» Tiskové zprávy

4 NEJČASTĚJŠÍ PŘÍZNAKY MENOPAUZY A JAK SI S NIMI PORADIT
4 NEJČASTĚJŠÍ PŘÍZNAKY MENOPAUZY A JAK SI S NIMI PORADIT

Menopauza odstartuje v ženském těle celou řadu změn, přičemž většina z nich není dvakrát příjemná. Mění se nejen vaše nálada, která se často bez důvodu pohybuje kolem bodu mrazu, ale přichází také nespavost, nesoustředěnost, návaly horka a nadměrné pocení. Menopauzu nezvrátíte, můžete ale minimalizovat právě tyto její příznaky. Díky doplňku stravy GS Merilin Harmony to navíc zvládnete přírodní cestou a bez hormonů.


NENECHTE JE BEZ POVŠIMNUTÍ – ZNÁMKY KVALITY POTRAVIN

Často slýcháme diskuse na téma, zda si může běžný spotřebitel dovolit nakupovat kvalitní potraviny, zda mu stojí za to preferovat tuzemské výrobky, zda má vyhledávat výrobky s označením kvality a jestli se těmto označením dá věřit nebo je lepší se soustředit pouze na cenu?


MOTOSALON 2018 SE ROZJEDE V BRNĚ A BUDE VĚTŠÍ NEŽ DŘÍVE
MOTOSALON 2018 SE ROZJEDE V BRNĚ A BUDE VĚTŠÍ NEŽ DŘÍVE

Brněnské výstaviště přivítá od 8. do 11. března všechny motorkářské nadšence. Konat se zde totiž bude již devátý ročník Mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení MOTOSALON. Opět nabídne to nejlepší ze světa motocyklů, včetně účasti všech významných značek. Návštěvníci se opět mohou těšit na přehlídku nejnovějších modelů motorek, ovšem k vidění toho bude mnohem více. Součástí je totiž také adrenalinový doprovodný program a chybět nebude ani široká nabídkamotorkářskéhovybavení.


VELETRH MBK BRNO – ZNÁME NEJŠIKOVNĚJŠÍ JUNIORSKOU PEKAŘKU
VELETRH MBK BRNO – ZNÁME NEJŠIKOVNĚJŠÍ JUNIORSKOU PEKAŘKU

Svaz pekařů a cukrářů v ČR uspořádal v rámci Mezinárodního veletrhu mlynářství, pekařství a cukrářství MBK/SALIMA Brno již 22. ročník národní soutěže o titul „PEKAŘ ROKU 2018 - kategorie junior“ a dovednostní soutěž „ATRAKTIVNÍ VÝROBEK ROKU 2018“. Soutěž podpořil obchodní řetězec Albert, který se dlouhodobě podílí na rozvoji pekařského řemesla a učňovského školství.

Ve finále soutěže se o prestižní ocenění utkalo 15 mladých pekařských talentů z celé ČR. Soutěžící museli pod dohledem odborné poroty prokázat dovednosti při výrobě chleba, běžného a vícezrnného pečiva, vánoček a chodských koláčů. Absolutním vítězem s titulem Pekař roku 2018 se stala Klára Kalvodová studentka SŠ Brno, Charbulova.


EMBAXPRINT SLAVÍ KULATINY, JE TU 30. ROČNÍK
EMBAXPRINT SLAVÍ KULATINY, JE TU 30. ROČNÍK

Souběžně s potravinářskými veletrhy se uskuteční již 30. ročník Mezinárodního veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint. Jedná se o jediný veletrh svého oboru v České republice a je ideálním místem pro předvedení technologických inovací a řešení. O jeho významu svědčí i narůstající zájem vystavovatelů, a to nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.


UNICEF v roce 2018 plánuje pomoci 48 milionům dětí, potřeba bude 3,6 miliardy dolarů

UNICEF (Dětský fond OSN) v roce 2018 plánuje dodat krizovou humanitární pomoc pro 48 milionů dětí v celkové hodnotě 3,6 miliardy dolarů. Pomoc bude směřovat do 51 zemí světa, především do oblastí zasažených válečným konfliktem nebo přírodní katastrofou.


Nepříjemné příznaky menopauzy lze redukovat přírodní cestou bez hormonů s GS MERILIN
Nepříjemné příznaky menopauzy lze redukovat přírodní cestou  bez hormonů s GS MERILIN

Když se řekne menopauza, většině žen se před očima zjeví strašák v podobě problémů, s nimiž si nedokážou účinně poradit. Jenže menopauza není zlo, které na ně příroda seslala. Jde o další období, kterým žena prochází a stává se tak celistvou. A ne nutně musí znamenat samá příkoří, stačí poslouchat své tělo a dopřát mu to, co mu chybí a co potřebuje.


Seznamte se s Grónskem na výstavě v Národním zemědělském muzea Praha
Seznamte se s Grónskem na výstavě v Národním zemědělském muzea Praha

Věděli jste, že grónská zemědělská krajina je nově mezi památkami světového kulturního dědictví UNESCO? Nebo že zásadní vliv na místní kulturu měli více než sto let čeští misionáři? S přírodou, kulturou a historií Grónska se můžete seznámit v Národním zemědělském muzeu Praha na výstavě Grónsko – země ledu a života.  Navštívit ji můžete od 11. ledna do 4. dubna a má zajímavý doprovodný program – například Dětský polární den se skutečným psím spřežením.


Češi zlepšili v Moldavsku život mentálně handicapovaným
Češi zlepšili v Moldavsku život mentálně handicapovaným

Odborníci z českého Centra pro rozvoj péče o duševní zdraví úspěšně zakončují tříletý projekt v Moldavsku, který výrazně zlepšil život lidem s mentálním či duševním postižením. Projekt financovala Česká rozvojová agentura (ČRA). Během projektu ústavy pořídily 6 nemovitostí s chráněným bydlením pro 34 klientů, další 4 nemovitosti pro 24 klientů byly pořízeny v rámci české rozvojové pomoci.


JAK JSOU ČESKÉ DĚTI ŠŤASTNÉ?

Při příležitosti Světového dne dětí dnes český UNICEF (Dětský fond OSN) společně se skupinou AXA zveřejnil výsledky výzkumu Mladé hlasy 2017, unikátní sociologické studie mapující názory a očekávání českých dětí a mladistvých ve věku 9–17 let. Cílem výzkumu Mladé hlasy bylo identifikovat přání a tužby současných dětí a mládeže, podpořit jejich zapojení a dát jim možnost vyjádřit svůj názor při rozhodování v záležitostech, které se jich týkají.


NOVÉ BYDLENÍ V MEZIPŘEDMĚSTÍ: MÍSTO SEKÁNÍ ZAHRADY SI ZDEJŠÍ OBYVATELÉ MOHOU VYRAZIT ZABĚHAT DO LESA
NOVÉ BYDLENÍ V MEZIPŘEDMĚSTÍ: MÍSTO SEKÁNÍ ZAHRADY SI ZDEJŠÍ OBYVATELÉ MOHOU VYRAZIT ZABĚHAT DO LESA

Dlouhou dobu existovaly na trhu nových realit pouze dvě možnosti: rodinný dům v satelitním městečku nebo byt v užším či širším centru města. Komplexní bytové projekty budované v posledních letech na okrajích větších měst vytvořily stále rostoucí trend v novém bydlení.


PROJEKT BIOMLÉKO NABÍDNE POMOC PRO KONVENČNÍ ZEMĚDĚLCE

České biomléko plní nejvyšší standardy kvality. Stoupá proto o něj zájem jak u spotřebitelů v ČR, tak i v zahraničí a nabídka nestíhá reflektovat poptávku. PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců proto podporuje zvýšení produkce. Jednou z cest, jak dosáhnout zvýšení výroby, je přenos informací, díky nimž budou producenti konvenčního mléka vědět, jak vstoupit do procesu certifikované produkce a také jaké výhody jim tento krok přinese.


PROGRAM PRO FANOUŠKY YOUTUBERŮ, POČÍTAČŮ I MODERNÍCH VYCHYTÁVEK
PROGRAM PRO FANOUŠKY YOUTUBERŮ, POČÍTAČŮ I MODERNÍCH VYCHYTÁVEK

Festival Life! nabídne na brněnském výstavišti od 10. do 12. listopadu zábavu nejen pro sportovce a tanečníky, ale také pro počítačové a technologické nadšence. Na své si přijdou především v pavilonu B, který se pro letošní ročník proměnil v Game Hall. 


DESÍTKY SPORTOVNÍCH AKTIVIT VYZKOUŠÍTE NA FESTIVALU LIFE!
DESÍTKY SPORTOVNÍCH AKTIVIT VYZKOUŠÍTE NA FESTIVALU LIFE!

Brněnské výstaviště se od 10. do 12. listopadu zaplní sportovními nadšenci. Na festivalu Life! budou k vyzkoušení desítky tradičních i netradičních sportovních aktivit. Zábava je zaručena pro celou rodinu! Ideální místo pro toho, kdo se rád hýbe.

 


BLÍŽÍ SE BOOM CHYTRÝCH DOMÁCNOSTÍ? LIDÉ CHTĚJÍ BYDLET V LUXUSU, TRENDEM JSOU VANY V PROSTORU A MRAMOR
BLÍŽÍ SE BOOM CHYTRÝCH DOMÁCNOSTÍ? LIDÉ CHTĚJÍ BYDLET V LUXUSU, TRENDEM JSOU VANY V PROSTORU A MRAMOR

Díky příznivé ekonomické situaci poptávka po nadstandardních řešeních v nových bytech roste. Internet věcí je v poslední době velmi diskutované téma. I když do Česka tento trend teprve přichází, v západní Evropě je podíl inteligentních domácností v nově postavených domech již téměř 40procentní. Během příštích několika let se očekává velký boom domácností ovládaných přes počítač či telefon. I čeští developeři se na zvýšený zájem o internet věcí pomalu začínají připravovat.


VOLEBNÍ POTENCIÁL – ŘÍJEN 2017
VOLEBNÍ POTENCIÁL – ŘÍJEN 2017

Největší šance na volební úspěch má stále hnutí ANO, druhou nejsilnější stranou může být ČSSD, ale i SPD, ODS nebo KSČM, do Sněmovny se mohou dostat i Piráti nebo STAN, před branami Sněmovny pak naopak může zůstat TOP 09, ale i lidovci.


ODOLNÉ MATRACE PRO PSY DOGMANS
ODOLNÉ MATRACE PRO PSY DOGMANS

Internetový obchod www.dogmans.cz přišel se skvělou novinkou. Inovace modelu matrace Dogmans Moloss a Dogmans Soft se zdá být skutečně vydařanou.


PŘEDNÍ SVĚTOVÝ KOGNITIVNÍ LINGVISTA SE PŘIPOJUJE KE SPOLEČNOSTI MACHINEVANTAGE
PŘEDNÍ SVĚTOVÝ KOGNITIVNÍ LINGVISTA SE PŘIPOJUJE KE SPOLEČNOSTI MACHINEVANTAGE

Společnost machineVantage dnes oznámila, že světově uznávaný kognitivní lingvista Dr. George Lakoff se stal členem společnosti jako její hlavní jazykový poradce.


Od vzniku společnosti Imperial Karlovy Vary uplynulo 25 let
Od vzniku společnosti Imperial Karlovy Vary uplynulo 25 let

Společnost Imperial Karlovy Vary letos oslavila 25. výročí svého vzniku. V rámci oslav čtvrtstoletí existence společnosti se rozhodla pro redesign původního loga. Nové logo výrazně odlišuje Imperial Karlovy Vary od hotelu Imperial, je srozumitelné a splňuje požadavky současného tiskového designu.


ROSKIÁDA 2017
ROSKIÁDA 2017

Historicky první sportovní hry pacientů s roztroušenou sklerózou (RS) se konají ve dnech 15. až 17. 9. 2017 ve Sportovním centru v Nymburku. Tato akce je součástí celoročních oslav 25. výročí založení Unie Roska. Tato událost je mezníkem v činnosti Unie Roska, jejíž záslužnou činnost oceňují pacienti s onemocněním RS.


Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Copyright © 2023 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz