» Tiskové zprávy

INFORMACE O AKTUÁLNÍ AGENDĚ - SOLUS
INFORMACE O AKTUÁLNÍ AGENDĚ - SOLUS

Úřad provedl kontrolu Zájmového sdružení právnických osob na ochranu leasingu a jiných finančních služeb poskytovaných spotřebitelům - SOLUS, kterou vedl na základě stížností, s nimiž se občané na Úřad obrátili. V kontrolním i ve správním řízení dospěl k závěru, že provoz a zpracování osobních údajů v nebankovních dlužnických registrech v České republice nejsou upraveny žádným speciálním zákonem, který by odlišoval podmínky zpracování od zákona o ochraně osobních údajů.


EXOTICKÁ PAPÁJA DODÁ POKOŽCE ZDRAVÍ I KRÁSU
EXOTICKÁ PAPÁJA DODÁ POKOŽCE ZDRAVÍ I KRÁSU

Novinka: Přírodní léčebná a pečující kosmetika Only PapaYA

Chcete-li dopřát vaší pokožce tu nejlepší možnou péči, vsaďte na pravidelné používání přípravků s kvalitními přírodními ingrediencemi. Na český trh právě přichází nová značka přírodní léčebné a pečující kosmetiky Only PapaYA, která nabízí přípravky s výtažky z exotické papáje.


65 TÝMŮ NATOČILO FILMY BĚHEM 48 HODIN!
65 TÝMŮ NATOČILO FILMY BĚHEM 48 HODIN!

48 Hour Film Project Praha 2013 oznámil, že během víkendu 4-6. října soutěžilo rekordních 65 týmů, přičemž 52 z nich své filmy odevzdalo včas. "To je dvakrát více týmů, než minulý rok! Jsme nadšeni z takového množství skvělých filmů,“ říká organizátorka festivalu Petra Ratner.


DOSÁHNE SKOKOVÝ POHÁR ČP NA 100 TISÍC PRO REGISTR DÁRCŮ DŘENĚ?
DOSÁHNE SKOKOVÝ POHÁR ČP NA 100 TISÍC PRO REGISTR DÁRCŮ DŘENĚ?

Skokový pohár České pojišťovny se blíží nejen ke svému sportovnímu vrcholu, ale také k vyvrcholení celoroční akce na podporu Nadace pro transplantace kostní dřeně a Českého národního registru dárců kostní dřeně. Podaří se překonat hranici 100 tisíc korun?


POZOR, VYPRŠÍ TERMÍN PRO SLEVY CEN VÝSTAVNÍCH PLOCH PRO VYSTAVOVATELE
POZOR, VYPRŠÍ TERMÍN PRO SLEVY CEN VÝSTAVNÍCH PLOCH PRO VYSTAVOVATELE

Mezinárodní potravinářské veletrhy SALIMA, MBK a INTECO, stejně jako souběžně se konající veletrhy obalů, obalových technologií a tisku EMBAX a PRINTexpo se sice budou konat až v únorovém termínu příštího roku, ale již nyní se přihlašují vystavovatelé, aby využili 25% slevy ze základní ceny výstavní plochy. Této nabídky pořadatelů - Veletrhy Brno, a.s., která je časově omezena a její termín vyprší 15. září 2013, využilo již několik desítek vystavovatelů.


SENÁT ZAMÍTL DOPROVODNÉ DAŇOVÉ ZÁKONY K NOVÉMU OBČANSKÉMU ZÁKONÍKU

Dnešní zamítnutí doprovodné daňové legislativy související s novým občanským zákoníkem platným k 1. 1. 2014 Senátem Parlamentu České republiky znamená významnou komplikaci jak pro podnikatele, pro občany i státní správu. Navrhovaná novela daňových zákonů obsahuje zcela zásadní rozsah změn.


Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Copyright © 2019 SPONTIS A-PRIORI
Programming FOLDINA.cz