCŮ NEJVÍCE UČAROVALA ZÁCHRANKA?
VÍTE, KTERÉMU Z HERCŮ NEJVÍCE UČAROVALA ZÁCHRANKA?

VÍTE, KTERÉMU Z HERCŮ NEJVÍCE UČAROVALA ZÁCHRANKA?

Herec, moderátor, dabér, který patří k nejlépe oblékaným mužům v našem shoubyznysu, není nikdo jiný než po adrenalinu prahnoucí Petr Vágner. Petr se narodil ve znamení panny, o kterých se ví, že mají sklon o někoho pečovat a jsou výbornými zdravotníky.


SANEP: VLÁDA PREMIÉRA JIŘÍHO RUSNOKA MÁ NADPOLOVIČNÍ DŮVĚRU ČECHŮ, NEJMENŠÍ DŮVĚRU MÁ FISCHER

SANEP: VLÁDA PREMIÉRA JIŘÍHO RUSNOKA MÁ NADPOLOVIČNÍ DŮVĚRU ČECHŮ, NEJMENŠÍ DŮVĚRU MÁ FISCHER

Vláda premiéra Jiřího Rusnoka se aktuálně těší důvěře 55,9 % domácí populace.


DO CHORVATSKA UŽ BRZY BEZ PASU

DO CHORVATSKA UŽ BRZY BEZ PASUPraha 19. června (PROTEXT) - Ročně míří do Chorvatska téměř 650.000 Čechů. Pro ty všechny máme dobrou zprávu.


VENDULA SVOBODOVÁ PŘÍJEMNĚ ŠOKOVALA NEMOCNÉ DĚTI
VENDULA SVOBODOVÁ PŘÍJEMNĚ ŠOKOVALA NEMOCNÉ DĚTI

Každoroční ozdravný pobyt dětí léčených na heamatoonkologii, který plně hradí NF Kapka naděje díky spolupráci sponzorů, se konal již tradičně v campu Valek v Chrustenicích.


ZDRAVÍ POD KONTROLOU – MOBILNÍ APLIKACE DENÍK PACIENTA

Nové technologie nám mají rozhodně usnadnit život či nám zprostředkovat určitý komfort, což si plně uvědomila společnost KAP CZ, s.r.o. spustila projekt mobilní aplikace Deník pacienta.


HROZÍ VÁM EVAKUACE, PŘIPRAVTE SI VČAS EVAKUAČNÍ ZAVAZADLO

HROZÍ VÁM EVAKUACE, PŘIPRAVTE SI VČAS EVAKUAČNÍ ZAVAZADLO

Nejvhodnější je pevná a uzavíratelná taška, vhodná tedy je cestovní kabela, kufr či batoh. Zavazadlo označte jmenovkou a adresou nebo telefonním číslem.


POVODŇOVÁ KONTA

Bylo zřízeno několik povodňových kont, které naše redakce považuje za ty "poctivé" - z těchto by se skutečně měla dostat pomoc k potřebným.


NASTUPOVAT! KAVÁRNA POTMĚ PŘIJÍŽDÍ NA FILMOVÝ FESTIVAL VE ZLÍNĚ!

Jaký je svět bez barev a světla? 31. 5 – 1. 6. to můžete vyzkoušet na vlastní kůži! Autobus s neobvyklou Kavárnou POTMĚ, ve které Vás obslouží nevidomí, přijede na filmový festival ve Zlíně.


TVOŘTE A NATÁČEJTE - SOUTĚŽ PŘÍBĚHY 20. STOLETÍ!

Praha, 27. května 2013 - Navštivte a natočte vzpomínky vašich babiček, dědečků, rodičů, sousedů či známých!


Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28

Copyright © 2019 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz